Taky žádný šlágr, ale jde to, pár scén je výborných. Akorát nevím, kam strčili toho Marvana, sotva se zjevil, už se neobjevil.(6.1.2013)

To je nějaká společenská hra ? Burian jako vždy exkluzivní a jako c. & k. důstojník je přesvědčivý.(17.1.2014)

„Honem ještě jednoho chytit!“ Pusinky… Zakázaná? Dyť je super. Chudák céééra. Ženská a šéf? To to dotáhnou daleko… Aspoň začlo jít o užitečnej barák. Ááá – pan velitel! Copak lidi sou kapři(…)? Hehe. Skrejvačka tak-tak. „To je pro nějákýho břichomluvce?“ Nejhorší smrt je z vyděšení. Žádnej strejček z Ameriky – to už tu bylo. Zase si hrajou… Letci. Uniforma byla hezká. „Inspekční maršálek na polní cestě.“ Fousy. To je střelec. „Teď nemůžu mít rozum, když jsem polní maršálek!“ Obrácená žena. „Dobytek?“ „Tam prosim.“ Index-neindex, super písnička je tu. „Vlítnul nám na kamna, škrtnul si vo plát a uhořel.“ Konkurencéé. A sakráááá… Epes konec.(5.1.2018)

Nebýt Vlasty Buriana asi bych šel s hodnocením níže. Kromě chytlavé písničky, která film provází, totiž chybí více komediálních scén. Vzhledem k tomu, že se film odehrává ve vojenském prostředí se tomu nelze ani příliš divit. Nicméně V. Burian film silně táhne. Ne, že by tomu snad v jeho jiných filmech bylo jinak, v lepších filmech, ve kterých hrál, mu ale značně sekundovali i další velké herecké hvězdy. Zde je na veškerou práci sám.(30.12.2018)

1 2 3 4 5 následující >>