Konec narkobarona (S02E08) (epizoda)

 • USA

  Exit El Patrón

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2016, 54 min

Komentáře uživatelů k epizodě (13)

 • tron
  ****

  "Feťáci radi vravia o lojalite. Kým im nezačne ísť o krk." Musím sa priznať, že si pády takýchto skurven*ch svíň, ako Escobar bez debaty bol, veľmi užívam. Akonáhle sa začnú obklopovať čoraz menšími pešiakmi, je to znamenie neodvratne sa blížiaceho konca. Jeho koniec bol od istého momentu nutný.(30.11.2016)

 • Psychor
  *****

  Říše kokainového krále se nachází v těžké agonii a divák je tak svědkem likvidace Pablových posledních loajálních pracovníků a spojenců. Atmosféra zoufalství je zde výborně zachycena. A jelikož zoufalá situace přináší zoufalé činy, vysvětluji si tím také jednání některých zbývajících sicarios, které zdánlivě postrádá hlavu i patu. Děj má však spád, což je určitě dobře. Irituje mě snad jen to neustálé používání špionážní techniky. V praxi se možná jedná o nástroj vysoce efektivní, ale z pohledu diváka zároveň i o pekelně nudný.(5.9.2016)

 • Kaka
  ****

  Výborně vyobrazená stahující se smyčka. Jak pocitově, tak prostorově. Nohsledů ubývá a policejních zatčení přibývá.(12.10.2019)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! I když v tomto seriálu čeká černoušky úspěšnější kariéra a dožívají se mnohem většího věku, než tomu bývá jinde. Tak i zde se na každého černouška vaří voda. Bohužel to na světě funguje tak, že když je černoušek zahnán do kouta, tak neváhá prásknout přátele, aby si zachránil vlastní černou sedinku. Pablovi se jeho imperium absolutně sesype. Zůstane mu po boku už pouze šampónek Limón. Celkem významná změna. Najednou sledujeme místo nejvlivnějšího narkobarona, zoufalého člověka, který se utápí v nekonečné krizi. Rychle bohatství nabyl a ještě rychleji ho pozbyl.(14.11.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Ako sa míňajú ľudia Pabla Escobara, tak sa pomaličky blíži jeho koniec. Hoci v tejto epizóde ešte stále verí, že to otočí na svoj prospech, už s ním nikto nechce ani len spolupracovať. Jeho jediného poriadneho zostávajúceho zabijaka Quica takisto zajmú, takže už nemá ani s kým rozohrať novú partiu hry o moc. Keďže posledný bombový útok na civilistov tak trocha prehnal. Každý ostávajúci narkobarón si želá jeho smrť, je divákom jasné, že čoskoro sa to skončí.(21.10.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Další z mnoha povedených epizod, tentokrát nebyl děj zbytečně bržděn, atmosféra byla parádní, napětí i akce nechyběly, ale plný počet hvězdiček jsem prostě udělit nemohl, protože mě tvůrci neskutečně vytočili. Pokud to správně chápu, policie bere člověka do ochranné vazby, aby ho chránila. Výlet Escobarovy manželky přes celý hotel, aby si na vlastní oči prohlédla místo vraždy (!), mi tedy přišel hodně stupidní.(7.2.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Oprátka okolo Pablova krku je téměř stáhnutá... Pocit beznaděje a zoufalství se zde dá doslova ždímat.(30.1.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The man standing over Escobar when this is over needs to be a Colombian police officer."(25.7.2019)

 • 0verseer
  ****

  Z Pablovho impéria už pomaly nič nezostalo vrátane verných sicarios, ktorí sa v lepšom prípade zradzujú medzi sebou, v horšom zradia rovno jeho. Každému musí byť v tejto chvíli jasné, že v desiatej časti Pablo padne, otázkou zostáva ako pútavo to tvorcovia dokážu natočiť.(1.1.2017)

 • Delock
  *****

  Spoiler! Takže koukám, že Blackieho a Quicku nám zatkli, takže zbyl jenom Limón. To chci teda vidět jak nám Escobar s nim vydrží. Cituji Pabla: Quicka je minulost. Všichni jsou minulost.(26.6.2017)

 • K1NGSLAYER
  ****

  První část tohoto dílu moc záživná nebyla. Pak to ale začínalo nabírat na obrátkách a skoro jsem si myslel že Pablo zemře. Útok na Montecasino se nejspíš nekoná.(21.11.2017)

 • MirkaP
  ***

  Taková atmosféra zmaru, že by ho chudáka Pablita jeden i politoval. Nebo zastřelil.(15.7.2018)

 • PaTeXx
  ****

  Slabší díleček, ale jsem si jistý, že o to lepší budou ty další dva.(31.1.2019)