• Alagaesie
  ****

  Dědeček(!) „A Vám se stalo co?“ Dneska zas výborný. „U potoka zastavíme -“ Né, chcípám. Matka už nejde. „Tak tam přijedu a von byl pryč.“ Auto nemělo chybu. „Brácha?“ Karas se asi pomát. Vladimír je vostrej. „Já se du vylejt!“ „Vono v hospodě je zavříno a já se potřebuju s někym vožrat." Já se toho Žížaly nezbavim ani tady. Kleště??!(31.1.2017)

 • Morien
  odpad!

  Tak nějak jsem si myslela, že jsme v konstrukci humoru trochu dál, než že bude dle autorů plnohodnotný gag vypadat následovně: Muž jde kolem baráku. Muž na kamaráda na zahradě: "Jdu se vožrat. Jdeš taky?" Kamarád souhlasí a odhazuje zahradní hadici, kterou asi něco zaléval. Zpoza rohu přijde kamarádova vysoká tlustá manželka, výhružně na kamaráda zavrčí, vezme mu hadici a dramaticky s ní pohupuje. Kamarád pokrčí rameny, že teda nejde, a muž pokračuje dál ve svém poslání. Konec příběhu. Co. To. Sakra. Je.(2.2.2017)

 • dogrose
  ***

  Pořád mám pocit, jako kdyby se to nemohlo rozjet. Na to, že to byl předposlední díl, mi přijde, že by to chtělo ještě tak 5 dílů, aby se vše rozřešilo tak, jak má být. Podobný pocit jsem měla i u seriálu Neviditelní. Jsem taková na vážkách - celkově je to zajímavý a určitě pozoruhodný seriál, ale takový těžkotonážní, bez drajvu, který by si zasluhoval. Pití koňakových špiček mne fakt dostalo a při nejlepší příležitosti to zkusím.(31.1.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Tak propad z průměru se nekonal. Což jsem rád. „Pavlínka“ nám ukázala poprsí, Suchoš brčkem vycucal pár špiček a pak se ožral, jak zákon káže, no a důchodci se nám přestěhovali do školy, kde kazí žáky. Pár trefných hlášek i situací se tu ukázalo, takže s tímto dílem jsem byl opět jakžtakž spokojený. Nicméně se už popravdě těším, že nám Trpaslík skončí. Žádná extra bomba tento seriál není. Uvidíme s čím se vytasí ve finálním dílu…60%(5.2.2019)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Zůstaneš v autě, neodolatelná. Ať se z tebe starci neposerou." Pátek je ve znamení hledání trpaslíka, nového ubytování pro důchodce a definice zla. Já si tedy nejsem úplně jist, zda souhlasím s panem Kutlákem v tom, že jezevčík, Stalin a Hitler jsou zlo, protože ten Stalin mi v tom trochu hapruje. Nicméně Džarda Stanek z New York Rangers je vynikající, narušování výuky důchodci má taky něco do sebe a metody dolování informace z dědy taky nejsou špatné. Jenže Jarmila alias Pavlína už mi trošku pije krev, každé setkání s dealerem Zounarem ve mně probouzí chuť na jeho druhé ucho a čůrák (s dlouhým ů) Vladimír je tentokrát mnohem menší svině, než by komediálnost epizody potřebovala.(4.2.2017)