ClownTown

Štvorica priateľov  nasadla do auta a vyrazila za kultúrou. Krátka pauza v bistre, rozhovor s jedným z miestnych obyvateľov, ktorý im poradil výhodnú skratku, a problémy začínajú. Jill totiž zistí, že si v spomínanom bistre zabudla telefón. Po prezvonení sa na chvíľu zdá, že sa na nich usmialo šťastie; jeden člen osadenstva bistra ho má pri sebe a povie im, že sa nemusia vrátiť rovnakou cestou, stačí, aby z nej zišli a namierili si to do blízkeho mestečka Clinton, kde im on mobil odovzdá. Dôverčivá štvorica spraví všetko podľa pokynov, dorazí na miesto a čaká. Vyzerá to tak, že v meste niet signál, a čo je oveľa zvláštnejšie, ani živej duše. Keď sa mestečko ponorí do tmy, skupinka sa po márnom čakaní rozhodne odísť. Má to však háčik: auto sa ani nepohne, niekto sa s nim trochu pohral. Keď sa konečne sa na scéne objavia nejakí ľudia, neznamená to žiadnu úľavu. Banda násilníkov oblečená v klaunovských háboch neprišla rozdávať smiech či pobaviť. Ako všetci rýchlo zistia, ide im len o jedno jediné: o ich životy... (beso74)

Yoshimitsu

Čtveřice kamarádů jede na koncert do Columbusu. Cestou se zastaví v kavárně, kde jedna z nich ztratí mobil a když na něj zavolá, tak se s nálezcem domluví na předání v nedalekém městečku, které ovládají násilní klauni. Jak kdyby neměly jazyky jeden z nich syčel, jak had byl to starší brácha Harley Quinn s baseballovou pálkou, kterou taky nezabila kůlka. Další s páčidlem se s ničím nesral a hned všechno kuchal, co mu přistálo před nosem. Zbytek byli dva dědkové, kteří jen hlídali a jedna bláznivá tancovaní nádhera. Když nebyla akce, tak jsem si jen přál, aby více běhala blonďatá slečna a přestala řvát, přivázaná bruneta u stromu taky dostala dobrou uzemňovačku. Dávám 50% ()

Petrus1

No tak jako nevím – přijít mi domů hlídat děti nějaká náctiletá rajda, která se mi bude po baráku promenádovat jen v plavkách, taky by se ji brzo přihodila nějaká „nehoda“. Základní pravidlo béčka – kozy – je bez jakéhokoliv smyslu splněno hned na začátku, což dává tušit kvalitu tohoto hororu. Ricky je malej zmetek, kterej od útlého dětství miluje klauny a je na první pohled tak trochu vyšinutej a kolem něj se ztrácí resp. umírají holky na hlídaní. A je tu posun v čase o několik let. Dva páry se vydávají na koncert a zastaví se někde ve vidlákově, kde muži nejen zírají na kozy, ale kde i jedna ze slečen zapomene v restauraci telefon. Telefon se najde a mají si ho přijet vyzvednout do městečka Clinton. To ale naše čtverka ještě netuší, že město je opuštěné, není v něm signál a ovládají ho klauni. A tady nastává několik průserů tohoto filmu. Ta hysterická kráva, co ráda zapomíná telefony tak neuvěřitelně ječí, že mám chuť ji zabít, protože se obávám, že mi vzbudí děti. A kdo by chtěl, aby se mu z ničeho nic uprostřed noci a ve tmě ve dveřích zjevilo malé dítě?! :) Klauni jsou docela dost nepovedení. Klauny nedělá jen bílá barva na obličeji, ale i kostým! Takže je tu jeden bílej xicht v montérkách, jeden v obleku s páčidlem (ten byl asi nejsympatičtější), jedna klauní slečna, co miluje poníky (aspoň ta má kostým), pak nějací dva nevýrazní dědci a nakonec někdo, kdo vypadá jako Marilyn Manson, kterej po těžkým tahu usnul někde v odpadcích, zapomněl se odlíčit a ráno se probudil ještě sjetej a vydal se s baseballkou do ulic. A ta pipina zase ječí! Kdo už někdy viděl nějakej horor, je mu naprosto jasný, kudy se to bude ubírat a jak to celý je. Prostě normální vyšinutá rodinka. Klauni jsou tu spíš jen na efekt, ale nic originálního se tu neděje. Nějaký lekačky se tam najdou, ale jinak je to naprosto bez nápadu. Několikrát omleté téma bez špetky inovace, místy jsem se nudila. A ta kráva s tím ječením nepřestane! “Zavři ji hubu, chlape!“ Díky, Ricky. Konečně! ()

Rathalos odpad!

Hned na uvod napisem,ze sa tomuto vyhnite co najdalej,dalsia americka ubohost,ktora sa da dopozerat len s pretacanim,nechapem,ze ako vyberaju ludi do niektorych filmov,ale tieto neherecke sra*ky,co sa tu objavia su hotova katastrofa,taktiez aj dialogy i vrazdy a cim dalej cas pribuda,tym je to vacsi extrem de*ility,nedam ani hviezdu,odpad...:-) ()

Cinematrix

Tak nám zpařený držky v koženejch či jinejch neprodyšnejch maskách vystřídal lehkej obličejovej outfit z líčidel, díky čemuž hlavní záporáci neměli sípavé astma ani porušené periferní vidění. No, a to je asi tak všechno, čím se tenhle kousek lišil od ostatních vyvražďovaček. Nicméně natočené to bylo slušně a nechyběla ani klasická hysterická kráva, která tak strašně ječela, že jsem si vyloženě oddychl, když si s ní ohledně rušení nočního klidu šel popovídat jeden z klaunů s pajcrem v ruce. ()

CharlieSs

Klauny nenávidím a tak jsem čekala, že se při sledování tohohle celkem solidně poseru. Jako jo, bylo to dost znepokojující, ale nějak mi nedocvakla ta pointa. Upřímně ale, kdybych potkala ty zrůdy v reálu - odváží mě rychlá. ()

andrew88

Příšerná béčková sračka! Ve filmu "hrají" samí neherci, kteří mají na kontě snad jen tento cajdák. Hlavní postavy se chovají po dobu celého filmu naprosto iracionálně, občas to vypadalo, že jsou všichni do jednoho dementní...např. zapomenu si telefon v restauraci, ale budu čekat na nějakého kreténa, který ho jakože doveze, do půlnoci v opuštěném městě na jednom místě....v zásadě nepomůžu svojí holce nebo kamarádovi, protože bych ztratil 5 sekund života námahou.....pořád z plných plic křičím, aby mě úchyláci zabili....poletuju celou noc po městě, ale vlezu jen k bezďákovi do jeho chýše na pokec, žádný normální dům nezkusím....zásadně vysedávám z auta vždy,když je něco na silnici, nemám totiž pud sebezáchovy....a dalších 28000 případu nelogického chování. Jediná hvězda je snad za toho transko-klauna s polovypadanými vlasy. A gore scény nečekejte - není tam ani jedna,...nebyly na to finance :) ()

10Domik10

Toto hádam tvorcovia nemohli myslieť vážne ! Neherectvo, totálna nelogickosť ako to u takýchto brakoch býva, no toto je už extrém zhovadilosti.. potom človek rozmýšla o čo tomu ansámblu okolo tejto veci ide $$ CELÉ ZLE !! ()

beso74

Americké mestečká to majú fakt ťažké, neustále musia čeliť rôznym inváziám, od Mexičanov, Kubáncov a Portorikancov prichádzajúcich po zemi, popod zem i po vode a vzduchom až po menej početné, ale rovnako nebezpečné skupinky upírov, zombíkov a tentokrát aj klaunov. Mestečko Clinton sa stalo obeťou práve poslednej z nich. Ak by niekomu nedošlo, o čo vo filme pôjde, za 5 minút mu to vysvetlí prológ s babysitterkou, síce divák nie celkom tuší, aký to bude mať súvis s dejom, ale musí sa nechať prekvapiť. A potom už nasleduje štandartný slasher, 6 ľudí (síce len veľmi krátku dobu) ako starostlivo vybraná surovina pre novodobé gladiátorský hry, v ktorých sa klauni rozhodli, že tentokrát budú oni tými, čo sa budú dobre baviť. A tak tu máme jednú temnú noc, zopár mímov, ktorým zas po pravde príliš rozprávať netreba, hneď sa každý dovtípi, čo majú za lubom a celé to zastrešené mestskou legendou o mestečku, ktoré vymrelo kvôli klaunom. Výsledkom je síce niečo, čo neprekvapí ale dokáže navodiť jemnú husiu kožu a to počas dusnej letnej noci určite nie je na zahodenie... ()

ANTYCHRYST

Ja klauny rád..taaakze jsem se dost těšil... následovalo pro mě celkem zklamání.. málo krve.. nudný zabíjení..chtělo by to více klaunů..lepší zbraně ve stylu klaunů více akce ..strachu..utrpeni..desiveho smichu... jako masky přítomných klaunů.. Ok... ale za mě trošku málo... čekal jsem mnohem..ale mnohem.. více.. 40% ()

Miagy

Katastrofa od prvej klapky po poslednú. Tú uvrieskanú babu by som im tam asi nechal. A tá scéna, kde sa klaun pozeral do autobusu, kde bolo schovaných 5 ľudí a on ich nevidel ?! Totálna somarina s tak hlúpymi dialógmi, že autor by mal predávať kávu a nie točiť horory a filmy... ()

moviefan4 odpad!

Žasnem nad vkusom LIVINGKOKOTA... Terrifier- odpad a tomuto 3*? Hnusné hereck obsadenie, debilný dej a drblý scénar. A klauni? Vyzerali smiešne a trápne. Urážka Clown horrorom.. ()

Matared

I když jsem si film užil, musím dát bohužel jen 2 hvězdy. Proč? Kvůli naprosto amatérské kameře a asi těm nejhorším hereckým výkonům, které jsem kdy viděl... Nebýt těchto dvou zásadních věcí, byl by to solidní horor, protože klauni vypadali opravdu strašidelně a snímku rozhodně nechyběla ani atmosféra a napětí. 45% ()

brasek odpad!

Hlúpy amatérsky slasher. Nudný príbeh bez pointy, žiadna atmosféra strachu, žiadne napätie. Iba vrešťanie, pobehovanie po meste... nemá to cenu, zbytočná strata času nad treťotriednym snímkom. ()

Buddyholy

Hrôza. Mám rád horory, a každý horor (už tým, že je rozprávkou pre dospelých) musí mať svoju určitú nelogiku, ale tu to neuveriteľne prestreľujú nelogickými situáciami. Začína to nezmyselnou, nikde nezapadajúcou smrťou babysitterky, pokračuje holohlavcom na železnici. Neskutočne amatérske výkony "hercov",ktorí sa chovajú ako keby stratili 20 eur a nie ako keby okolo nich umierali ľudia a aj oni boli v ohrození smrti, a potom ma dorazil príves, kde sa "hrdinovia" skrývali pred klaunami, a ich útek s neznámym mužom, pri ktorom klauni snáď osprosteli a na ploche 2x2 metre im všetci naši hrdiniovia ušli cez okno. Ďalej som sa nedíval, lebo....aj nelogika musí byť svojím spôsobom logická, ale toto už smerovalo pre jednoduchších ľudí. ()

Sllada

Jestli máte náladu na nízkorozpočtový film bez herců s kill scenama, které by dokázal udělat uplně každý, tak se klidně koukněte. Jsou tam klauni . Jeej ! ()

goauld

To byl studentský film? Vypadalo to tak ;-) Výhoda těchto velmi nízkorozpočtových dílek je v tom, že stačí kdekoliv v USA zajet na jakékoliv pouštěné místo (a že jich tam je ;-)) , vzít si na jeden večer kameru a točit. Může se při tom použít i náhodně spících bezdáků (čímž filmu dají náležitou syrovost). To že hlavní protagonisti nejsou herci při tom vůbec nevadí... Stačí pořádný ječák (u dámských protagonistek) a najivní chovaní (pánských protagonistů). Pak je dílko hotové co by dup (záporáci se mohou bezmezně vyřádit) a může se jít pak na pořádnou žranici do blízkého buffetu. A ted z pohledu diváka: Prvních cca 35min můžete vesele přeskočit, protože je to přímo ztráta času. Děj tak nějak začíná s nastalým večerem, kde se střídavě běhá z místa A do místa B a zpět aniž by kdokoliv z "postižených" si opatřil alespon jakoukoliv imitaci zbraně... Záhy poznají, že jekot, nebo řev asi tou účinnou zbraní nebude a tudíž jeden po druhém začínají ztrácet na životě. Sem tam se sice objeví určitá "rezistence" (což naštěstí zreviduje i stav záporáků) nicméně - to by to nebyl emerický film, aby nedošlo alespon k drobnému "happyEndu". Iracionální jednání (amíkům vlastní) raději nechám stranou, nebot popis by zabral další násobek této recenze. Nejlepší co na tomto snímku bylo - hudba. Ta si rozhodně jednu * zaslouží ;-) ()