Autogram

Film, ktorý má dojať, a aj dojme. Pritom nie nasilu skladaním očakávaných udalostí, ale celkom prirodzene. Značne tomu pomáha aj pohľad na udalosti z inej osoby, aj keď to nie je podstatou filmu. Jednému klišé sa tvorcovia, bohužiaľ, nedokázali vyhnúť, a síce tomu, že všetky postavy, okrem hlavného hrdinu, sú krásni bezproblémoví ľudia. Bez tohto zjednodušenia by asi cieľová skupina musela byť celkom iná. –––– Ak chcete vidieť, akí sú ľudia, tak stačí otvoriť oči. ()

Lenulinka

Ano, byl to Hollywoodský přeplácaný film, kdy všíchni mají rádi všechny. Ale bylo to krásné. O přátelství (i překážkách v něm), o lásce (nejen rodičovské), o zdraví, kterého bychom si všichni měli vážit, a dokonce i o těch našich nejmilejších němých tvářích. Já jsem nadšená! ()

jefff

Moc sympaticky natočené americké drama, které je jen trochu americké moc. Ale je to super zahraný, řemeslně bez chybičky a scénář má nápad. A to není málo. Trocha toho patosu se dá snést. ()

herr_carter

Patřím mezi ty, kteří se rádi dokážou nechat citově vydírat a obecně dokážu ocenit film, kde se mluví o lidské indispozici, postižení, nebo jiné anomálii, která člověka dokáže stavět mimo lidskou společnost. Ani ne tak Julia Roberts a Owen Wilson, ale především děti v čele s bravurními Tremblayem a Vidovič táhnout tenhle lidský a emotivní film..................moje hodnocení = 9 z 10. ()

gutshoter

Sentimentu je tam sice požehnaně, pro někoho příliš, a já to beru, ale tady mi to sedlo tak, jak už dlouho ne. Brilantní. ()

Maynard.

Páni,nikdy bych nevěřil, že si sám dobrovolně bez nátlaku pustím film, ve kterým hrajou J.Roberts a O.Wilson, dva herci, kteří mě praktiky v každým filmu drásaj nervy od začátku do konce. A hle, tady mi to vůbec nevadilo. Možná to bylo tím, že na plátně nebyli takovou dobu jako ve svejch komediích, nebo to možná bylo tím, že Julia nebyla zmalovaná jako štětka. Každopádně mě jejich přítomnost spíš bavila. No, ale nejvíc mi dával ten klučina. Ten se fakt povedl. Od začátku do konce nevíš esi se máš smát nebo brečet no a na konci se to ve mně všecko spustilo a při předání závěrečnejch cen od pana ředitele Hýždě :o), sem brečel jako už dlouho ne. Fakt, tenhle film dokáže v člověku uvonit tolik emocí, až je to téměř k neuvěření. A to je to jen v podstatě uplně obyčejnej školní rok ve škole, na kterou ovšem chodí neobyčejný kluk. Jo a navíc se to v originále jmenuje Wonder, takže nemůžu dát jinak než 5 hvěziček :o) ()

srbak

Milá rodinná komédia so sympatickými hercami, ktorá dokáže roztaviť srdiečko každého, kto si na ňu nájde čas. Pekné, pravdovravné, úprimné. Vidíte ako málo stačí filmu na to, aby dokázal zapôsobiť. :) ()

KoRner

"Feelgood" movie pre všetkých, ktorý už nad ľudstvom lámali palicu. Každých desať minút povinne dojímavé k slzám a neprítomnosť jedinej skutočne zápornej postavy. Je až divné, že po tých stovkách filmov z amerického školstva, kde je pravidelné a extrémne šikanovanie na dennom poriadku, mi príde neprirodzené, že nejakú detskú kresbu rieši riaditeľ školy a aj najkrajšie a najobľúbenejšie žiačky majú za sebou smutný príbeh, ktorý ospravedlňuje ich chovanie. Každopádne príjemný film, ktorý vo vás vyvolá len tie najlepšie emócie. ()

klukluka odpad!

Nic tak vlezle podbízivýho jsem v životě neviděl. Připadal jsem si jak ve ždímačce na city. A když kluci odešli(WTF???) z vyučování/ promítání a ocitli se nejprve uprostřed hvozdu a o chvíli později stanuli na břehu večerním sluncem zalitého jezera, bylo o mém hodnocení definitivně rozhodnuto. Tahle americká Láska nebeská obsahuje tolik umělého sladidla, že se mi z toho udělalo nevolno. ()

-Dawe-

"Buďte hodní, neboť všichni bojujeme těžké bitvy. Pokud skutečně chcete vidět, co jsou lidé zač, podívejte se." Malej milej film, kterej bez problému vtáhne. Obsazení sedlo skvěle a Julia Roberts teda vypadá na míň. ()

Silwer

Takhle si predstavuji drama, ktere ma jasne poselstvi..na zakladni skole jsem mel kamarada ktery nosil rukavice z duvodu ekzemu..holky se ho stitili a kluci si z nej delali prdel..ale ja ho mel rad,protoze to byl dobry clovek a super kamarad.. Clovek nema lidi hodnotit ocima..bohuzel v dnesni dobe se s tim moc nesetkavam.. ()

bari68

Je to typický americký klišé film podľa jasných šablón, kde od začiatku dokonca dokážeme sami písať dej filmu a predvídať ho. Ale ak nemáte srdce z kameňa, príbeh tohto chlapca musíte prežívať s ním. Trošku presladená limonáda avšak chutila. ()

Roman.Caesar

Nečekal jsem moc, naštěstí jsem nečetl komentáře před filmem, proto jsem byl taktéž velmi mile překvapen. Je to úžasný film se skvělými herci, zvláště těmi dětskými. Doják. Těch 85 % si určitě zaslouží. ()

aquiver

Krásný a smysluplný film, který má hned několik emočně funkčních momentů, vrcholem žánru sice není, ale jsem si jistý, že takhle nějak to může vypadat i ve skutečnosti. Je to stejné, jako když do jedné třídy bílé rasy umístíte dítě černé nebo třeba jen cizince, vždy to u dětí vzbudí určitou pozornost, je to zcela přirozená reakce. Sdělení je hezké a jasné. 85 % ()

666Carnage

Rodinné drama, které má super příběh. Je o klukovi co vypadá jinak a miluje Star Wars. Film je hodně točený tím stylem aby Vás dojal a Vy si smočili nějaký ten kapesníček a zase proč ne. Super herecké obsazení a pohoda, energie která s filmu čiší je prostě jasnou známkou kvalitně odvedené práce. Jacob Tremblay, který hraje Aggiho je naprsoto skvělej. A to, že je Chewie jeho nej kámoš a několikrát se tam objevil taky mělo svoje kouzlo. Film je podle knížky nevím zda podle skutečné události ale určitě je to pěkný příběh. Rozhodně doporučuji....80% ()

Hanys_

Až příliš optimistická story o nástrahách dětství, dospívání..jako dost fain se na to koukalo, ale ta přemíra optimismu mi tu zas tak moc neseděla. Potlesk ve stoje to samozřejmě zabil. ()

Gogo333

Krásný film o chlapci, který má obličejovou vadu a poprvé nastupuje do školy mezi ostatní děti. Julia Roberts a Owen Wilson tam jsou trochu navíc a klidně tam mohl být někdo míň známý. Ale oba jsou fajn. Líbilo se mi, jak se příběh filmu zaměřil i na ostatní postavy a některé události jsme viděli z jejich očí. Všeho tam je tak akorát, jak nějaké to drama (připravte si kapesníčky) tak odlehčení v podobě vtípků, bavil jsem se díky tomu celou dobu a film neskutečně rychle utekl. ()

ruhebitte2010

První třetina 80%, druhá 60%, třetí 30%. Řekněme první polovina filmu je velmi příjemná, jenže když se to začne přehánět s pozitivismem, 99,999999% lidí je hrozně přejících, chápajících, všichni všechno přožívají, napravují se, tak se i z příjemné věci stane kýč tlačící na pilu(city) o 106. Život i jeho příběhy obvykle nejsou jen černé ani jen růžové, ve skutečnosti to prostě takto jako je v tomto filmu nefunguje. ()