Luděk s Janičkou zkusí poslední možnost, aby se jim povedlo napravit, co kdo v posledních dnech pokazil. Že s písní na rtech jde všechno lépe i tam, kde si mnozí myslí, že pomůže hrubá síla, se společně přesvědčí hned po ránu v chatové osadě v Roblíně. Ani probdělá noc ale nakonec nezabrání rozuzlení nymburské apokalypsy, která zdánlivě končí... (Česká televize)

nula87

Myslí, že Stáňa byla důstojným zakončením celého týdne s trpaslíkem. Víceméně se zlepšoval díl od dílu, a nabídl nakonec slušnou porci absurdního a nekorektního humoru. 70% ()

javlapippi

"Vona má ráda i tu modernu, ale nesmí to bejt falešný." Grandiózne finále, objaví sa aj zombie, od vražedného amoku ju delí precítený spev ľudových piesní v podaní Nárožného a spol. Hodne humoru, chaotického naháňania a nejaké moralizovania. Dôstojný koniec. ()

Knightey

Jednoznacne nejlepsi dil z cele serie. Spousta dobrych hlasek a zombie? No jako pekne, na cesky serial fakt pekne tohle :) Takze jak se rika: "konec dobry, vsechno dobry". S tim bych se teda uplne neohanel ale alespon tenhle dil trochu vylepsi celkovou reputaci :) ()

tsatsiki

Od 4 dílu to šlo s kvalitou dolů, čekal jsem velkolepé super finále, ale to bohužel nepřišlo, Zůstalo to v průměrné kvalitě jako předchozí díly a na super první tři díly už to nedokázalo navázat. 3* dávám za dobré nápady a herecké výkony, které byly skvělé.Hlavně Hoffman ten byl best. Ale i ostatní herci a hlavně pan Nárožný, ten i přes svůj věk, podával strhující výkon.A básnička Luďka pro jeho milou mě rozsekala. :D ()

Eire odpad!

najslabsi clanok RETRAZE.... inak miestami priemerneho, miestami NADpriemerneho, uprostred SKVELEHO mini serialiku, ktoremu ROZHODNE chyba lepsia NEDELA nez bola sobota, ale KOKOlecko proste nezvlada kokonce kratkych serialikov... Potvrdilo sa to aj v o tri roky starsom MOSTe, ktory je vlastne TRPASLIK bez trpaslika... AMEN ()

jooker10

Pro mě asi nejslabší díl. Jestli to nebylo tím, že už to bylo hodně ujetý:-). Nejvíc mě rozsekal Hofman, když míjel v autě Šourala a říká: Á, Kapitán Amerika:-))) ()

I.ball

Tak Stáňa válí! Jarda hrdina, Zdenda a Láďa super finále. Spoiler: po mladé Staňkové už si nikdo nic nepřál.. škoda, mohlo to být delší. I tak velká zábava. 90%. ()

mcamino

Pobavil jsem se, závěrečný díl dobrý. Ale konec? Jako vážně jde podruhý s trpaslíkem v batohu po mostě. Proč?? No seriál hodnotím kladně, nicméně bych si přál, aby se z tohoto otevřeného konce neudělala druhá série. ()

Alagaesie

Krádež :-). Původně jsem měl pocit, že ta lišta je oficiální - pak jsem přečet počasí. „A navečír?“ „Mě to povídejte.“ Všechno je zlo. „A padlo trpaslíkovo jméno?“ Zombie - hadr. Vláďa byl nejvíc - a hodnocení sedělo jak prdel na hrnec. „Dohajzlu, brzo zdechne.“ „Táta?“ „Ne, empétrojka - pak až táta.“ „Dobrý den -“ „Nepořezala jsi se?“ Výtečný! „Já vidim!“ Vláďa to zas rozsekal. Jó tak takhle to je ... - síla! Všechno při starým. Ešus?? Luděk byl nakonec lepší negroidní. ()

milanista

"Nepořezala jsi se Stáňo?" No hlášky opět byly dobrý, ale celkově slabší... Myslím, že se s trpaslíkem dalo vymyslet více věcí.... Samozřejmě na více dílů, ale oživit Stáňu - no zombie - by mohlo být více zábavné, než přešlapování v koutě... Celkově se mi trpaslík zdál upečený horkou jehlou... Spousta fórů se mohla rozvést daleko lépe... ale je to subjektivní názor. " Bude kaše?" :-) ()