sWONDER

Totálny masaker iba pre najodolnejšie žalúdky! Rovnako ako brutálne nechutné, je to však aj vysoko zábavné ,na niektorých scénach som sa doslova šúľal, inokedy totálny odpor s najrôznejších nechutností. Plne dobrých nápadov a na svoju dobu vynikajúce masky a triky. Hlavne je to však mega extrémne krvavý nárez a to doslova :) Až príliš prestrelený koniec sa odpúšťa. ()

windows

Námět byl fajn, ale zpracování a režie dooost slabý, za to speciální efekty víc než výborné. Trochu rozporuplné pocity... ()

Stanix odpad!

Filmové zvratky, obludárium, demence, aneb jak by řekl Čepek: "Výplod šílence, debilní paskvil!". Poprávu zasloužený odpad a to ten nejodpadnější. Nejvyšší ohodnocení putuje divákovi, jež má odvahu tuto kravinu shlédnout až do konce, tedy (bohužel) i mě. ()

Tormentor665

Když jsem se ještě dokázal opít po třech pivech, tak jsem tohle samozřejmě žral. Kouknutí po letech mě již tolik nevzalo. Lepší "matku" jsem viděl v Lidské stonožce 2. Každopádně pomyslnou korunu zombiekomedií tomu upírat nechci. U této tématiky mám však radši vážnější pojetí s antimilitaristickým či ekologickým poselstvím. ()

Knor

Brutální a krvavý masakr nejhrubšího zrna, spoustu hnusu, vnitřností, tekutin, úchyláren, kusy těl lítaj okolo a ještě u toho musíte řvát smíchy. Dokonalá podívaná. ()

Shanen29

Jo jo,fajná krasotinka,kde přesně všechno zapadá a takhle má vypadat dobře zvládnutý zábavný a krvavý ,trikově propracovaný filmeček. ()

darthhokro

Zatím vůbec nejlepší Pítruv film. Geniálně uchylný,brutálně krvavý a černočerně humorný. Nápady se šukajícími zombiemi a jejich zplozeným zombíí fakanem, farář ovládají kung-fu, nebo už jen ta krysí opička, jsou prostě geniální. Sice už to není tolik nahláškovaný jako Bad Taste, ale o to víc, přibylo vizuálních vtipů a perfektně provedených nechutných triků. Dnes už nikdo takhle zábavný hororový komedie natočit neumí... Prostě 100% ()

himor

Neuveriteľne zábavné a neuveriteľne nechutné. Myslím si, že počas nakrúcania si musela Jacksonova mama požičať niekoľko mixérov, aby mohla stíhať vyrábať toľko želatíny. Proste strašná sranda a zároveň strašný humus, spolu s veľmi podivnou kamerou. 85% ()

maeb

Velice hloupý a klišovitý děj(což tady ovšem nevadí), velmi špatné triky, velmi špatné masky, spousta zombíků, spousta utrhaných končetin a potoky krve (červené barvy). Ze začátku to bylo velice vtipné, po hodině a půl už jsem jenom zíval. ()

Ceja

Naprosto znicujici prehlidka krve, vnitrnosti a obcas i humoru. Dokonale nedokonale efekty a ktomu jeste i pribeh... Paradni parodie, ktera nema chybu... ()

pajapal

Poslední třetina filmu je opravdu vyjmečná, jenže zbytek je poněkud protahované nic kdy děj po prvnich deseti minutách prakticky pořád stojí a sem tam se objeví nějaká opravdu nelogická nebo zábavná scéna.To samozřejmě nic němění na výjmečnosti filmu, ale rýpnout si musím. ()

pepino

Hodně hnusná a krvavá záležitost která si ale na druhou stranu dělá srandu sama ze sebe...Peter Jackson vytvořil věc naprosto nevídanou. Normálním divákům se chce zvracet, hororový fanoušci odchovaní raimiho Evil dead vískají radostí a hltají každou scénu a chudáci fanoušci Pána prstenů nemohou uvěřit že tohle natočil jejich milovaný Jackson. No jak napsal Kocour, filmový svět je plný překvapení...!! A nakonec menší rovnice: Všechny díly Evil dead+filmy Argenta+filmy Fulciho x 10 + dalších 100 litrů krve= Braindead ()

Boulderman

Z jedné strany je to nesmírná hovadina, ze stránky druhé nejděsivější, nejvtipnější a nejkrvavější horor všech dob. Musel jsem to vidět dvakrát, ale když jsem se dostal ke scéně, kde v mrtvole vzniká přetlak balzamovací tekutiny a ta pak stříká tělesnými otvory i neotvory ven, tak jsem měl jasno. Je to rovných 80%. ()

Beri

Myslím, že veta "Také zlé, až je to dobré" vystihuje tento, podľa mňa kultový film Petera Jacksona, dokonale. Pri žiadnom inom filme som nemal také záchvaty smiechu. Brutálne kečupové vyvražďovanie nebolo nikdy podané tak gýčovo humorne a absurdne ako tu. Už mi je jasné, prečo práve pánovi Jacksonovi dovolili točiť Pána Prsteňov:) ()

Stejšn

Braindead jsem viděl mnohem dříve než Pána prstenů, vlastně hned po Vesmírných kanibalech. A když jsem se později dozvěděl že Tolkiena bude filmovat právě Peter Jackson, věděl jsem že on je přesně ten pravý. Ale Jackson je pro mě už navždy Braindead, ne LotR. Tenhle film nejde s ničím srovnávat. Neexistuje alternativa. Musíte být úplný naprostý úchyl, aby se Vám to líbilo. Mně se to líbilo děsně. ()