Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

Ajinka126

Skvělá druhá půlka filmu. Reference na assassin´s creed byla top. I další reference na SW nebo Rychle a zběsile byly zábavné. Dělat komedie a pobavit diváka fakt není snadné, když se u toho chcete vyvarovat trapným scénkám. No pár jich tu bylo. Ale stejně zvažuji 3-4 hvězdy. Radost se dívat. ()

Lokutus

Celkově naprosto konvenční a ničím až tak originální romantická komedie, ale pár napadů je skutečně vynikajících (revenge montage). ()

kaylin

Dobrá francouzská komedie, která dovede zaujmout příběhem, jenž není vyloženě originální, ale není špatně pojatý, ale dovede zaujmout i jednotlivými gagy, kdy někdy překvapí, jak je to celkem drsné a jak je zde použita i groteska, i když nikoli klasického, ale moderního ražení. Humor zde funguje dobře, romance je ke konci trochu nezajímavá. ()

blackrain

No, to teda potěš koště, jestli to takhle funguje i v realitě. Radši budu žít ukolébaná v blažené nevědomosti. Tohle je fajn nápad. Nápad za všechny prachy, to se musí nechat. Na druhou stranu, jestli přece jenom není lepší říkat pravdu. Lhát neumím a lhaní nesnáším, takže já osobně říkám pravdu. Taky si zpívám v koupelně, ale rozhodně to nebylo tak vtipné jako právě zde. Francouzi vždy uměli točit komedie a pořád umí. Lituju, že jsem na tenhle film nechtěla jít do kina. Byl by to phodově využitý čas. ()

slunicko2

Nezajímavě nudné. 1) Když se crazy komedie, v našem případě francouzské provenience, rozjíždí tak pomalu, že po slabé půlhodině vybudí u nadrženého diváka matný úsměv, je něco špatně._____ 2) Režisérem, scénáristou a představitelem hlavní role je sám o sobě sympatický 37letý Philippe Lacheau (šéf firmy), bohužel však tím se pozitiva filmu vyčerpala._____ 3) Pro úplnost upozorňuji na web alibi.com._____ 4) Výstižný koment: Gilmour93**. ()

PogoJoe

Tak tenhle film mi totálně sedl a totálně mě taky pobavil. Scéna parodie na Assassin's Creed jednoduše geniální :-) ()

TominoLa

Očekával jsem něco jako (K)lamač srdcí. Dostal jsem, ale příběh s fajn nápadem, ale laciným humorem Adama Sandlera u kterého jsem se bavil před 20 lety. Dnes už bohužel ne. 4/10 ()

kajas

Nečekaně příjemné překvapení a zábava od první do poslední minuty. Některé gagy jsou možná až moc prvoplánové (útoky zvířat na mužské rozkroky), ale pobaví veskrze všechny. Tvůrci měli navíc štěstí na sympatické herce a do snímku procpali i několik pěkných popkulturních odkazů. Ideální podívaná pro letní večery. ()

Axis

Docela zábavná ujeťárna, u který je docela zajímavý jak nejde na první dobrou kterou od námětu očekáváte, ale příjemně utíká jinam. Jasně stále je to blázníva komedie, ovšem pobaví, nijak mě neurazí, má svoje momenty a vyzubenou blonďatou Francouzku. 7,5/10 ()

Aljak

Ako som sa len potešil pri čítaní popisu tohto filmu, že aká to bude super komédia s originálnym námetom. No napokon zostali moje očakávania dosť nenaplnené, pretože ten potenciál zostal kdesi na pol ceste. S týmto by sa dalo ešte dosť pohrať. Ale zas nebolo to až tak zlé, práveže ten dej, ktorý sa stále zamotával do klbka klamstiev bol vcelku zaujímavý, akurát tam bolo kopu zbytočných absurdností. Na druhú stranu, to malo aspoň celkom príjemnú komediálnu atmosféru a na niektorých scénkach sa dalo aj pousmiať (na niektorých dokonca aj zasmiať). Ale aj tak bolo to najlepšie na celom filme Elodie Fontan :) ()

M.i.k.e

v rámci žánru pořád nadstandard,nicméně oproti oběma dílům Babysittingu to tentokrát Lacheau dost často potápí zbytečnými momenty a faktem,že velmi brzy opouští dobrý nápad a jede po snadno odhadnutelné linii.Korunu tomu všemu pak nasadí zbytečně hysterickým a přehnaným koncem,který se hodně nepovedl...70% ale zavřené obě oči ()

Hennes

Francouzi stále dokazují, že v komedii patří k absolutní špičce. K dobré komedii není zapotřebí hromada sprostých slov a přiblblých mimik. Milá a velice vtipná komedie, která drží klasickou komedii nad vodou. ()

Martin741

Phlip Lacheau pozeram je za kamerou, a aj pred, spolu so svojim kamaratom Tarek Boudalim. Tu sa mi zda ale ze Boudali je za inteligentnejsieho, a ma aj komedialny talent, a Lacheau proste taha za vyrazne kratsi provaz. Kazdopadne ako pise isty uzivatel, francuzska blazniva komedia este nevychcipala, a to je dobre. Hlavne ze to nie je dalsia multi kulti propaganda o tom, jak je vsechno vo Francii Ok a super a bez chyby, jaxi nejsem fandom multikulti : 69 % ()

honajz2

Zklamání. Sice těch trapných scén tam moc není a to ostatní by i mohlo být vtipné, ale co dělat, když to vůbec nefunguje. Vyvíjí se to pomalu, vtipné scény jsou blbě načasované, chybí tomu drive a i přes zajímavý prvotní nápad z toho nakonec stejně vypadne taková typická a nijak nevybočující romantická komedie. Která ve finále není moc vtipná a dost nudí. Špatné to sice není a jak už jsem psal, něco má potenciál pobavit, jenže to má blbý timing a ten celý film ničí... Škoda. 2* ()

bourec

Nakonec dost zábavná komedie,která i přes celkem přebujelej děj přinesla zábavu na ůrovni,docela dost vtípků,a mě spokojenost z povedenýho filmu.70%. ()

C0r0ner

Místy ty dějové zatáčky byly dost na sílu, ale jinak se jedná o zábavnou taškařici s pár fakt parádními momenty, která si na nic nehraje a chce diváka pouze pobavit. Tedy žádný skvost, ale na jednorázové zabavení ideální věc. 70% ()

epicek

Naprosto luxusní francouzská oddychovka, která se mi absolutně trefila do vkusu a jsem z ní nadšen. Některé pop-kulturní odkazy mě solidně rozsekaly a mezi dnešníma komediema hodně velký nadprůměr! They are hiding in there! ()