Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

DonBraso

Romantická love story se skvělým Derbezem,který zvládne všechny polohy a hned od prvních minut si ho divák musí oblíbit.Anna Faris tu mám nějak tak rád už z profilu a John Hannah tu vlastně nic nehraje,ale stále si moc dobře pamatuju jako toho ze seriálu Spartacus.Příběh vůbec není špatný,ba naopak.V romantické rovině to má vlastně vše.Jen škoda,že je tu ta rodina a vracení se místama k ní,která chce Lea najít.Tahle příběhová linka mě absolutně nebavila.Kdybych se aspoň jednou zasmál,tak nemám problém i ty čtyři kousky dát.70% ()

Dejf4

Nic jsem od toho nečekal a ve finále mě tenhle remake nic nedal. Je to samozřejmě ta největší sázka na jistotu s plnou taškou klišé. Typická komedie, která ničím nezujme a druhý den nevíte, že jste ji viděli. 4/10 ()

waltosin

Český překlad filmu je příšerný teda, nechápu když je to remake, že nedají Přes palubu! :D Prakticky stejný jako předchůdce akorát s menšími dobrými napády,které nejsou špatné. Nesympatičtí herci, kteří to trošku kazí, ale i tak to ujde. 60% ()

blondboss

Remake známeho filmu Overboard vo veľkom štýle, aj keď s množstvom klišé. V každom prípade ide o veľmi pohodový film, ktorý sa vám vryje pod kožu a dokonca dvojica Anna Faris - Eugenio Derbez funguje perfektne. Mne osobne sa páčila atmosféra snímku a aj scéna prezradenia identity plná emócií. Ako oddychovka na zlepšenie nálady to vrelo odporúčam. 75 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

VideoTuti

Po delší době remake který se skutečně povedl. Musí se uznat, že režisér měl i dobrou volbu s představiteli hlavních rolí. ()

rigby

I když to chvílemi bylo únavně roztahané, přece jen nakonec dávám tři hvězdičky. Ačkoli to zpočátku tak nevypadalo, přece jen to nebyla další stupidní americká komedie. Mělo to hlavu a patu a postupně si mě i oba hlavní představitelé dokázali získat. A o ubrečeném dojemném happyendu ani nemluvě. ()

Goumen

Lehce nadprůměrná americké komedie s fajn atmosférou. Ústřední dvojice mě bavila a jejich vztah vytváří dost úsměvných situací, ale velký důraz je kladený i na city a, jak to u amer.komedií bývá, na výrazný moralizující podtext. Poselství filmu je jasné hned po chvilce, stejně tak, jako se dá odhadnout konec, ale to u komedie nepovažuju za velký mínus. ()

moriero

Až na fakt podařené smlouvání ve vodě se jedná o naprosto strojový přepis dokonalého originálu. Avšak bez dokonalých Hawn a Russella. Takže průměr. ()

bonovox

Vcelku vydarená letná pohodová komédia, ktorá má sympatické postavy, dobrý feeling a hlavne sympatickú ústrednú dvojku. 60% ()

Franki69

Scénář jedné z vydařenějších komedií z osmdesátek Přes palubu (Kurt Russell/Goldie Hown, 1987) znovu, ale s prohozem kdo koho oblbne. V hlavní roli udřeného rodiče - matky s třemi dcerami - je nyní vychrtlá Anna Farris, která do své domácnosti propašuje multimilionáře s amnézií po pádu z výletní jachty. Vtípky stejné jako minule (zlato, ty vaříš, ty uklízíš, ty vyděláváš), postupně nastane sblížení až k love happyendu ve vlnách pacifiku a vůbec celkové polidštění a prozření rozmazleného multimilionářského floutka. Tedy, že lepší než vést zhýralý život bezstarostného playboje s modelkami ve vířivce je to jediné pravé žít s vyhublou ženskou a jejími třemi dcerami na předměstí a dřít s dobrosrdečnými mexickými dělníky na svůj každoměsíční plat. Prostě všechno, co bylo ve filmu z roku 1987je tu v nových kulisách a s drobnými odbočkami znova, často ve stejném pořadí a mnohdy taky se stejnými hláškami. Ale tak dobré jako předloha to rozhodně není. Anna Farris s hůlčičkovýma ručkama, i přes nepochybný komediální talent, prostě není Goldie a hlavní mužský hrdina (mexický herec Eugenio Derbez ) je ve srovnání s Russellem vyloženě nevýraznej. Hezky se to rozjedete, ale v cca polovině filmu, když se mezi hlavní postavy vplíží love story, celému filmu najednou spadne řemen a je fakt na vás, jestli to dokoukáte. A vyloženě ignorujte díry v logice. Jak podotkla moje přítelkyně, když si Anna Farris přivezla oblblého milionáře poprvé k sobě domů …“co řekne sousedům? ..No neřekne jim nic, v ulici s řadovou zástavbou a s udržovanými trávníky raději nikdo nebydllí. Zejména ne v domech naproti…Tak tedy, film zabavil, ale proti originálu dost slabý čajíček…za 60%. ()

Rian_witcher

Vcelku povedený remake filmu z roku 1987. Anna Faris je i po čtyřicítce stále roztomilý blonďatý diblík a Eugenio Derbez hrál výborně. Vtipy sice obehrané a viděné už ve spoustě jiných komedií, ale ta romantika tam prostě je... Překvapením pro mě byly miniroličky Evy Longoria a Johna Hannaha. Zvlášť v jeho případě se až divím, že se ukázal jen s pár slovy textu. ()

0kozel

Prachsprostá vykrádačka skvělého filmu. Originálu nesahá ani po kotníky. A když píšu vykrádačka, tak v tomto případě to platí doslova. Jedinou invencí tak je záměna manžela za manželku a výměna synů za dcery. Jinak zde najdeme téměř totožné scény. Akorát, že tahle verze má jednu velkou chybu, chybí zde skvělé herecké výkony hlavních představitelů. A i díky tomu chybí lehkost a vtipnost originálu. Komediální poloha filmu nefunguje skoro vůbec a jako romantický film je to zase moc kýčovité a neuvěřitelné. ()