• IvcaSammet

Tak tohle pro mě bylo docela velké zklamání, i když jsem s tím počítala. Nevím, co by se muselo stát, aby mě závěr překvapil a potěšil ... Každopádně závěr určitě nebyl můj vkus, epizoda zase spadla na úroveň celého seriálu, tedy vcelku podprůměrná ... Každopádně bych ale chtěla poprosit ČT - zombíky opravdu ne :) Nejde vám to, maska to byla sice krásná a paní si roli střihla parádně, ale chování zombie opravdu odpovídá českým poměrům ...(19.2.2017)

"Nepořezala jsi se Stáňo?" No hlášky opět byly dobrý, ale celkově slabší... Myslím, že se s trpaslíkem dalo vymyslet více věcí.... Samozřejmě na více dílů, ale oživit Stáňu - no zombie - by mohlo být více zábavné, než přešlapování v koutě... Celkově se mi trpaslík zdál upečený horkou jehlou... Spousta fórů se mohla rozvést daleko lépe... ale je to subjektivní názor. " Bude kaše?" :-)(8.2.2017)

• triatlet

Kolečko? Ve velkolepém víkendovém finále o jednu grandiozní hvězdičku míň za absenci angažovaného Koháka. .................................................................................................................................................... Odpady celkem šetřím. Na závěrečném dílu Trpaslíka jsem neshledal nic pozitivního. Rozuzlení jsem očekával a zombie opravdu nemusím. Ale že vyprovokuji nickpetajavorsky k napsání podobné zprávy? Nazdra, tobě by měli na CSFD ten účet smazat vole. Co to je za hodnocení, Rapl - 2 hvezdy, Trpaslik - Odpad, Kobry a užovky 3 a další a další. Lidi s takovým právem hodnotit jsou na hovno, smaž si radši učet, dík.  ...................................................................................................................................................... Péťo, hledej trpaslíka :-)(6.2.2017)

Krádež :-). Původně jsem měl pocit, že ta lišta je oficiální - pak jsem přečet počasí. „A navečír?“ „Mě to povídejte.“ Všechno je zlo. „A padlo trpaslíkovo jméno?“ Zombie - hadr. Vláďa byl nejvíc - a hodnocení sedělo jak prdel na hrnec. „Dohajzlu, brzo zdechne.“ „Táta?“ „Ne, empétrojka - pak až táta.“ „Dobrý den -“ „Nepořezala jsi se?“ Výtečný! „Já vidim!“ Vláďa to zas rozsekal. Jó tak takhle to je ... - síla! Všechno při starým. Ešus?? Luděk byl nakonec lepší negroidní.(7.2.2017)

Tak ve finále se žádné velké překvapení nekonalo. Spíše zklamání nad nevyužitým potenciálem a faktem, že tvůrci to sice dobře rozjeli a jejich nápad se mi líbil, ovšem postupem času, jim jaksi vyprchala nápaditost a uchýlili se jen k opakování již použitých věcí, které okořenili jen spoustou vulgarismu, rasistických narážek a zombie co sežrala jezevčíka. Hm, čekal jsem teda lepší vyvrcholení jejich příběhu. Takže zůstávám u klasického průměru. 50%(5.2.2019)