Když na hory, tak do Špindlu. Právě do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu v celovečerní zimní komedii Špindl. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý v zimním sněhu? Jisté je, že potkají další účastníky a zábavné postavy a během týdenního pobytu pak všechny zavalí lavina milostných i životních lapálií. (Bontonfilm)

Monicina

Pre mňa najlepšia česká komédia za posledných 10 rokov. Pekné prostredie a celkom dobré herecké prevedenie nielen hlavných ale aj vedľajších postáv. Napr. s otrasným a trápnym Kameňákom sa to ani nedá porovnať. Škoda, že herec Vašut tam mal iba krátku scénu. ()

LenaSovi

Trošku slabší verze filmu Snowboarďáci :) Herecké obsazení pro mě milým překvapením, zvláště pak Anna Polívková, je tak přirozená a jsem ráda, že svůj talent nenechává zahálet.. Některé hlášky z filmu jsou vtipné, ale většina bohužel až moc vyumělkovaná a je to spíš film na takové odreagování při vaření, protože kdovíjaký zážitek to teda bohužel není. ()

AlesKrc1 odpad!

Film kde se řeší kdo si s kým a kdy zaš..ká to je vše. Film o ničem ,nenadchne.Popravdě jsem rád ,že jsem ženě řekl že na to do kina nepůjdu,vyhodit 150 korun můžu i za jiné lepší věci.Vidět onanovat Emila Nádeníčka u německého pornočasáku je fakt pecka a je to stěžejní scéna celéhovelkolepého filmu a možná je i nejlépe natočená :D ()

krasava odpad!

Moje nedůvěra k českému filmu po rychloshlédnutí filmu opět potvrzena. Scénář a vtipy jak od prvňáčka, zabrat měl zřejmě všudypřítomný sex. Je český divák vážně takhle zaostalý? Pak se nedivím, jak to v téhle republice vypadá.... ()

Lykos

Tak sice to nebylo vůbec vtipné, ale tak nějak mi nevadilo na to koukat. A to jsem nečekala, po shlédnutí upoutávky kdysi před dvěma lety, jsem si byla jistá, že na tento film se nepodívám. Po letošním příšerném zážitku z Ženské na vrcholu jsem si řekla, že díla srovnám. A světe div se, Špindl vítězí na celé čáře minimálně o tři délky. A to opakuji, že jsem se u toho nezasmála.Čekala jsem to výrazně trapnější, takže asi za to ty dvě hvězdy. ()

Reyer odpad!

Naprosto šílený.... A nejvíc mě dozrála ta malá Pizda. Mám 3 dětí a nikdy v životě bych jim nedovolil takhle mluvit a chovat se k cizím lidem. A její tatínek ji absolutně ignoruje.... prostě šílený. Kdo tohle platí... ()

Maaarc

Oddychových komedií pro dlouhé zimní večery není nikdy dost. Nemohu si pomoct, ale ty české mi sednou víc než Holywoodské blbosti. ()

aneken odpad!

Jsou věci, které bych si na české verzi Netflixu docela rád odpustil. A tahle hovadina je jedna z nich... ;) ()

Dzunk odpad!

JE až neuvěřitelný, jak velkej má českej člověk talent na točení filmu tý nejnižší kvality. Přesto musím uznat, že u ŠPINDLU se tvůrci vážně překonali. Za celý film jsem se mnohokrát smál. Je to jako vzít jeden díl ulice, přesunout ho do kulis se sněhem a natáhnout ho na hodinu a půl. To prostě musí vyvolat salvy smíchu u každýho. Asi jsem se nesmál úplně v těch místech, kde jsem měl. Trochu mě mrzí, že jsem na to nešel do kina, určitě by můj smích při ''vážných'' vyvolal tázavé pohledy kolemsedících, což by mě pobavilo ještě víc. Při mnoha scénách mě rozesmálo to vědomi, že se jedná o seriźní film a není to vtip v kombinací s informací, že tenhle film vidělo v kině 317 tisíc čechů. Myslím si, že hodnocení odpod bylo vytvořeno přesně pro tenhle film. Nějak nevím jak bych tomu mohl dát byť jendu hvězdičku. Jak je možný natočit film, kde všichni strašně špatně hrajou, má hroznou kameru, hudbu a zvuk někdy ani není slyšet. U nás to jde očividně snadno a je z toho ještě navíc trhák. ()

pleva

Zdeněk Troška je ve světle tohoto výtvoru pan režisér. Jeho filmy se mi většinou nelíbí, ale aspoň se u nich nemusím stydět a cítit trapně za herce. Tady jsem se cítil tak 10min trapně, což je jistě můj filmový rekord. Pokud někdo máte trapnější biják, napište mi, pokusím sele to ověřit 😉 Obsažena je většina herců, které nemůžu nebo neumí hrát, ideálně oboje. Anita K. a Anna P. . to zachránit nemohly. Ochotnické herecké výkony ostatních, humor na úrovni besídky šesté třídy, klišé na klišé a Bogner + Flixbus jede. Vrcholem je Vašut pracháč a imitovaný V. Klaus 🤮🤮🤮 Scénář asi stál za penrek, ale režie a obsazení by zabily i oskarový děj. Kdo mi vrátí 98min života? PS: jména postav jsou asi samostatná kategorie, ale i za ten výběr jsem se zpotil. ()

Zellie

Já jsem filmový barbar a snesu celkem hodně, ale tohle už bylo docela moc i na mě. Nepochopila jsem, o co jde. Nuda, nic neříkající příběh, celou dobu čekám, co se stane, kdy to začne a najednou konec filmu. Druhou půlku jsem prozívala už. Vtipy bych spočítala na prstech jedný ruky. Nevim, co si o tom myslet. Asi fakt děs. ()

dyxhgd odpad!

Vzhledem k tomu, že vím, jak úpadková je naše česká filmografie, podívala jsem se na tento film s již jasným očekáváním. To se potvrdilo, pokud se dá říct, že film nebyl ještě vyloženě horší. Přehlídka špatných herců, kteří si nikdy v dobrém filmu nezahráli a doufejme, že snad ani nezahrají. Možná natrefíme i na někoho, kdo není vyloženě špatný, ale z něčeho žít musí, že. To pokračuje množstvím obscénností, špatných vtipů a nářků nadržených nesympatických cour - a nechybí ani nějaká ta pornografie, alkohol a nevěra (bez toho by to snad ani nemohlo být, velmi originální, velmi.). ALE aby to nebylo vše jen o tuctovém, plytkém a povrchním sexu, dočkáme se i nesmírně originální chvilky poezie, kdy chlapec předčítá dívce. 2 verše. Následuje ještě nesmírněji originální schovávání polonahého chlapce, když někdo zaklepe na dveře. Každopádně tahle kombinace by opravdu možná byla vtipná, ovšem jako satira, ne jako něco, co má duševně zdravému člověk s IQ vyšším než kámen připadat vtipné. Jak na to koukám, je mi trapně za všechny účinkující i lidi, co se na vzniku tohoto braku podíleli. Ten film nemá absolutně nic hezkého, zajímavého, vtipného ani kvalitního. Tak jako se dřív zamykaly kvalitní filmy do trezoru režimem, dnes by se mělo zamykat toto a ideálně i ty, kteří to produkují. ()