90125

Sladučká, nudná rozprávočka bez čo i len najmenšieho náznaku nejakej dramatickejšej situácie a s príbehom, ktorému som neveril. Všetky komunikačné "problémy" medzi postavami sú vytvorené umelo, len aby aspoň nejaké boli. Aby sa aspoň čosi preboha udialo. V skutočnosti sa celú dobu neudeje vôbec nič, pretože všetci sú vzorovo charakterní a vychovaní. Fakt nemám nič proti rodinným, rasovo korektným, dojímavo-slzičkovým filmom. Tento film ale v podstate ponúka len emóciu ľútosti a to ešte v nedôveryhodnom príbehu. Neponúka nič, čo by sa dalo nazvať pridaná hodnota. ...no a na konci sa z princa Smutoňa stáva princ Jasoň, všetci sa ešte viac polepšili, zmúdreli a milovali sa až kým nepomreli. 50 % ()

Fuzzytomato

Noah Jupe raz vyhrá oscara a možno aj za film režírovaný Jacobom Tremblay. Alebo naopak. Julia Roberts má u mňa obrovský rešpekt za to, ako zreteľne dokázala vyjadriť všetky emócie, a to čisto neverbálne, bez nejakej významnejšej repliky. Bola to dvojhodinová húsenková dráha ale bavila ma každá sekunda až na ten nerealistický koniec. Je to totiž typicky americká dráma ktorá sa (¿Spoiler?) už tradične končí burácajúcim potleskom pre hlavného hrdinu. Film mi pripadá vhodnejší pre mladšie publikum keďže si jeho sledovanie vyžaduje určitú dávku naivity, ale je pekne natočený a má šľachetné posolstvo takže ho odporúčam každému kto na neho (rovnako ako ja) náhodou natrafil. ()

52637

W O W, tak tohle bylo neco uzasnyho, naprosto skvele zahrane postavy a uzasni vsichni herci. Chvili se smejete (placete) a chvili zase smutnite (placete), takze skoro furt bulite, ale je to vazne nadherny. WOW Tohle ma na vice hvezd ()

martina2103

Právě jsem si říkala, že jsem už dlouho neviděla film, který by mně dojímal k slzám a na tento snímek jsem se moc těšila, protože mně zaujal už z trailerů a vyplatilo se čekat :) Od začátku až do konce mi tekly slzy po tváři, takovou sílu emocí jsem už dlouho nezažila. Nejen silný příběh, který nutí k zamyšlení, roztomilý chlapeček s genetickou vadou a milým hláskem, ale i celkové zpracování, hudba, představení postav i z jejich pohledu, opravdu jsem se netěšila zbytečně a film splnil moje očekávání. Navíc role rodičů v podání Julie a Owena byla výborná volba, skvěle se doplňovali. ()

Fibonacci

za 24 rokov, čo nosím svoju tvár, ma až takto nerozcitlivel žiaden film ako tento. od začiatku (od 3tej minúty 52sekundy) až po samý záver sa mi tlačili slané kvapky z očí. najlepšie na tom bolo to, že film som si pustil okolo polnoci, no on bol tak nabitý energiou, že som sa vôbec necítil unavený. dokonolá julia roberts. a svoj rebríček po tomto zhliadnutí prehodnocujem. PA-RA-DA!! ()

Brain32

No, tak tohle mi hodně sedlo. Po poměrně dlouhé době film, který se mě hodně dotkl. Owena ani Roberts nemusím, ale tady mi překvapivě vůbec nevadili, spíše naopak. No a před Augustem klobouk dolu. "Buďte hodní neboť všichni bojujeme těžké bitvy a pokud skutečně chcete vidět co jsou lidi zač, jediné co musíte udělat je podívat se" ()

Welington

Wonder je přesně to, čemu by se dalo říkat – nádherně vypočítavá, na nervy dupající, na city brnkající mrcha. Prostě jednoduše, je to ten malý zmetek, co si uvědomuje, proč tu je a co s námi dělá a to je důvod, proč se mnohdy sami nenávidíme za to, co cítíme. Je to tak nádherně dojemné klišé, že nemohu reagovat JINAK, než dát nemožný plný počet z možného plného. Film, který mne zkrátka dokáže přinutit k pocitu horké, rozlévající se tekutiny okolo srdce, k soucitnému úsměvu a ku mně nesoucitným slzám, si to vyhřáté a slunečné místo prostě zaslouží. Neobyčejný malý Zázrak. ()

Lazy87

Nejsem velký fanda rodinných dramat. Ale je to hezký film, který by si měly pouštět deprimované děti. Příběh byl pěkný. ()

HSGID

Film u ktorého som mal slzy na krajicku hneď od začiatku až do posledného momentu. Tak parádny príbeh niečo neskutočne a pritom to môže byť kľudne aj skutočne. ()

maxs

Jako jo, naprosto jsem přijal poselství, které měl film nabídnout. Výborná volba zpracování, kdy se nechává prostor i "vedlejším" postavám skvěle dokresluje celý příběh. Chápu přetěžký osud "poznamenaného" chlapce v běžné základní škole. A je naprosto jedno, kde se film odehrává. Děti dokáží být mnohdy krutější než dospělí, proto patří Aggimu za jeho přístup, odvahu a odhodlání velký respekt, stejně jako jeho skvělé (a skvěle zahrané) mamince. Přes to všechno si neodpustím poznámku, že toho přeslazeného pohádkového happy endu bylo na můj vkus skutečně až dost. Méně je někdy více. ()

RRRoX

Příjemný film, i když od začátku do konce v podstatě bylo vše zalité sluncem. Bohužel v životě to tak jednoduché není a ne všude jsou osvícení dospělí a uvědomělé děti.. ()

zebu_cz

Citlivý příběh, který osloví všechny, kteří se vymykají průměrnému zjevu a chování a kteří kdy bojovali se začleňováním do kolektivu. Chbosky si zaslouží ocenění i za skvělou práci s dětskými herci. ()

splaty

Ve filmu mě nejvíc zaujala postava otce, kterou hraje Owen Wilson. Kéž by každý otec byl takový. Byl bezkonkurenčně nejlepší. ()

lineker

Příběh, který z více úhlů ( a to se mne líbilo ) zkoumá úděl členů rodinny, kde jeden z nich disponuje výrazným životním handicapem. Slovo oběť, zde dostává zcela srozumitelné obrysy. Dobře natočené, zahrané. Nezbývá než si přát, aby ten přeslazený závěr, nebyl i v tom současném světě zatím pouhou fikcí. ()

Miroub

Příběh, který prostě existuje. Existuje v různých podobách, v různých prostředích a různě se vyvíjí, podle kultury a místa, kde se právě odehrává. Ale není to vymyšlený příběh, jen ten konec trochu americky happy, ale to se dá snadno odpustit. Tak trochu se tu může najít každý, ten, co jinakost zažívá, ten,co odlišnost přijímá bez kompromisu, ten který ji přijmout neumí a nebo ten, který časem pochopí. You are really wonder. ()

Regeindy

Jeden z filmů, který by měli povinně promítat ve školách!!! Nikdo si film nekrade pro sebe, v hlavní roli je krásně napsaný, poučný a emotivní příběh, který neztrácí tempo a kromě boje hlavního hrdiny nabízí i jiný uhel pohledu vedlejších postav. Silný filmový zážitek. ()