poster

Henry Nebezpečný (TV seriál)

 • USA

  Henry Danger

Komedie / Sci-Fi / Akční / Rodinný

USA, 2014, 22 min

Kamera:

Mike Spodnik

Hrají:

Cooper Barnes, Jace Norman, Kelly Sullivan, Jeffrey Nicholas Brown, Ella Anderson, Sean Ryan Fox, Riele Downs, Carrie Barrett, Andrew Caldwell, Jasmine Davidoff, Madison Iseman, Nick Saso, Timothy Brennen, Stephanie Fantauzzi, Ben Giroux, Sedona James, Nathan Kress, Briana Lane, Brooke Peoples, Jade Pettyjohn, Lily Rains, Krystal Ellsworth, Jada Facer, Tessa Goss, Jessie Graff, R. Brandon Johnson, Asante Jones, Toši Toda, Max Daniels, Michael James Bell, David Hoffman, Shannon Brown, Charan Prabhakar, Brandon Weaver, Dan Schneider, Cazzey Louis Cereghino, Amiah Miller, Dante Brown, Craig Welzbacher, Fenix Lazzaroni, Rodney J. Hobbs, Mike Ostroski, Mario Perez, Savannah Liles, Emily Bader, Tate Berney, Ava Bianchi, Layla Crawford, Nardeep Khurmi, Lyne Odums, Hunter Stiebel, Sara Amini, Elise Luthman, Nicole Burch, Aiden Weinberg, Brody Weinberg, Zabeth Russell, Sophia Katarina, Lolli Sorenson, Mike C. Nelson, Izabella Alvarez, Jully Lee, Valerie Yu, Emma Shannon, Katlyn Carlson, Lizze Broadway, Matt Baram, Roni Akurati, Ariel Martin, Willa Miel Pogue, Chloe Coleman, Andrew Ortega, Rob Locke, Gloria Aung, Cree Cicchino, Jackson A. Dunn, Alisa Allapach, David Pressman, James Preston Rogers, Kale Culley, Nayah Damasen, Ashton Bingham, Corey Craig, Annalisa Cochrane, Matthew Kimbrough, Ciara Riley Wilson, Shelby Simmons, Tommy Walker, David Lengel, Kaleo Elam, Amanda LaCount, Tori Keeth, Desi Dennis-Dylan, Donielle T. Hansley Jr., Lexi Underwood, Noah Alexander Gerry, Sheaden Gabriel, Luca Luhan, David Mattey (herec, a.z.), Winston Story, Nicholas Keenan, Lily Keene, Susan Berger, Christopher Mychael Watson, Steve Kim, Alec Mapa

Scénografie:

Harry Matheu, Bonnie Bennetts (set dekoratér)

Kostýmy:

Kristin Dangl
(další profese)
 • DannyBurino
  *

  Bullshit. Tady se vůbec nestarali aby tohle byl úspěch. je tam pár dobrých vtípků ( jen pár ) a parkrát tam je ok akce, ale jaká je pointa to sledovat když je to hromada odpadků. Nemluvě o špatným dabingu a pitmomých jásotů z publika. Prostě hrůza.(13.10.2016)

 • JackBurda
  *

  A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne.(17.11.2015)

 • Marcus_s
  odpad!

  Chceš-li dobrou partu míti, musíš v ní černocha míti. Tenhle základ musí dodržovat jak Disney Channel, tak Nickelodon. Upištěná černá tlama a blonďák, kteří mají už dobrou kariéru zajištěnou díky takovým hovnům, nestojí za komentář.(30.12.2019)

 • Lavinia
  ***

  Jakýmsi zvláštně ujetým způsobem se mi zalíbil tento komicko-parodický seriálek pro dětičky, kde hlavní hrdinové Captain Man a jeho pomocník Kid Danger kosí směšné záporáky, sami jsouce též směšnými. O dabingu nic nevím, naučte se anglicky, pardálové, pak vám to třeba i vtipné přijde.(16.8.2017)