• Hunt

Bohužel od prvního a druhého povedeného dílu to jde z kopce a jen pár dobrých nápadů. Stále jsou tam úsměvné situace, ale je jich mnohem méně a čím dál více se objevují trapné chvilky, škoda.(1.2.2017)

• Morien

Tak nějak jsem si myslela, že jsme v konstrukci humoru trochu dál, než že bude dle autorů plnohodnotný gag vypadat následovně: Muž jde kolem baráku. Muž na kamaráda na zahradě: "Jdu se vožrat. Jdeš taky?" Kamarád souhlasí a odhazuje zahradní hadici, kterou asi něco zaléval. Zpoza rohu přijde kamarádova vysoká tlustá manželka, výhružně na kamaráda zavrčí, vezme mu hadici a dramaticky s ní pohupuje. Kamarád pokrčí rameny, že teda nejde, a muž pokračuje dál ve svém poslání. Konec příběhu. Co. To. Sakra. Je.(2.2.2017)

Pořád mám pocit, jako kdyby se to nemohlo rozjet. Na to, že to byl předposlední díl, mi přijde, že by to chtělo ještě tak 5 dílů, aby se vše rozřešilo tak, jak má být. Podobný pocit jsem měla i u seriálu Neviditelní. Jsem taková na vážkách - celkově je to zajímavý a určitě pozoruhodný seriál, ale takový těžkotonážní, bez drajvu, který by si zasluhoval. Pití koňakových špiček mne fakt dostalo a při nejlepší příležitosti to zkusím.(31.1.2017)

"Zůstaneš v autě, neodolatelná. Ať se z tebe starci neposerou." Pátek je ve znamení hledání trpaslíka, nového ubytování pro důchodce a definice zla. Já si tedy nejsem úplně jist, zda souhlasím s panem Kutlákem v tom, že jezevčík, Stalin a Hitler jsou zlo, protože ten Stalin mi v tom trochu hapruje. Nicméně Džarda Stanek z New York Rangers je vynikající, narušování výuky důchodci má taky něco do sebe a metody dolování informace z dědy taky nejsou špatné. Jenže Jarmila alias Pavlína už mi trošku pije krev, každé setkání s dealerem Zounarem ve mně probouzí chuť na jeho druhé ucho a čůrák (s dlouhým ů) Vladimír je tentokrát mnohem menší svině, než by komediálnost epizody potřebovala.(4.2.2017)

Dědeček(!) „A Vám se stalo co?“ Dneska zas výborný. „U potoka zastavíme -“ Né, chcípám. Matka už nejde. „Tak tam přijedu a von byl pryč.“ Auto nemělo chybu. „Brácha?“ Karas se asi pomát. Vladimír je vostrej. „Já se du vylejt!“ „Vono v hospodě je zavříno a já se potřebuju s někym vožrat." Já se toho Žížaly nezbavim ani tady. Kleště??!(31.1.2017)