Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

TheSpearCZ

Tohle je přesně moje gusto oddechové komedie, který já můžu a upřímně jsem takovou parádu ani nečekal a poslední dobou nemůžu najít (naštěstí :D) nějaký horší film, který by se mi vyloženě nelíbil. Na sexy Milu Kunis je krása se koukat a když se do toho připočte absolutní královna zábavných momentů Kate McKinnon, tak se ani nedivím, že musím hodnotit takhle vysoko. Akce je nečekaně výborně zrežírovaná, dostáváme se do několika měst po celé Evropě a dějově je to taky zajímavé s pár zvraty. Bavil jsem se nečekaně skvěle. PS. Ta ruská záporačka připomínající Elizabeth Olsen byla výborná! Čisté 4* ()

fisus

Pokud přehlížíte nelogičnosti a chcete se pobavit,tak jen do toho.Pro zasmání to určitě stačilo,nenudil jsem se a potěšily záběry Prahy a anglická výslovnost českých měst. ()

warrenur

Kate McKinnon je uzasna herecka a chameleon, co dokazovala cele dlhe roky svojho posobenia v americkej show SNL, ktoru sledujem. Filmove gagy obcas slapu, zvacsa vsak nie. Rozhodne sa mi pacila aj Ivanna Sachno v ulohe psychicky "pochybnej" vrahyne, som rad, ze dostala kredit aj v sucasnom SW-Universe serialy Ahsoka, kde hra padavanku na temnej strane s fajnovymi blondavymi vlaskami. :) Film bol poslabsi a Mila obcas liezla i na nervy. Slaby priemer. I tak odporucam, niekomu tieto prostoduchosti proste i tak ulahodia. 45% ()

Isomut

Ako píšu vacerí, tak jednoducho Kate McKinnon to miestami moc hrotila. Neviem či mi vadilo to, čo hovorila alebo ako to hovorila. Odhliadnúc od nej je táto komédia podarená, svieži humor, pekné scenérie, stále sa niečo dialo. Pripomenulo mi to bláznivu jazdu The Hitmans Bodyguard. ()

BOURQUE

Tuctová záležitosť, od ktorej by ste očakávali, aby v rámci svojich možností priniesol uspokojivý „zážitok/odpočinok“. To sa tu nestáva, réžia aj a scény sú bez väčších fantázii. Na komédiu je to málo „komický“ – miestami je to spíš „tragikomické“. A k tomu je to ešte zbytočne nafúknutý na 2 hodiny. P.S.: M. Kunis stále očarujúca. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Hapretor

V jednotlivých scénách občas vtipné ... celkově však to nedávalo smysl ... Mila Kunis ovšem předvedla velmi dobrý výkon ... dobře se na ní koukalo ... což se nedá říct o její kámošce ... to bylo až přehnané do trapnosti ...na zabití času tento snímek postačí ... ()

Evander

Suverénně nejhorší film, který jsem v poslední době viděl. Příběh není, humor není, akce je ve 100% případů, tak naivní, až je k zeblití. Bohužel tentokráte nemám slušných slov. Čekal jsem lehce podprůměrnou komedii, ale toto opravdu ne. Nestojí mi to ani za to, abych se dodíval do konce. ()

Rathalos

Nakoniec sa z toho vyklula dobra akcna komedia hlavne vdaka Mile Kunis a Kate McKinnon,ktore boli vtipne tymi svojimi hlupymi recami,clovek sa nema ani kedy nudit,na pobavenie dostatocne postacilo...:-) ()

helloween93

Hrozně mi tenhle filmový počin nebavil, je to taková ta typická Rková komedie, nechybí varlata narážky na vagíny, na penisy a vulgárnosti z úst Kunis a Mckinnon. Kromě tohohle velká špionská nuda a propadák studia Lionsgate. 2* ()

MickeyStuma

Snímek 'Špion, který mě vyhodil', jak zní v doslovném překladu originální název, v podstatě nepřináší nic nového. Nejedná se o nic jiného, než o akční zábavnou jízdu subžánru buddy movie a to se vším všudy. Tentokrát jízda ryze dámská a to napříč Evropou, kde není vynechána ani Praha, přinášející plnohodnotnou etudu bláznivin, akce a hlavně plnohodnotnou filmovou zábavu. Nakonec, proč by nemohli pobavit dvě Američanky v ulicích Prahy orientující pomocí mapy zoologické zahrady. Vyřčené hlášky prostě stojí za to. Námět je také zcela jednoduchý a dle nejednou použité šablony poměrně známý. Audrey zjistí, že její přítel je špion a souhrou náhodných událostí se s poměrně výřečnou kamarádkou Morgan ocitne v Evropě na útěku se zabijáky v patách. Nic víc, nic víc. Z námětu však toho bylo vyždímáno dost na to, aby snímek plně přinesl divácké filmové uspokojení. Už na samém začátku nás tvůrci povzbuzují sice kratší, ale za to údernou, akcí, takže nelze u toho zvědavostí nesetrvat. Atmosféra je spíše komiksová, ale to na věci nic nemění. Po celou stopáž se udržuje švih, elán a jak se pro zjednodušení říká, chuť do života. Po delší době ženské buddy movie, které se v rámci ryze filmové zábavy povedlo. ()

slaskounext

Bonusem je, že Budapešť, Vídeň, Berlín, Amsterdam, Milán, Paříž i Praha hrají samy sebe. A pak Mile Kunis to taky sluší. Ale Brno pokud se nepletu, tam není. ()

HenryIvan

Film pracuje s dvoma rovinami. Prvá je, že Kate McKinnon je absolútne nevtipná, všetko čo predviedla bolo vyslovene trápne. Druhá je, že Mila Kunis je strašne sexy a nič iné vás v podstate nezaujíma. Inak akčné sekvencie fungujú prekvapivo dobre, len tá komédia často nesedí. 50 %. ()

bararich8

Bláznivá americká komedie se špionážní zápletkou, která překvapivě funguje a dokáže pobavit. Nutno podotknout, že několik scén je vyloženě trapných, ale ty povedené rozhodně převažují. Ústřední ženské duo pracuje na jedničku, Mila opět potěší nejednoho chlapa. Příběhové zvraty jsou místy překombinované, ale to zase tak nevadí. Film nás navíc zavede do spousty evropských metropolí včetně Prahy. Akční scény jsou povedené a občas i příjemně brutálnější. Dobrá volba na strávení deštivého večera, 4*. ()

moviechecker

Otras. Domnievam sa, že u komédie sa ma človek smiať, no počas celého filmu som sa ani raz nezasmial. Bolo to iba trápne. Zbytočná strata času. To sa už človek skôr zasmeje u kameňaku. ()

Kingjiri

Ze začátku jsem byl vcelku nadšenej ze solidně nakroucený akce. Jenže akce začalo po scéně ve Vídeňský kavárně ubývat a příběh musely táhnout hlavní hrdinky. Což se občas dařilo, ale s blížícím se závěrem začínala Kate McKinnon přehrávat a pitvořit se víc než by bylo zdrávo, takže se ze sympatický střelený parťačky stala parťačkou otravnou. Hodně se mi ale líbila výprava po Evropě (Praha samozřejmě potěšila nejvíc:)) a pobavilo pár vtípků nebo hlášek. Kdyby se zkrátila stopáž nebo se přidalo do příběhu víc akčních scén, víc se využilo možností Rkovýho ratingu a Kate McKinnon se dokázala držet na uzdě, dovedu si představit, že dal bych ke třem slabejm hvězdám ještě jednu navíc. ()

Torgal

Otravné hlavné postavy (špeciálne feministka McKinnon), jalový dej a slabý humor často smerujúci do trápnosti (špeciálne ten od McKinnon). Zaujme nečakanou mierou brutality (na tento typ filmu) a celkom solídne natočenou akciou. Pozitíva sa mi hľadajú len ťažko, skrátka výplňovka na sobotný večer pre veľmi nenáročného diváka. 4/10 ()

AloeB

Během sledování se na mě málem vylilo kafe a následně oznámili že má Student zpoždění, přesto toto však nejsou žádné tragédie oproti tomuto naprosto skvělému filmu. Ten, kdyby se bral alespoň trošičku vážně, byl by to odpad největšího kalibru, avšak spíš bych uvěřil že byli všichni tvůrci na cracku než abych věřil že toto bylo myšleno vážně. No a proto taky říkám že je to naprosto skvělý film, víc vtipný než debilní a to se dá co říct když postava Morgan starající se povětšinou o tu trapnou část má až neslušně moc screentimu (což je ale dobře, bo někdy stojí za to). O logiku snímku jsem se nijak nestaral, jediné co mě mrzelo byla otravná překombinovanost kdy se hodní a zlobiví měnili prakticky v řádu sekund. Ale co už, hlavně že je ve filmu Praha. Jo, to až moc gotické město v až moc gotické východní Evropě uvedené nějakým českým céčkovým slaďákem který pro svoji negramotnost v oboru mainstreamové české muziky neznám ale o to víc potěšil bo kromě Black mirror jen tak češtinu v amerikánském filmu nezaslechneme. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům