Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

BStone

Překombinovaná, nudná záležitost, kterou nezachrání ani šarm Blake Lively. K tomuto filmovému počinu mohu snad jen dodat, že všichni zúčastnění šlápli tímto filmem do pěkného hovna... 25% ()

JerryPilsen

Promícháním několika žánrů nám vyjde takovýto mix.Ale neotřelý a neuchopitelný styl vyprávění nechává diváka v napětí,kam se to stočí příště. ()

Kralovna.Noc

Mám velmi smíšené pocity. Začátek byl pro mě naprostá nuda,po 10 minutách jsem to chtěla vypnout. Po zmizení Emily se však film proměnil v celkem zajímavý triller. Bohužel konec,na který jsem nejvíc čekala byl sérií divných trapných rádoby vtipných scén. Scenárista ani režisér se nerozhodli,zda půjde o triller nebo tragikomedii. Nic moc. ()

Booxtronic

Zajímavý mix thrilleru a komedie s mnoha nečekanými zvraty. Ty se, bohužel, stávají směrem ke konci čím dál šílenějšími a hloupějšími. To by se dalo přežít, ale ten konec mohli pojmout trochu jinak a vážněji. ()

floppy4

Tak toto bola hodne randomná zlátanina akejsi detektívko-evitovky určená ozaj asi skôr pre nenáročné ženské publikum. Celý ten plot-twist akože v pohode, ale bez nejakého hlbšieho efektu. Pôsobilo to pre mňa ako laciný americký TV film. ()

unitedfan

Zajímavá kombinace komedie a thrilleru, která kupodivu docela funguje. Spousta lidí to přirovnává ke Zmizelé nebo Dívce ve vlaku, ale podobnost s nimi je jenom okrajová, tady se jede v daleko odlehčenější atmosféře a náladě což mě docela mrzelo. Film je nejzajímavější, když je na scéně okouzlující mrcha Blake Lively, která si krade každou scénu pro sebe a vypadá u toho sakra dobře. Jejím protipólem je komediální diblík Anna Kendrick, která nás celým příběhem v podstatě provází. Snímek doplňují chytlavé francouzské songy a finále, které tak trochu připomíná tvorbu Tarantina. Příjemná podívaná. PS: Nechápu to, ale Anna mi tady přijde snad ješte víc přitažlivá a sexy než Blake, taková mladší mamča odvedle, s kterou to chcete v posteli zkusit. Nedivím se manželovi Blake, dokonce ani jejímu nevlastnímu bráchovi. Brotherfucker je top. ()

pupidup

Uz podruhe jsem se snazila, aby me tento film necim zaujal.. a hlavni hrdinka mi nelezla na nervy... bez vysledku. Nuda, kecy, kraviny... priserne herecke vykony hodici se do Scary Movie... ()

Sejkorka

Tenhle film zaslouží červenou kostičku. U mne těch 70% má, i když tedy zaokrouhluju dolů na 3* Ono, je to plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty .... Z puťky Stehpanie se stane tvrdá a cílevědomá vyšetřovatelka. Emily je krásná mrcha psychopatka. Jen Sean zůstane po celý film stejný - nevýrazný slaboch. Úžasné jsou vazby blogu Stephanie na aktuální děj. Prima oddechovka. ()

Dakota1978

Parádní jízda chytře napsaného příběhu o dvou hlavních hrdinkách, jejíž představitelky vybral casting geniálně a ony jej geniálně zahrály. Super scénář s překvápkem, báječná pohodová hudba a nepředvídatelnost lidských charakterů. Krásně odvyprávěný příběh pro všechny - nejen k žehlení, ale klidně i na večer, nejen pro puberťačky, nebo mamky, ale klidně pro kohokoli, kdo nerad škatulky. Já bych jej nazval psychologický thriller s prvky komedie. Jen bych za sebe shrnul, jak všechny dokázala Stephanie překvapit svojí bystrostí, nadhledem a rozhodností! ()