Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

Lykos

Asi by bylo dobře, kdyby si tvůrci před začátkem natáčení řekli, co vlastně chtějí točit. Naprosto nevyrovnané, konec jakoby patřil někam jinam a shodil už tak dost průměrnou podívanou. Odcházela jsem z kina naprosto znechucená. Na film jsem šla tak trochu proti své vůli, ale byla jsem ochotna tomu dát šanci. Takže příště už se přemluvit nenechám. Příliš málo vtipné na to, abych to brala jako komedii a odpustila tomu ty blbosti, co se tam děly, příliš málo napínavé na to, abych se nechala strhnout příběhem, prostě ani ryba, ani rak. ()

LadyCarousel

Asi začnu tím, že kdybych měla těm co váhají říct jestli mají do kina jít nebo ne, tak bych řekla jo, běžte. Chvíli se budete bavit, chvíli se budete možná nudit, chvíli nebudete čekat co se děje a taky chvíli nebudete chápat, co se děje. Alespoň tak jsem to měla já. Tolika žánry, kolika je film mixnutý tím vším, tolik já jsem prožívala stavů. Nicméně na Blake se koukat dá, Anna mi byla vysloveně nepříjemná, něco jako škrábání o tabuli nehty. Ale do role se hodila. Na film jsem se těšila více než dva měsíce a jo, splnilo to očekávání. ()

mfanta

60% - Vcelku příjemný mix několika žánrů, které se nenásilně prolínají. Spousta scén mě pobavila. Zápletka byla mírně předvídatelná, vyústění o trochu méně, ale na plnohodnotný thriller by to asi nevystačilo. Hodně se mi líbila Anna Kendrick, která skvěle ztvárnila na první pohled hodně naivní ženu, za jejímž výzorem se ale skrývá mozek, který výborně funguje a nečekaně temné stránky. Naproti tomu Blake Lively a její postava mě oproti jiným recenzentům zase tolik neočarovala. ()

Marrakech86

S přítelkyní jsme měli volňásky do kina a tak jsme si řekli půjdeme na Nebezpenčou laskavost..Začátek filmu byl lehce pomalý, ale zase jsme si udělali obrázek o filmu, pak se to velmi slušně rozjelo a stala se z toho detektivka, ale ten konec byl už opravdu horší. Celkově se nám to líbilo a místy jsme se i zasmáli, hudba byla taky dobrá. 70 % ()

PaoloNegro

Příběh resp. scénář tématicky ničím novým z říše slabších thrillerů vztahového dvoj až trojůhelníku. Děj moc nepřekvapí ani nijak nevyděsí. Neočekávejme nic, co by ani ne náročného diváka uchvátilo. Vcelku není moc důvodů, proč na takový snímek zajít do kina. Výkon herců průměrný. Ani pro zasmání není moc důvodů spíše lehký černý humor a sarkasmus. Klasická večerní dámská detektivka u vína na doma bez většího uměleckého zážitku. Může vám dokonce přijít na mysl neviděl jsem tento příběh už několikrát v jiných filmech? ()

princeznaaur

Me to pobavilo.K nicemu prirovnavat nechci.Melo to spad,i kdyz docela dlouhy,ale to mi nevadilo.Aňa se mi nejvic libila v tech teenage muzic movie. A proto ji tuto roli nejak neverim. ()

perteus

Velké mínus tohoto filmu je, že je moc dlouhý. Bezmála dvě hodiny je moc a tak díky tomu v některých pasážích nudí. To ovšem vyvažují a v určitém smyslu i převažují ty pasáže, které jsou fakt dobré. Mám rád filmy, kde se hádá, jak to bylo. Většinou to vím do půl hodiny filmu. Tady jsem neměl tucha. Je to pěkně servírováno a na konec i dobře zakončeno. Ve výsledku to byla zábava sledovat, jak se tenhle film vyvine a pro mě je to milé překvapení na konci roku. ()

Maratonec

Začátek vynikající,pak to graduje a pak se to......Co k tomu dodat? Když překombinujete něco,co už jste několikrát překombinovali...vyjde z toho....80 minut bylo na čtyři hvězdy..ale za katastrofální parodii nakonec nemůžu jinak. ()

PsychedelicQ

Super herecké duo. Spleť 4 žánrů odsuzuje k menšímu chaosu a nedomyšlenosti, ale zvláštní humor a koketně-komická atmosféra zabaví. ()

DyingAngel

Anna Kendrick mi po celý čas sledovania liezla na nervy. Zrejme mali byť jej scény vtipné, ale na mňa nezabrali. A ten jej štýl obliekania - to sa fakt "domáce žienky" takto odievajú alebo len ona? Narozdiel od tohto, herecký výkon Emily sa mi veľmi páčil. Diabolská ženská! No knižka sa mi páčila o niečo viac. Škoda. ()

LenaSovi

Vtipný, zvláštní, zajímavý, tak nějak od všeho něco, takže vůbec nevíte, co přijde a co se stane.. Obě hlavní herečky krásné ženské , vtipné, film vás do poslední chvíle nepustí.. viděla jsem dvakrát a určitě ne naposledy. ()

lineker

Tak toto řádně namixované sousto vám sice zaplní žaludek, ovšem chuťové receptory zůstanou silně zmatené. Do poloviny jako jo, vcelku vtipná komedie, ze které vypadne pár slušných hlášek a zvědavost na následující."Thrillerová", druhá část již takovou slast nepřináší. Jednak působí zbrkle a jednak ukradne co jen jinde vidí. Závěr překombinovaný. ()

HombreT

....mohol som to očakávať.....stačilo si pozrieť meno režiséra.....ale dal som na prvý dojem traileru, nemal som čo robiť a bohužiaľ som zahodil tých pár korún a išiel na túto úbohosť do kina.....všetky ti veci, čo tu vyzdvihujete mne až bytostne vadili.....žiadna inovatívnosť !....to bola len nasilu chcená coolovosť, ktorá nevyšla.....všetko sa tu bilo a neviem čo ste vy za nadinteligentnú rasu, ale ja som ten scenáristický paškvil tváriaci sa ako sofistikované finále fakt nerozlúštil....veľmi zlé....možno pre tie mamičky na blogu príjemná oddychovka.....ja som tu len márne hľadal inteligenciu, či už postáv alebo samotného filmu......PS: ako sa opovažujete čo i len spomenúť Gone Girl v súvislosti s týmto nepodarkom ?! ()

Egress

Jestli mělo být režisérským zaměrem, aby vás obě herečky v hlavních rolích neskutečně iritovaly, tak se zadařilo na jedničku. Tohle sledovat bylo ryzím utrpením.. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Využil jsi mě... A ty taky! Vařila jsem ti večeře, starala se o dítě, kouřila ti ho!"Bráchoje*ka Anna Kendrick a sestrovražedkyně Blake Lively. Jejich lesbický polibek je nejlepší část filmu. Příběh 1 Dějství: Blake se nám ztratí. 2 Dějství: Anna se snaží odhalit pravdu o zmizení své nejlepší přítelkyně Blake. 3 Dějství: Rozuzlení, kde se dozvíme, že šlo o pojišťovací podvod. Herečky = pích*čky. Na můj vkus až moc dlouhé, ač jsem se u toho párkrát zasmál. "Dennis Nylon, jak vám mohu pomoci?" Mít to 1,5 hodiny, asi by to ději neubralo. Nebejt rozporuplných pocitů z bláznivého závěru, tak dám 4*. - 60%. ()

kovama

Dávám 4****. Tohle mě bavilo, byť už tu něco podobného bylo. Za mne dobrý, čekala jsem co bude, 2/3 filmu jsem byla v napětí.... Blake, tu měla koule, ta ženská má fakt sexapeal a Anna Kendrick, ta se mi líbí už od Twilight, byť tady mohla být i lepší. Myslim, že se to povedlo, pro někoho možná předvídatelné a nudné, ale já jsem opravdu celkem spokojená. ()