• kobejn
  ****

  Tragikomická mozaika rozličných osudů na vás dýchne podobně nostalgickou atmosférou jako Menzelův Konec starých časů, i když působí opravdověji ve své autenticitě, než trochu artistně působísí Konec. Spíše se hodí film srovnat s jeho Láskami mezi kapkami deště, jehož se zdá být tento jakousi variací. Zvláštní účinek má právě protiklad retro atmosféry 50. let s dobou vzniku...to vytváří jeho zvláštní atmosféru, podobně jako Menzelův film, film v momentě, kdy vznikl, stal se již anachronismem...(23.10.2010)

 • Siegmund
  *****

  Myslím si, že každý, kdo přidělil tomuto filmu méně než čtyři hvězdičky, ho nepochopil. Film má obrovskou hloubku a lze ho vidět i mnohokrát.(20.3.2015)

 • zette
  ***

  Zizkov je velmi vdecna filmova kulisa a pokud se do reziserskeho kresla posadil Kachyna, bylo jasne, ze vznikne hezky film. Skoda, ze v techto idealnich podminkach nevznikl prostor pro lepsi scenar. Milan Simacek byl ve sve roli blazna vyborny.(17.2.2013)

 • Snorlax
  *****

  Až Hrabalovský pohled poetického oka na dospívání jednoho kluka..(2.4.2016)

 • italka63

  Moc zajímavý film o dospívání v padesátých letech, nejen o láskách, viděno očima Karla Kachyni. Výborný nejen Pavel Nový, tudíž čtyři hvězdy.(15.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace