• DannyBurino

Bullshit. Tady se vůbec nestarali aby tohle byl úspěch. je tam pár dobrých vtípků ( jen pár ) a parkrát tam je ok akce, ale jaká je pointa to sledovat když je to hromada odpadků. Nemluvě o špatným dabingu a pitmomých jásotů z publika. Prostě hrůza.(13.10.2016)

• MACEK40

Nickelodeon je známy produkovaním sračiek ktoré akurát kazia deti. Týmto "výtvorom" to len potvrdili.(24.5.2018)

Jakýmsi zvláštně ujetým způsobem se mi zalíbil tento komicko-parodický seriálek pro dětičky, kde hlavní hrdinové Captain Man a jeho pomocník Kid Danger kosí směšné záporáky, sami jsouce též směšnými. O dabingu nic nevím, naučte se anglicky, pardálové, pak vám to třeba i vtipné přijde.(16.8.2017)

• JackBurda

A DOST! Už jsem toleroval nick-sitcomy moc dlouho. Už Thundermani jsou ohraný, ale tohle nemá ani slušnej cz dabing. Ok, o dabingu to není, ale řekněme, že seriál je příšerný a dabing mu opravdu z hnoje nepomáhá. Navíc je to narvaný nesympatickýma postavama, trapnejma záporákama, příšernými dialogy, ubohými vtipy a příšernou prací s kamerou. Do pytle, Nickelodeone, vymyslete něco pořádnýho, Rota ušla, Anubisův dům byl dost slušnej, zkuste zas něco takhle dobrodružně/mysteriozního, jinak skončíte v hajzlu a nikdo vás ani zvonem nevytáhne. Ta hvězdička je za akci, která umí bejt opravdu vynikající, ale seriál z kanálu nevytáhne.(17.11.2015)