Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

Pythonator

Kdyby byl film o něco kratší, mohl být svižnější a příjemnější, ale i tak musím ty 4 dát, protože ten scénář si to prostě zaslouží. A ty dvě herečky samozřejmě též. Hlavně Blake je démonicky přitažlivá a na její postavu hned tak brzy nezapomenete. Ze začátku se to táhlo, jak nějaký ženský nezáživný film, ale po záhadném zmizení se ten příběh tak rozjel, že to vypadalo jako nějaká rapidní přeměna žánru. Kdo tu dlouhou stopáž vydrží, určitě nebude zklamaný. ()

Muttinka

Byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ta zápletka se mi líbila. Byla jsem zvědavá kdo jí zabil, jestli manžel, kamarádka, šéf nebo někdo úplně jiný. Zároveň mi, ale mrtvola, kterou našli v jezeře přišla divná. Přišlo mi sice, že A. Kendrick ke všem informacím přišla poněkud lehce, ale brala jsem to tak, že tvůrci šetří časem. Lehký nádech thrilleru se mi také líbil. Konec byl, ale jedno velké zklamání. Kdyby se obě zbavili toho chlapa a užívali si těch milionů, tak by mi to tam asi sedělo víc, ale tohle mi připadalo přeflákané. Škoda asi tak dvě třetiny by byly na 5* , ale ten konec to u mě srazil na 3*. ()

bublinka4

Je to jako Gone Girl, kterou natočil jouda odvedle s půjčenou kamerou svého kámoše a lidma, co během odpoledne posbíral na náměstí. ()

JB001

Blake Lively jsem viděl poprvé ve filmu Věčně mladá a tady jsem si říkal "odkud tu holku znám" . Tohle nebyla žádná romantika, ale taky jsem se výborně bavil zejména díky kvalitnímu scénáři. A Kendrick byla mimochodem taky skvělá ()

Pokri

Príliš odľahčená variácia na Gone girl, ktorej zvraty ma nechali pomerne chladným. Ale odsýpalo to aj vďaka dobre zvolenej ústrednej ženskej dvojici svižne. ()

dragonfire

Celý tento film mám rád, rád si jej pustím znovu, ale prosím vás, je to jen mnou, nebo celej ten hlavní twist připomínal tak strašně moc Pretty Little Liars? Nicméně, Blake je srdíčko a tahle role jí prostě padla. Serena (Gossip Girl) nám dospěla a stala se z ní mazaná ženská s nádherným vkusem. Přestože již zmíněná zápletka není nijak ohromující, celé je to podané tak, že budete zvědaví až do konce. Snad ani té sklence Martini neodoláte. Čtyři hvězdy za herecké obsazení, módní kousky a zvrácenost některých postav. ()

hell_o

Když nemáte kamarády, což však kompenzujete nedměrnou snaživostí (nebo možná právě kvůli ní ty kamarády nemáte?), díky níž se svépomocí vetřete do přízně nejhorší matky v okolí, je jasné, že se stanete její neplacenou chůvou. Ale počkat, co když kamarádka zmizí a vy si najednou kromě jejího dítěte můžete přivlastnit i její luxusní dům a neméně luxusního manžela?  Film měl tempo, dobrou zápletku, dokonce s několika zvraty, humor, velmi osobité hlavní protagonistky a třešničkou na dortu pak může být neotřelý soundtrack. Za mě se jedná o hodně atmosférickou podívanou, která žánrově kombinuje komedii, thriller, drama, krimi a místy možná i romantickou komedii. Lively hraje tradičně nedostupnou a dokonalou krásku, přičemž jí sekunduje Kendrick jako všetečná, snaživá a trochu puťkózní mamina, což dohromady tvoří hodně koukatelnou kombinaci. Tenhle film mi hodně sednul (možná proto, že jsem se soustředila spíše na komediální stránku a atmosféru, přičemž jsem krimi-linii a vlastně ani zbytek filmu nebrala vůbec vážně - možná i proto některé absurdní scény hodnotím spíše pozitivně) a určitě se k němu v brzké době vrátím. ()

fabregas1

Komedie nebo Thriller ? Tohle je jeden z mála filmů, kde mi přijde, že tyhle dva žánry nejdou moc dohromady a místo aby jsem dostal jeden celistvý snímek, tak jsem dostal dva filmy. Tak to mají rozdělené i hlavní hrdinky. Anna Kendrick představuje správnou slepici ( bráchojebku ) a Blake Lively tajemnou paní v Karpatech. Příběh se měl držet jednoduchosti (méně je někdy více ) místo toho je to už moc překombinovatelné až chaotické, každopádně baby jsou cool a alespoň na jedno zhlédnutí byste si čas udělat mohli. ()

Andrej22

Zajímavý film. Velice dobré výkony hlavních hereček, na kterých film stojí. Podobnost se Zmizelou je tu více než patrná a proto je film ze začátku docela předvídatelný. Každopádně mix komedie a thrilleru, což není zrovna typická kombinace zde výborně funguje. Největším mínusem je pro mě velice překombinovaný závěr. 68% ()

Bogrant

Presne ten typ kvázi komédie, ktoré mne osobne poriadne pijú krv. Chce sa tváriť akože smrteľne vážne a zároveň smrteľne humorne, ale nevychádza jej ani jedno či druhé. Dôvod? Všetko rieši až príliš nasilu a prehnane zapäklito a zamotane, pritom je to tak banálne, až to je celé nakoniec úplne mimo. A keď už to chce hrať na vážnu nôtu, tak nech si to nevyberá do hlavných úloh tváričky, ktorým to nejde vôbec uveriť. Toto nie je ani poriadny thriller, ani dobrá komédia, preto pýtam sa, čo je to, akýsi pokus o oživenie spomienky na Hitchcocka? Dúfam, že nie, bola by to hanba. ()

Eseter

Silné tři hvězdičky, dala bych víc, ale pokazilo to přepálené finále. Annu Kendrick mám ráda jako člověka, ale jako herečka mi úplně nesedí. Zato na Blake je úžasná a dobře se na ni kouká ;) ()

JoeHalenbeck

Na film jsem se moc těšil a první polovina filmu splnila očekávání, ale postupně tomu docházel dech. Přerod Stephanie z naivní hyperaktivní matky na Sherlocka Holmese mi moc neseděl. Samotný konec byla jedná velká katastrofa. Celkově vzato je to průměrný film, který na začátku navnadí a ke konci už jen vypnout mozek - autopilot vás dovede ke zdárnému konci. ()

Blackie_jane

Podľa traileru som očakávala fakt dobrý triler, čo sa v podstate aj vyplnilo. Ale len do polovice celého filmu. Potom to začalo ísť trochu kvalitou dole. Na druhej strane, na konci som sa zasmiala. Sľubovali poriadny plot twist a aj tak bolo. Fakt som niektoré veci nečakala. 3,5*, pozerať sa nato dalo ;) ()

Blind307

...videné v kine...krimi označenie - ok...označenie mysteriózny a trailer - sedí len minimálne...napätie minimálne skôr komediálne...zvrat v príbehu je trochu slabým odvarom...Anna K. a Blake Lively. to však hrajú dobre, hlavne Anna - jej postava je síce trochu neprirodzene "uletene crazy", ale ju zahrala uveritelne a fakt dobre - no proste jej to sadlo...Blake je len o trochu slabšia, ale stále veľmi dobre... najvtipnejšiu hlášku však "podáva" vo vedľajšej úlohe otecko pri aute :D...aj sarkazmus vyšetrovateľa ma celkom bavila...aj "ústny výboj" Anna vs. návrhár pobavilo...ostatné postavy ma však nejako neoslovili...dejová línia resp. rozuzlovanie príbehu bolo príliš easy...vykreslenie postavy AK mohlo byť o tretinu kratšie, mohli to radšej pretaviť do príbehu...ok 3*** najmä za občasný sarkazmus a hlavné ženské postavy... ()

MsKatherine

Po shlédnutí traileru a komentáře k filmu, že jde o "mix Dívky ve vlaku a Zmizelé" jsem od filmu čekala bohužel něco jiného... Začátek byl vyloženě krimi a mysteriózní, troška té komedie mi tam občas přišla nucená. Konec se ovšem téměř vymkl škatulce krimi a zbyla pouze ta komedie. S hodně černým humorem. Možná kdybych šla na film s jiným očekáváním, bylo by hvězdiček více. ()