Ledové království: Vánoce s Olafem

• USA Olaf's Frozen Adventure (více)

V krátkém filmu Ledové království: Vánoce s Olafem od Walt Disney Animation Studios prožívají sněhulák Olaf a sob Sven veselé vánoční dobrodružství. Princezna Anna a královna Elsa připraví v království Arendelle vůbec první oslavu Vánoc. Obyvatelé městečka však z oslavy rychle odejdou, aby si užili vlastních rodinných vánočních tradic. Královským sestrám dojde, že samy žádné rodinné tradice nemají. A tak se Olaf se Svenem vypraví na cestu skrz naskrz Ledovým královstvím, aby pro Annu a Elsu našli ty nejlepší a nejkrásnější vánoční tradice. (Falcon)

Rocky88

Nenadchne a urazí. Otřesně uřvaná nuda, kterou v kinech zařadili před Coco, protože jinak by se na to nikdo ani nepodíval. Hvězdu dávám za losí imitaci sněhuláka. ()

Lachtaan

Světem milovaný roztomilý sněhulák Olaf je v pauze mezi 'úspěšným' rodinným muzikálem a jeho (snad?) připravovaným sequelem zase zpátky, aby nám v menší míře ukázal příběh oblíbených hrdinů ve vánočním čase. Nebýt zpívaných pasáží, které jako odpůrce muzikálů nemůžu vystát, byl by tohle hezky vyhlazený animovaný kraťas, jenž by předčil i obdobně laděnou Shrekoledu nebo Kung-Fu Pandu slavícího svátky. O slovenském dabingu se na této databázi raději zmiňovat nebudu. ()

oveckaoa

Je to lepší než předchozí krátký animák, ale žádná hitparáda. Těch 21 minut hodně rychle uteklo a zhruba 2 krát jsem se zasmál. Jinak písně o ničem ani jedna nestojí za zmínku. ()

Autogram

Pripadal som si, ako keby to bol trailer k nejakému celovečeráku. Žiadny príbeh, niekoľko milo zaspievaných vianočných pesničiek, a viac nič. Navyše, televízia predbehla dobu a akosi sa na Mikuláša netrafila s vianočnými pesničkami. ()

HiddenDragon

Vanocnich specialu jsem videl uz nekolik - Shrek, Tom a Jerry, Smoulove ad. - a tenhle je mozna nejlepsi. Ano, je to samozrejme vanocne kycovite, ale zaroven je to fakt legracni, roztomile a nakonec i dojemne. Animace a detaily jsou lepsi nez v hlavnim filmu a skladby taky pekne. A to to koukam v lete. Na Vanoce pecka. ()

Gogo333

Olaf a jeho dabing v podání Joshe Gada jsou dobrý. Příběh prakticky nulový. Pár vtípku se tam najde, ale většina stopáže je nudný zpívání. Mohl to být fajn animák, kdyby byl čistě bez zpěvu a víc se zaměřil na nějaký děj a humor, přitom Olaf a Sven jsou výborné postavičky a měli by na to. ()

Hanys_

Další kraťas ze světa Frozen. Olaf to svými groteskními vtípky sice hodně táhne, jenže tu pachuť dalších nekonečných songů (3-4) to nepřebije. ()

Trancetino

Dnes som to pozeral s neterkami :-) Zbožňujú všetko čo sa týka Ľadového kráľovstva tak ako všetky deti. Samozrejme, keď to skončilo tak som čakal " ešte raaaaaz! ešte raaaaaaz! " ako sa aj stalo....a potom opäť odznova a opäť atď. Olaf je proste......tradícia :-) ()

BOURQUE

Základná myšlienka dobrá, ale je tu ešte priestor pre zlepšenie. Každopádne je to však pekné a vokály stále fungujú dobre. V mene Olafa a Swena aj ja prajem všetkým Veselé Vianoce a Šťastný Nový rok! Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Torgal

Ako každý úspešný animák, aj Frozen musel dostať svoj vianočný špeciál. Dej je ešte nepodstatnejší ako je u takýchto počinov bežné, prím hrajú pesničky (ktorým som mal problém rozumieť aj v slovenskom dabingu, občas to speváci ťahali až niekam k Chipmunkom). Síce nie som cieľovka, ale oproti Shrekoledám a Vianočným dobrodružstvám Kocúra v čižmách je to stále pecka. 5+/10 ()

chrispe

Ač duben, teď to u nás frčí. A já podle komentářů jdu proti davu, protože mně se ty písničky fakt líbí a díky tomu to věčný vyžadovaný opakování snáším líp. :D ,,Protože když jsme spolu... la la la la láááááááááááááááá." ()

Likan7

Naštěstí jen krátká blbina pro ty nejmenší děti. Je to hlasitý, zpívající, barevný a je tam mluvící sněhulák a sob a všichni jim tolik známý z celovečeráku. ()

Kritik.

Na kratkometrazny film sa tu spievalo.dost vela a pesnicky nie su tak chytlave animmelodické, ako vo filmoch. Ale pekné a Olaf je stále Olaf :) ()

Scraffy

Dosť slabé, ako samotná rozprávka Ľadové kráľovstvo. Celkom nudné a až moc uťahané. Zápletka hľadať tradície je celkom fajn, ale celkovo to do tohto princezničkovského prostredia nepatrí. Videl som to v kine pred filmom Coco. ()