Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

Thamilka

Nechápu, co to mělo být... vtipné ani trochu, vážné už vůbec ne... nevím, jestli to měla být komedie nebo tragédie... ()

A161729 odpad!

No nevím asi jsou zde pouze intelektuálové. Film pravda není žádná superkomedie ale na ty hovna co se dnes točí je super.Fórů je tam dost u mě dobý. ()

BooThCZ odpad!

Ty voe, to je sračka. To ja taková sračka. Film o nesympatické trojci hlavních asi hrdinek a ostatních ocmrndů trousících hlouposti na trapárny v prostředí k dokonalosti dok****ného Špindlu. ()

Boyled odpad!

Ještě, že jsem byla přemluvena a na film jsem nakonec do kina nešla, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Krátkých 98 min byly velmi dlouhé. Žádný humor, příběh taky o ničem, prostě nuda. Po 30 minutách jsem očekávala TO něco, ale nepřišlo NIC a tak člověk jen vyčkává na titulky jak na boží smilování. Nechápu, jak může někoho napadnout točit takové filmy... i Teletubbies má lepší děj. ()

Filooos odpad!

Řekněme si na rovinu. Anka Polívková v hlavní roli je fakt výsměch filmografie. Asi tak jako celý film. ()

Melodrama

hodně podhodnocená komedie ZDE :-) Já jsem se celkem na bavila, nejlepší byla opilá Polívková. Sice to nemá děj, ale kdo má náladu na trochu český romantiky, ať to zkoukne :-) ()

mikomus

Tak to snad opravdu už neeeee. Jestli to má být komedie, tak tomu fakt už nerozumím. Snažil jsem se na to najít neco pozitivního, ale vše špatně. Ani atmosfera hor nefunguje. To už opravdu neumíme točit žádné vtipné komedie?? ()

verunecek

jako oddechovka dobry, nic jsem od toho neočekávala a jen jsem se nechala bavit, mezi nama je to spis pro holky...jak jsem se snazila seznamit, mit vztah, mit chlapa...a ono to ne a ne jit tim spravnym smerem...ale pak prijde ten pravej a najednou dava vse smysl ;) obcas to i pobavilo, ale nekdy i trosku trapne, zdlouhavé, to tomu dost ublížilo ()

AJACON

Naprosto nesouhlas s hodnocenim tohoto filmu. Problem vidim v tom, ze do kina mozna blby, ale v televizi uplne v poho. Dobre zahrany, totalni oddychovka. ()

710.cz odpad!

Humor se, vlastně jako celý svět, vyvíjí. Dnes už nám Werich, Voskovec, pak Šimek a třeba i Cimrmani připadají dřevění a ubozí. Kam ale humor směřuje? Soudě podle Špindlu asi fakt do pr.ele. ()