Kolosseum

Když jsem tento film viděl poprvé, byl to asi jeden z nejšílenějších (a taky nejvtipnějších) filmů, co jsem kdy viděl. Jen těžko se mi chce uvěřit, že tohle natočil Jackson. 5* ... Po nějaké době jsem se k filmu dostal znovu, a došlo mi, že už není tak vtipný, ale pořád šílený! Opravdu zvláštní se dívat na něco odporného a smát se tomu jako dítě! Po druhém shlédnutí 78% ()

anyonecek

YUMMY, tak tohle byla lahoda a pastva pro oči. Tolik krve jsem snad ještě v žádném filmu neviděl. Po stránce komedialní to byl takovej průměr, za to po stránce krve by byl určitě Dexter v 7. nebi. Koukám, že Peter Jackson umí natočit i pořádnou krvavou řežbu a to jak s motorovou pilou a nebo sekačkou, ale také s mečem a nebo lukem. 70% ()

Vykuk

Tak na todle si vzpomínám, na základce jsme to s kámošem museli 3x přerušit, páč mi to tenkrát přišlo tak humusoidní... a ono to i bylo a je i dnes:) Jen dnes už je to spíš celé k smíchu:). Ale i tak z nostalgie musím hodnotit slabším nadprůměrem, jako parodie se to povedlo, ale jinak fakt humáč jak má být:). ()

germiny

Z toho by se jeden slabší žaludek i obrátil vzhůru nohama. Strašně nechutná věc tenhle kousek :) Ale naštěstí je to brilantně vyváženo vtipem a parodováním. Opravdu zajímavě fungující kombinace. A hlavně pamatujte na slova pana faráře: ,,I kick ass for the Lord!" ()

adamix

Krvavý nárez, ako sa patrí !! A to len od Petra Jacksona. Litre krvi sa valia dolu prúdom ako Niagarské vodopády, krv špliecha po stenách, po strope, po podlahe, po nábytku, proste všade. Oceán krvi prúdi všetkými otvormi a nechutnosť stúpa na neuveriteľných 100% a to len v Braindead. Chcel by som vidieť tých divákov, ktorý od tejto nechutnosti vracali. Trikovo na svoju dobu výborné (nie ako dnešné počítače). Trikovo na úrovni kultového hororu Vec, takže John Carpenter a Peter Jackson by si mohli potriasť rukami. Ako komédia fajn. Timothy Balme svojím komickým výrazom pobaví. Keď sa pri toľkom špliechaní krvi nepovraciate, tak sa musíte jedine smiať. Takže ja som sa skvelo bavil ;). Scéna s kosačkou je nezabudnuteľná a finálna kreatúra Lionelovej matky je neskutočno-nechutne otrasná :). Film, na ktorý sa tak ľahko nezabúda. Dávam 5* a 95%. ()

horor2

Ať se přiznají všichni fanoušci Pána prstenů a Hobita, kteří tuto krvavou pecku viděli? Myslím si, že jich bude málo. "NAKOPAT VÁM PRDEL VE JMÉNU BOŽÍ" Klasika VHS klasik, která je povinností jak pro hororové příznivce, tak i Jackson vyznavače. Hlavně se namlsat nesestříhanou verzí! :-) ()

Pitryx

Když jsem to viděl poprvé před léty, tak jsem si říkal, že tento film nic nepřekoná. Zdá se, že jsem měl pravdu. Tohle je prostě podívaná pro mne jak dělaná. ()

Blazkowicz odpad!

Gore mám fakt rád a tady bylo opravdu prvotřídní, ale ani jednu hvězdu prostě nedám. Výsledek je totiž nehorázná blbost, kterou jsem snad ještě neviděl. ()

Jendouch

Když jsem tenhle film kdysi dávno viděl, říkal jsem si, jak by to bylo báječné, kdyby jeho režisérovi dali spoustu peněz, aby mohl natočit něco skutečně užasného . Zázraky se dějí....... ()

MaxPower

Tohle neni parodie na horror. Je to parodie na film vubec, ale nudna a nechutna. Hodne podobne Evil Dead. Fuj! Jedna * za jeden vtipny moment. ()

SirGawain

Viděl jsem to už dost dávno, a to hlavní co si z toho pamatuju, že jsem se málem udusil, protože jsem se musel pořád smát. Ta projížďka s evil děťátkem v kočárku mi navždy utkví v paměti :-) stejně tak jako záverečná řežba se sekačkou :D ()

Weirdman

8/10... Mam z tohoto filmu velmi rozporuplne pocity... Na jednej strane pre mna absolutne nudny pribeh a s nim spojena lovestory, ktore do tejto pozicie dostali schvalne extremne krcovite vykony hercov a na druhej strane genialne natocenych milion a jeden sposobov destrukcie ludskeho tela... Je to urcite jeden z najcudnejsich filmov ake som kedy videl.... ()

wendus92

Lionel, maminka, Paquita, úchylný strýček, tuny zombíků, střev a kečupu, konečná likvidace sekačkou a to vše bráno s humorem. Přes všechno to, co se tam odehrává, je to prostě "prdel." Mám ráda gore filmy a tenhle je můj nejoblíbenější. Upozorňuji, že tenhle snímek je hlavně o "velmi detailních záběrech", čehož se očividně Peter Jackson nebojí. Takže kdo má slabý žaludek, nechť se přesune do jíné místnosti. :D No musím říci, že ač se to někomu možná na první pohled nezdá, je to velmi kvalitní film. Skvěle natočené (zombíci byli fascinující ), zahrané a skvělá byla i dobová atmosféra. Všechny také určitě zaujala ta sympatická Lionelova maminka...Já, protože nemusím trilogii LOTR, doporučuji Jacksonovi zůstat u tohoto žánru, protože od 90. let už nebyl natočen žádný film tohoto žánru podobných kvalit. ()