Krádež :-). Původně jsem měl pocit, že ta lišta je oficiální - pak jsem přečet počasí. „A navečír?“ „Mě to povídejte.“ Všechno je zlo. „A padlo trpaslíkovo jméno?“ Zombie - hadr. Vláďa byl nejvíc - a hodnocení sedělo jak prdel na hrnec. „Dohajzlu, brzo zdechne.“ „Táta?“ „Ne, empétrojka - pak až táta.“ „Dobrý den -“ „Nepořezala jsi se?“ Výtečný! „Já vidim!“ Vláďa to zas rozsekal. Jó tak takhle to je ... - síla! Všechno při starým. Ešus?? Luděk byl nakonec lepší negroidní.(7.2.2017)

Scéna, kdy Nárožný klečí u zvonu a zpívá Stáně mě dostala do kolen tak moc, že jsem si ji pouštěl opakovaně snad desetkrát. Co jsem pochopil, byla to improvizace Petra Nárožného a díky tomu, že autoři dávali hercům prostor pro tuto spontánní komiku se povedlo vytvořit dílo, které rozhodně nezapadne.(11.2.2017)

50% — Zombie Stáňa byla sice dobrý úlet, ale jinak díl zase trošku spadnul dolů. A to především kvůli od začátku očekávanému konci. Ve 4. a 5. díle jsem začal doufat, že to snad dopadne nějak jinak, překvapivě, ale ono ne. Navíc jsem nepochopil, proč musela mít dcerka k dispozici více přání, aby napravila postupně všechny nesmysly, když i moji dceru napadlo, že stačilo jedno přání „Ať je všechno zase tak jako dřív.“(7.2.2017)

Poslední dva díly tomu daly dobře na frak. Tenhle možná nebyl takový jako ten minulý, ale i tak - souboj Suchánka se zombíkem byl pochopitelným vrcholem celého seriálu! A i ten závěr stál za to a dal tomu i takový... nebudu spoilerovat. Jen doufám, že ten závěr není berlička k druhé sérii, protože tak přesně to má skončit.(6.2.2017)

"My jsme včera spolu lili. On slavil Zdenda narozeniny svý mrtvý starý. Jak jsme byli ožralí, tak jsem mu o tom trpaslíkovi jako dost nakecal." A proto mohla mrtvá Stáňa sežrat jezevčíka paní Janáčkové. Mně se tedy to finále nijak zvlášť nepozdávalo, protože zetlelé důchodkyně mi nezpůsobují orgasmy, ale právník Vláďa mě tradičně pobavil svým "střízlivým" zhodnocením situace i "vyrovnaným" dáváním přednosti důchodcům na přechodu. Jinak jsem rád, že třicetiletá vědecká práce přinesla výsledky - trpaslík není zlý, ale hodný. To se mi hned bude líp spát.(7.2.2017)