Plán útěku 3

• USA Escape Plan: The Extractors (více)

Daya Zhangová (Melise), dcera hongkongského obchodního magnáta Wu Zhanga (Russell Wong), kupuje ve Spojených státech prostory pro novou pobočku otcovy společnosti Zhang Innovations. Po prohlídce továren v Mansfieldu ve státě Ohio ji i s doprovodem i přes odpor ochranky unesou žoldnéři. Únosci zanechají omráčenému šéfovi ochranky Bao Yungovi flash disk adresovaný bezpečnostnímu expertovi Rayovi Breslinovi (Sylvester Stallone), který je odborníkem na útěky z dobře zabezpečených věznic. Vzápětí je unesena i Breslinova partnerka Abigail Rossová (Jaime Kingová). Jak se ukáže, nový Breslinův nepřítel není až tak zcela nový a jeho touha po pomstě má kořeny v dávné minulosti. Ray Breslin a jeho parťáci Trent DeRosa (Dave Bautista) a Jules (Lydia Hullová) se společně s čínskými kolegy Shenem (Max Zhang) a Bao Yungem vydávají do Lotyšska, aby z obrovského vězení známého jako Ďáblova stanice zachránili dvě unesené ženy – Dayu, dceru hongkongského technologického magnáta a Breslinovu přítelkyni Abigail. (JOJ Cinema)

Bragi66 odpad!

O co více rákosek, o to méně příběhu. Ubohá rákosnická kopačka odehrávající se kdesi ve sklepě. To ať si tvůrci spolu s rákoskami zasadí do rýžového pole, tady je Evropa. ()

Feacher

Myslím, že hodnocení tomuto filmu hodně zkazil ten příšerný druhý díl... Na druhou stranu ani tento díl ničím moc nevyniká a plácá se v průměru nebo podprůměru akčních filmů. Úplné opuštění od myšlenky úniku z vězení, jen stejné postavy, ale stále až na výjimky neznámé.. na konec druhého dílu se také nějak nenavázalo.. zkrátka pokud jsem dvojce dal hraniční 3*, zde to musí být zákonitě stejné... ()

chosan

Zde na csfd je docela nízké hodnocení ač nechápu proč. Film určitě je lepší než na současných 38%, ano dalo se udělat více pro zápletku a lepšího záporáka, ale já jsem spokojený hodnotím 70%. ()

viax

Aneb jak se tatíci ještě zvedli ze židlí a šli nabouchat ošklivému klukovi jednoho z nich. Největší dojem na mě udělaly krásně vyvedené baletní fighty Max Zhanga. Musím se podívat na nějaký jeho další film. ()

pavlicek1 odpad!

Sračka !!Doufám že si 2 a 3 Stallone vybral svou slabou chvilku a už nás bude zásobovat jen a jen kvalitními filmy jak jsme u něj zvyklý ! ()

trollfjord

Jen jednu chybu mám k vytknutí. Unos tohoto druhu by rozhodně nevyšetřovala nějaká přitloustlá místní policistka s natvrdlým policajtem. To se tvůrcům nepovedlo. Jinak ale po katastrofální dvojce se jedná o skvělou akční zábavu. ()

Honza2211

Nářez, nářez, absolutní nářez! Tak tohle platí jen pro posledních strhujících 40 minut kdy to Sylvester konečně rozjede. Musíte ale přetrpět prvních 40 minut, kdy jsem si říkal, proboha kdy ti Číňani konečně zmizí? Co to proboha je za Béčkový Film? Jen díky tomu má film u některých nižší hodnocení. (Upřímně první část se mohla vystříhnout, na poslední pasáží ještě zapracovat, prodloužit ji a byla by to pecka). Vytrpěl jsem to, vytrpěl, přimhouřil jsem oči, a druhá část mě nezklamala. Paráda. Celé to bylo zakončenou vynikající hudbou a atmosférou z vězení. Jinak film měl netypické dramatické až hororové prvky, které jsem u jiných filmů se Slyem neviděl. Hrála tam fajn Číňanka a Slyův čínský místy až skoro-parťák nezklamal, takže spokojenost. Bylo to založeno na dramatu a vynikající atmosféře. Proto celkových 60%. ()

BigJohn02

Dvojka nasadila laťku tak nízko, že tohle nemohlo být horší. Příběh je sice velmi banální, ale nakonec docela pobaví. ()

randalll

Nejslabší z Útěků a velmi pevně věřím, že čtvrtý díl už nebude. Opravdu stačilo a velmi se divím Stallonemu, že přijal nabídku do takového béčka ! ()

ofanvex

Koukatelný to je, i když trochu nudný. Hodnocení 40% odpovídá tomu co divák získá. Nijak moc to nenadchne, ale na druhou stranu nenasere. Je zajímavé, jak se liší názory na dvojku. Mě osobně bavila víc. ()

cyndaquil

Konečne sa do tejto série vrátilo napätie. Zohrané stálice nesklamali ale nulová chémia medzi novými postavami. Absolútne ma nepresvedčili o tom, že do tohto deja skutočne patria. Pre mňa je najväčším sklamaním, že to nepokračovalo ako skončila dvojka a zbytočne dlhý úvod, ktorý mal zrejme zaplniť slabú dejovú líniu. Dve hviezdičky lebo ako tak dokázali navrátiť napätie a dalo sa na film pozerať i keď tam bolo pár vecí, ktoré mňa osobne klamali. Musel som zahodiť svoju zaujatosť aby som dokázal hodnotiť film a nie len moje pocity. ()