brasek

Famózny film. Samotný príbeh nie je nejako silný, ale tak ako je to ako celok poskladané je to grandiózne, plné emócií, so skvelou hudbou. Dokonca aj záverečnú scénu, ktorá smeruje do frašky považujete za absolútne dokonalú a citovo silnú. Absolútna poklona filmárom. ()

Astonko

Veľmi pohodový a "nad vecou" pohľad na život chudáka clapca, ktorý to nemal vôbec ľahké. Mal však našťastie po ruke trpezlivú a silnú rodinu (Owen v podaní vtipkárskeho otca skvelý, Julia zase vzbudzujúca všetok súcit) a časom aj pár pravých kamarátov. Veľmi ma zaujali rôzne pohľady na životy viacerých postáv, pretínajúcich ten Augustov. Vynikajúco napísané charakteristiky vedľajších postáv sú však to jediné, čím film v rámci svojho žánru vyniká a prekvapí 7/10 ()

kolly13

Jak zapojit postižené dítě do kolektivu ve škole, když děti umí tak kruté? A jak spojit ikonu Roberts a manďáka Wilsona do páru? Na to odpovídá Wonder, který je nasládlý, ale netahá za city a působí jako kultitovaný návod. Divák fandí malému chlapci a chce věřit, že je to opravdu možné. Výsledný dojem je překvapivě velmi dobrý a z původní nedůvěry se vyklube dobrý film. ()

valachmar

Pre mna dobry. :) Silny film. Nie ze by nebol gycovy. Nie ze by to nebolo americke klise s happy endom. Aj tak z neho isla obrovska clovecina. Rozpisane charaktery postav. Perfektna Julia Roberts aj Owen Wilson. Kde vlastne nikto nebol zly (okrem siedmakov na skolskom vylete). Ja musim dat ***** (Strasne rad by som chcel vediet, kolko by tomuto dal Verbal :)) ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

Misha.d

Kromě toho, že to je fakt brutální emocionální ždímačka, je člověku nejen v průběhu děje, ale hlavně  na jeho konci a pak při titulcích najednou na tom světě hezky a uvědomí si, že se mezi tou hromadou hnusných, povrchních, arogantních a protivných lidských zmetků najdou i ti, kteří v sobě mají soucit, pochopení, lásku a hlavně a to především... Dobro!!! 5* je málo... Úžasný film! ()

PTuranyi

Pekný film o bežných problémoch bežných ľudí. Vadou je snáď len dokonalosť. Všetci sú v svojej nedokonalosti dokonalý. ()

jdosek

OK, dal bych normálně třeba 85 nebo 90%, a ne 100 - ale to v tomhle stupidním pětihvězdičkovým hodnocení nejde. Každopádně naprosto vynikající scénář, brilantní obsazení a…je to prostě fakt dojemný. ()

Nastix

Líbí se mi že to netlačí na pilu a nechce to diváka emočně ždímat za každou cenu. Pohled z více stran není tolik okoukaný a filmu hodně přidává. Líbil se mi Wilson jak vždy nějakým vtípkem odlehčil atmosféru. Celkově pěknej film z kterého jsem měl po skončení příjemný pocit. ()

terordemon

Dosť nadhodnotený film. Ako ja chápem čo je jeho posolstvo a súhlasím, ale ten scenár je predvídateľný a plný klišé. Toto som videl už mnohokrát. Všetkých tých úsmevov, dobroty a sĺz je tam až príliš a k citovej vydieračke to skĺzava až moc často. Ale tak zahrané to je pekne. Hlavne Owen Wilson si to prekvapivo dáva. Najlepšia bola scéna rozhovoru z rodičmi tyrana. Takýto namyslený debili so stredovekými názormi si zaslúžia pár faciek. A všetky tie odkazy na Star Wars a vesmír fakt potešili. ...64% ()

bigmatko

nepatrím medzi fanúšikov filmov, ktoré majú primárne označenie ako rodinná dráma ale Wonder sa stal žiarivou výnimkou. Je to odľahčený príbeh o sile priateľstva a porozumenia v detskom svete. Ako približne zaznie aj vo filme - Výnimočný je ten kto dokáže pohnúť najväčším počtom sŕdc. Auggie pohne srdciami nie len vo filme ale aj v hľadisku kina. Dej netlačí zbytočne na city aj keď pár citlivých momentov si tam nájde každý. Celé sa to odohráva v humornom duchu na podklade silného rodinného príbehu. Určite sa to oplatí vidieť. ()

gogo77

10/10...jednoduchy skvely LUDSKY film, mal by vidiet kazdy ucitel, kazdy rodic, kazdy ziak, kazdy clovek, kazda zena, kazdy muz, kazde dieta....skvely pribeh a uzasne detske herecke vykony....ako bonbonik moja naj Julia Roberts ... pribeh vas vtiahne do zivota maleho chlapca, ktory prezil 2í operacii a prave presiel na II. stupen zakladnej skoly, je piatak a konecne zacne chodit do skoly....ale ako to uz byva....nie kazdy ho v skole prijme s otvorenou narucou....moze sa to stat kazdemu z nas....kazdemu...vrelo odporucam, zasmejete sa aj poplacete ()

pblicek

Říkal jsem si, že třeba nějaký takový film by mohl obměkčit tvrdé srdce české, ale podle těch komentářů asi ne. Výjimečný film. Dokonalé herecké výkony, silný příběh, super režie. Tohle jsem rozhodně neviděl naposled. ()

Emanuela

Krásny dojemný film, rozplakalo ma to ... Práve tento film by malo vidieť každé dieťa , aby si uvedomili aké to je ... Krásne vážne .. za mňa určite 5 hviezdičiek ()