Otupělý policejní veterán Ridgeman (Mel Gibson) a jeho náladový mladší kolega Anthony (Vince Vaughn) jsou suspendováni ze služby poté, co do médií unikne videozáznam jejich svérázných metod. Bez prostředků a velkých šancí se oba zatrpklí vojáci vydají do kriminálního podsvětí, aby učinili spravedlnosti zadost. Mezitím je v jiné části města propuštěn z vězení mladý zločinec Henry Jones a zjišťuje, že jeho matce a postiženému bratrovi hrozí vystěhování. Ve snaze najít způsob, jak jim pomoci, se obrátí na kamaráda z dětství jménem Biscuit, který ho představí nelítostnému kriminálnímu bossovi, jehož ambiciózní plány jej postaví do přímého konfliktu s oběma policejními odpadlíky. (HBO Europe)

Aniki

Další ze snímků moderní vlny, kdy sice chybí stěžejní příběh, divákovi čímkoliv sympatické postavy, ale kde i přesto tíživě popisované události nelehké části jednoho dne zkrátka fungují. Jde o poměrně jednoduchou gangsterku, jejíž zápletka se podobá těm ostatním se shodným tématem jako vejce vejci, ale...její pojetí je, co se týče verbálního projevu ústředních postav přeci jen o něco úspornější, děj zase o stupínek realističtější a také tak nějak zvláštně psychologicky drsnější. Dabing katastrofální, úvod a závěr filmu nepovedený, nicméně to maso, ta nejdůležitější střední část si prostě čtyři stars zaslouží. ()

Phex

Film je tak trochu Tarantinovský - přepálená stopáž, dlouhé rozhovory, absurdní hlášky, něčekané akční zvraty, explicitní násilý - přesto, asi tím, že je takový civilnější, uvěřitelnější u mě zabodoval. Opravdu drajv, a to v každém ze zmíněných směrů, tomu dodávají lupiči oháklý jako příslušníci klanu Foot. Ti vše řeší jednoduchými pokyny a masivními dávkami olova do všeho a všech. ()

uhlerado

Celkom ok film, pripomína mi to town, ale je to komornejsie. . Dal by som 4 hviezdy, keby to bolo s väčším počtom prekvapení ()

Skylwalker42

Je to odměřenější než Brawl in Cell.. ale co se týče scén, je to sugestivnější. Bavilo mě sedící duo Gibson a a Vaughn. Pár nečekaných zvratů a jedna pěkně nechutná scéna. Takže opět velmi dobrá podívaná od talentovaného Zahlera. ()

hony23

Je jen málo filmů, které snesou stopáž nad 2 a půl hodiny a tento k nim bohužel nepatří. Zároveň je to ale také jediná slabina, protože jinak následují samá pozitiva. Celkem originální příběh o poldech, kteří si po suspendaci chtějí přividělat, hvězdné obsazení a občas i nějaké to překvapení, ať už v ději, nebo nečekaně brutální scénou. ()

panki9922

S. Craig Zahler nesklamal. Tie návaly brutality sú neskutočné. Netradičný film, s netradičnými zvratmi. Pomalý, ale chladný. Chladnejší než zima v Game of Thrones (čo sa následkou pre jednotlivé postavy týka). Na filme sa mi veľmi páčilo, že tak ako postupoval dej príbehu, postupne som prestával fandiť ktorejkoľvek postave, až nakoniec nezostal nikto ale aj tak som bol filmom veľmi zaujatý a chcel som vedieť ako to dopadne. Nadštandardný filmový zážitok. Ďakujem. ()

mouzi

Tak v prve rade mi jako vetsinou vadila ta stopaz. Nejsem schopen posoudit, jestli by stacilo 120 minut, ale nejaky prostrih by tomu asi neublizil. Hlavni dejova linka je kvalitni, moc nechapu ty vedlejsi, zejmena tu s miminem. O to delsi mohla byt scena v bance, ktera byla dost povedena. Celkove vzato kvalita, u ktere se bohuzel najdou zivaci mista. ()

Saxos

Dobrá oldschoolová kriminálka s maximální stopáží. Je až divné, že ty skoro tři hodiny celkem moc nezaznamenáte. Hodně ukecané, hodně tmavé, hodně času v autě, hodně dobrý Gibson - Vaughn, hodně dobrý závěr. ()

Kenji

Reči neklamali, ten film je pecka. Dve a pol hoďky, žiaden rýchly strih. Tie scény sú také plynulé, hladké, napriek tomu som sa nenudil ani minútu. Neviem kde Zahler chodí na tie reči, ktoré vedú hlavné postavy v jeho filmoch, ale tak na 75% by som povedal, že sú geniálne. Má to neskutočný šmrnc. Násilia menej ako v Bloku 99 ( pri ktorom som si nie raz hovoril - ježišmária a to ja znesiem bársčo) ale keď už je, tak sa s tým nepárajú. Človek má pocit, že dnes sa už takéto filmy netočia a je treba povedať, že aj keby chceli, tak sa to určite nepodarí takto skvele. Takže päť z piatich bez váhania. ()

fafejt001

PONĚKUD zdlouhavé něco , mezi drama a krimi nepřináší celkem nic nového . Občas dlouhé dialogy jsou ke škodě . Bývalí policajti jedou na své triko a čekají satisfakci na jeden typ , který se jim dohodí obchodník s oděvy . Sledují nějaké týpky , pak sledování akce v bance , setkání s grázly a divoká přestřelka . To kuchání klíčku ze žaludku bylo zbytečné . Humus !! No pak závěrečné dělení zlata a mohlo by se jet v klidu domů . Bohužel jeden nedojede . A tudíž se dělení lupu - 60 ke 40 nekoná , protože protřelý lotr pošle jen malou krabičku pozůstalým po zemřelém policajtovi . Špatné to nebylo , ale na můj vkus dooost dlouhé . ()

Catella

Dokonale napínavej filmeček o dvou policajtech, kteří se neštítí pro pár zlatejch cihliček udělat cokoliv, a taky o jednom černym zločinci, kterej se nakonec projeví jako velikej charakter... ()

tyzmrde

Je to krimi nebo sociální drama ? No řekl bych že obojí.... a taky jsem rád že jsem viděl film o něčem jiném než o superhrdinech ()

Ace.A.T.L.

Jako bavilo mě to, to ne že ne, ale asi jsem čekal něco víc. Ja fajn, že je to nepředvídatelný, dost uvěřitelný, ale asi jedno shlédnutí nestačí an to, abych dal víc, než jsem dal. Dám tomu druhou šanci a uvidím. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Grázl83

Zahler je jeden z mála režisérů, jehož film po pár minutách spolehlivě poznáte. Tentokrát naservíroval skvělou originální kriminálku s nádechem oldschool. I při delší stopáží jsem se nenudil, jediné co bych vyškrtnu, byla odbočka k té slepici, co se vracela po mateřské do práce. Celkově super, miluji, když děj není úplně předvídatelný. ()

Rian_witcher

Netuším proč je film taaaaaak strašně dlouhý. Nápad není zlý, Mel Gibson i Vince Vaughn výborní, ale ty nudné hovory v autě měly být o 60 min kratší. A nesmyslné závěrečné "dělení" nemělo hlavu ani patu. ()

Carnosaurus

Opět krásný film o lásce a oddanosti. O dobrotě a naději, která steče přímo do hajzlu, zasere ji bezdomovec a zadupe prase. Jak je u Zahlera zvykem - zážitek roku. ()

Kushina

Tvrdá práce a roky práce pro policii stejně nepřináší ovoce ba naopak. Rozhodnou se to změnit a vstoupit na stranu zločinu, aby si vydělaly peníze, které jim bezmezně chybí, bohužel pro ně nic nejde podle plánu a vznikne z toho pořádná šlamastika. Příběh vyobrazuje to, že všichni mají své problémy a je jedno jestli je zločinec, nebo policista. 75% ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

07.10.2018

Mel Gibson natočí remake Divoké bandy

Mel Gibson natočí remake Divoké bandy

25.09.2018

Mel Gibson (Statečné srdce, Ve jménu krve) si svůj návrat mezi Hollywood užívá a jeho poslední projekty musí dělat radost nejednomu fanouškovi. Kromě natáčení nového filmu z druhé světové války… (více)

Mel Gibson a Colin Farrell se budou mstít

Mel Gibson a Colin Farrell se budou mstít

01.08.2018

Mel Gibson (Odplata, Ve jménu krve) a Colin Farrell (Fantastická zvířata a kde je najít, Miami Vice) si společně v thrilleru režiséra Tommyho Wirkoly (Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, 7 životů)… (více)