Batman a Harley Quinn

• USA Batman and Harley Quinn (více)

Když se dvojice ničemů Poison Ivy a Jason Woodrue přezdívaný Floronic Man vloupá do laboratoří S.T.A.R. Labs a ukradne tajnou složku, zločin a anarchie jako by dostaly zelenou. Na případu sice pracují Dark Knight a Nightwing, jenže musí vsadit na jednu divokou kartu: Harley Quinn! A tak Harley, nedávno propuštěná z ústavu Arkham Asylum, která se snaží zbavit se nálepky superzločince, znovu oblékne kostým a spustí svou vyřídilku. (Magic Box)

VanTom

Škoda, že se přiznaná skoro-až-parodie vyhnula tuctovému, trapnému příběhu – "zelení" superpadouši chtějí smrtelným virem vyhladit veškerou faunu, muhahaha! Zábavně pošahaná Harley Quinn, která pro sexuální narážky či kanálové vtípky nechodila daleko, se totiž v týmu s Batmanem a Nightwingem (s tím se rovnou hned vyspala) neztratila a pěkně rozproudila. Ovšem i kvůli slabé animaci (byť ve stylovém, "cartoonovém" designu Bruce Timma) jsem se celkově spíše nudil. 5/10 ()

Sany33

Príbeh: Batman a Nightwing musia spojiť svoje sily s Harley Quinn aby zabránili Poison Ivy zmeniť svet na burinu. Prevedenie: Celkom dobré dobrodružstvo, ktoré ale spolieha na to, že divák pozná Batmanovo univerzum. Neznalec sa veľmi ľahko stratí v postavách aj v deji. Pocity: Páčilo sa mi niekoľko dobre cielených vtipov a aj forma animáku, ktorý ja viac situovaný na dospelé publikum. Pridaná hodnota: Pobavil som sa a bolo mi ponúknuté celkom zaujímavé dobrodružstvo dokonca so spevom v bare. Škoda súbojov, ktoré tam vlastne absentovali a záverečné titulky prišli ako blesk z čistého neba. 65% ()

ghatos

Vtipná a poměrně nekorektní kreslená taškařice. Úplně jsem nečekal takové pojetí, ale jako je to v pohodě. 68%. ()

fiLLthe3DD

Oceňuji zakomponování žánru regulérní komedie a zaměření na dospělé publikum, avšak nemáte-li v lásce postavu ,,Harley Quinn" , tak zhlédnutí opravdu nedoporučuji - ne každému totiž sedne její specifický smysl pro humor 🙂 Námět je zpracován vcelku obstojně, hrdinové mají nejen skvěle prokreslené charaktery, ale i skvělou interakci mezi sebou a ze scénáristického hlediska o dost lepší než-li ,,Suicide Squad" nebo ,,Birds of Prey" s Margot Robbie 😀 ()

HiddenDragon

Neco mezi 3 a 4*...70%. Hlavne kvuli nevyvazenosti. Nektere momenty jsou super, nektere rezijne zbytecne. Napr. jsou tu pevecka cisla, coz by samo o sobe nevadilo, jenze jsou skoro v delce normalniho klipu, cili ve filmu pusobi zdlouhave :( Take samotna zapletka s Poison Ivy a Jason Woodruem (vzhledove podobny Swamp Thingovi) neni az takova pecka. Vse je zalozeno na tom, ze Ivy je byvala kamoska byvale kriminalnice Harley. A i kdyz je Batman s Nightwingem silna dvojka, v tomhle pripade se bez pomoci Harley Quinn neobejdou. Scenaristicky je to misty spravne strelene a silene, vcetne fajn humoru, ktery odpovida Harleyine naturelu. Navic se tvurci neboji ani lehke erotiky, coz kvituju. Objevi se i zmineny Swamp Thing, ale opet je to slaba a vpodstate "eh" scena. Graficky zvolili autori styl podobny devadesatkovemu Batman Animated Series, coz nebyl az tak spatny napad, jak se na prvni pohled zdalo. Celkove urcite nadprumer, ale nektere sceny mohly byt rezijne lip zvladnuty... ()

Hanys_

Poison Ivy se rozhodne vypustit nebezpečnou látku, která by ze všech lidí udělala kytky a stromy. Aby ji v tom Batman zabránil, musí se spojit s Harley, protože ta jediná ví, jak Ivy najít. Hodně zvláštní DC animák. Takový dost ztřeštěný. Každopádně pořád o třídu lepší než hraná DC produkce. ()

Janega

2 hviezdičky aj to iba kvôli tomu, že je štvrtok. To čo by vystačilo na 20 minútovú epizódu, tu natiahli na hodinu nudnej vaty. ()

Všelicos

Upřímně, smála jsem se od začátku do konce (a ještě teď se směju) - čekala jsem od toho spoustu věcí, ale že to vlastně bude parodie, a to setsakramentsky povedená, to opravdu ne :D Dala bych hvězdičky 4, ale tu pátou si animátoři rozhodně vysloužili za ty obličeje, co Nigtwing a Batman celou dobu dělali (a za tu tichou konverzaci v autě :D). ()

toi-toi

Zahanbujúco slabý príbeh, ktorý ťahajú hlášky šialenej Harley. Mnoho balastu a WTF scén (karaoke, tancovačka, cestovanie stromami), ktoré výrazne znižujú kvalitu snímky. Harley s hlasom Bernadette z BigBangu znie doslova otrasne a jej postava je otravná. Škoda toho. Sam Liu to vie o mnoho lepšie. ()

BOURQUE

V tomto samostatnom celovečernom príbehu autorom išlo len o to aby, zabavili divákov. H. Quinn tu prevalcuje každého, je ústrednou postavou. Z príbehu ťažkú hlavu nerobte. PS.: „Čo sa stane, keď zabudnem zaliať sama seba?“ Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Hapretor

Nejujetější animák, co jsem dosud viděl. Nevím, co si o tom mám myslet. Infatilní animace, ne zrovna povedená ... vykresluje i erotické scény pro děti zrovna ne-vhodné, humor tak na hraně debility a satiry ... to vše vyzvedává jen bezchybný dabing Melissy Rauch - nedokáži si představit vhodnější hlas ... fakt trefa ... Čas zabilo, neurazilo. ()

NiaWolf

DC si všimlo, že postava Harley Quinn je vlhkým snem řady puberťáků, a tak se rozhodli na tom taky něco vydělat. Přece nenechá své fanoušky na pospas nějaký fanfic obrázkům a příběhům. Ten, kdo chtěl nějaký dobrý příběh, jak se od DC animáků sluší, má smůlu. Tady prakticky žádný příběh není, jen plytká dějová linka, která má trochu zamaskovat, že u tohohle filmu jde vlastně jen o to, aby Harley co nejvíc kroutila zadkem a říkala nadrženecké fráze. Nejvíc to jde vidět na konci - ,,ha víme, jak porazit záporáka...KONEC." Ani se nenamáhají film dotáhnout do konce a prostě to zabalí. Smutné. Nicméně nadrženým lachtanům to očividně stačilo. Tak snad další DC animáku nebudou jen o tom, jak někdo kroutit zádelí... ()

Petulka88

Docela hodně jiný animák od DC. Tady se krká, prdí, zvrací, souloží, vtipkuje o erekci a vibrátorech a dojde i na hudební číslo v podání Harley Quinn a jejích poskakujících koziček (tvůrci Sebevražedného oddílu na tohle neměli koule). To vše zabalené do tak moc infantilního humoru, až je to vážně sranda. Dokonce jsem přemýšlel i o čtvrté hvězdičce, ale přece jen je tu pořád cítit klasická lacinost komiksových animáků (možná ještě více než normálně) a té infantilnosti je někdy přece jen moc. I tak jde o jeden z nejlepších DC animáků, které jsem kdy viděl. ()

kojak89

Velice vtipné scény a dialogy zejména od Harley. Před filmem jsem neměl tušení že se můžu dobře zasmát :D ()