Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

Rathalos

Neviem,ci by som to zaradil medzi komedie,to mi nejako nesedelo,je to taky krimi thriller s velmi zaujimavou zapletkou,zopar zvratmi,dobrou hudbou,fajn koncom a najvacsim prekvapenim,ale milym bola pre mna Anna Kendrick,bola uzasna,hltal som ju pohladom,zahrala to fest dobre,vyborny film...:-) ()

zelda82

Takovej eintopf, kterej nevi, jestli chce bejt komedie, thriller nebo kriminalka. A ve vysledku nezvladne ani jedno z toho dostatecne dobre... Skoda, potencial tam urcite byl. ()

Evander

A Simple Favor je trošku zvláštní směsicí různých žánrů a u jednotlivých pasáží filmu se také výrazně liší jejich kvalita. Přibližně dvě třetiny filmu jsem se skvěle bavil, příběh se rozvíjel a dával smysl. V závěrečné třetině se však zábava vytratila a zůstal jen němý úžas. Ne díky mistrovskému kousku filmařiny, který by si jistě tento počin na závěr zasloužil, nýbrž kvůli naprosto zbytečně překombinovanému závěru a tím i promarnění příležitosti na smysluplné ukončení děje. Za pánskou část publika ještě podotknu, že většina scén s Blake Lively je nevýslovnou potěchou oka. 65% ()

Wargoo

Záver do celé dosral. Dej som odhadol oveľa skôr, než je zdravé, avšak až do posledných chvíľ som očakával, že príde nečakaný zvrat, ktorým tvorcovia spôsobia šok, zdravý twist, ale oni to celé zakončili ako pri nejakej Bčkovej čiernej komédií s trápnymi hláškami a podobnými nezmyselnými akože vtipnými scénkami. (húliaci rodičia v baráku, zrazenie Blake následne hláškovanie hrdinu...) Tento film si rozhodne zaslúžil originálnejší koniec. Sexy Blake as always, trápna americká puťka Anna... 3*** a 62,021% ()

Hapretor

Anna Kendrick excelentní ... velmi schopná herečka ... díky ní to bylo o dost lepší ... děj nic moc ... má to být thriller nebo černá komedie ... někdy to vypadá jako obojí najednou a jen jsem kroutil hlavou ... vtipné to nebylo ... napínavé taky ne ... jen na zabití času ... ()

Rockerman

Zpočátku jsem myslel, že se nedodívám. Zase spousta omluv a jiných rádoby zdvořilostí. Pak ale přichází klíčová událost a mě to vtáhlo do děje. Vylepšily to hezké zvraty a já byl přesvědčen, že vidím nadprůměrný film. Totálně nezvládnutý závěr mě vyvedl z omylu. Trapná likvidace Emily jen dovršila nepovedený konec. ()

BOURQUE

Film, ktorý kvôli svojej dĺžke stráca dych. Z hereckej stránky ultra-presvedčivá (a stále očarujúco krásna) B. Lively, kde (taktiež dobrá) A. Kedndrick môže len asistovať. Daná rola pre B. Lively sadla perfektne. Samotný príbeh (až na malé drobnosti) predvídateľný, ale spoločné scény Lively/Kendrick stoja za to. P.S.: „Detail“, ale podľa vás, kto môže prežiť takú zrážku autom? Už také „malé detaily“ občas dokážu zohrať dôležitú rolu pri hodnotení. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Gaia.M

Nejsem úplně objektivní. Miluju Blake Lively a miluju Annu Kendrick. Miluju dramata a miluju šílené ženské. Takže ano, tenhle film opět natočili přímo pro mě. Musím říct, že během sledování jsem měla minimálně 150 teorií o tom, co se asi stalo a tak všelijak jsem to měnila. Ale ve výsledku jsem byla docela překvapená, protože jsem to tipovala trošku jinak. Ale musím fakt říct, že jsem byla spokojená. Četla jsem hodně špatných recenzí, jakože to byla nuda a podobně, ale já se teda nenudila ani chvilku. Doby strávené nad tímto filmem opravdu ani trochu nelituji. Víc takových kousků prosím. Za mě fakt dobrý a spokojenost. ()

Faila

Příjemně se na to koukalo, mělo to spád a herecky i jinak to bylo zvládnuté poměrně dobře. Bylo to ale trochu přitažené za vlasy a spíš než drama to na mě působilo jako pošahaná komedie. ()

xmy

Další z filmů, na které jsem se díky trailerům těšil a říkal si, že to nemůže dopadnout špatně. Ve výsledku to bylo přeci jen ve spoustě ohledech zklamání. Divný mišmaš všech možných žánrů, průměrné herecké výkony a režie. Zbytečně dlouhá stopáž, i když nevím, jestli zrovna zkrácení by bylo k něčemu dobré. Dokoukat se to dalo, to jo, film se v žádném případě úplně odsoudit nedá. Znovu bych na Nebezpečnou laskavost už ale nekoukal. ()

helloween93

Do toho překombinovaného závěru, který jako kdyby z oka vypadl devadesátkovým thrillerům, koukatelný mix thrilleru a krimikomedie. V závěru Paul Feig asi nevěděl, co chce natočit a film začne sám parodovat celou svoji zápletku, což není úplně nejlepší řešení. Z dvojice Kendrick-Lively je samozřejmě přesvědčivější manželka Reynoldse, protože má v záporné roli víc prostoru. Film produkovalo studio Lionsgate, které v roce 2018 prožilo jeden z nejhorších roků a nic na tom nezměnil ani fakt, že Simple Favor asi skončil v černých číslech. 2* ()

anatheman

Silnější 3 hvězdy. Kupodivu celkem neotřelý comedy-thriller s několika pozoruhodnými zvraty. Nicméně musím poznamenat,že jsem filmem nebyl zcela pohlcen a že je možno najít několik vatovitých momentů. Ale i tak se jedná o celkem dobrou jednohubku. ()

Azurovydrak

O něco snesitelnější než režisérův katastrofální pokus o reinkarnaci Ghostbusters, ale toť vše. Za celý film jsem zasmál jednou. Myšlenka díla nulová, v podstatě stokrát ohraná kaše. Paul Feig by to měl už vážně zabalit - 40% ()

Kotletka

Už dlouho jsem věděla, že na tenhle film chci, jakmile bude v kinech a jsem nadšená. Jediná věc mě trochu mrzí - že jsem se nedozvěděla, jak by to vypadalo, kdyby to byl opravdový manželský thriller, který se bere vážně... Navíc je tam jeden naprosto úžasný herec, ten co hraje Stephaniina syna. ()

anitae

Šílenost, ale celkem povedená. Čekala jsem něco serióznějšího a tohle mě doslova rozsekalo. Pobavila mě jízda s obrazem, objednávka saka a vlastně i celý závěr. ()

michald99

Já jsem se fakt bavil, i když notnou chvíli trvalo, než jsem se úplně zaběhl v systému, který překotně balancuje mezi strhujícím thrillerem a nadsázkovou komediální lahůdkou. Herci jsou vynikající a vyprávění plynulé, odlehčené a srozumitelné. ||75%|| ()

Kingjiri

Filmu by prospěli rozhodnější tvůrci, který by si jasně řekli, jestli chtěj nakroutit odlehčenou černou komedii nebo vážnějc pojatej thriller. Tenhle koktejl uplně nevyšel a komediální prvky (převážně hlášky) díky svýmu divnýmu načasování do vážnějších scén příliš nefungovaly. Scénář měl však slušnej nápad, díky kterýmu se občas dařilo budovat napínavou atmosféru a s udrženim divákovi pozornosti neměl i přes svý neduhy zásadnější problém. Jen závěr byl na muj vkus zbytečně překombinovanej. Pokud by se šlo cestou mysteriozního thrilleru, mohla vzniknout velice sympatická žánrovka. Třetí slabší hvězda za Annu Kendrick s Blake Lively, atmosféru a hlavní námět. ()

Dillon

Absolutně nejzábavnější komedie a thriller v jedné osobě;). To, co nedokázala Zmizelá, Simple Favor bezpečně naserviroval. ()

Jakubik

Hodně brutální guláš, ve kterém se museli ztratit snad i samy tvůrci a jestli ne tak ujíždí buď na drogách nebo alkoholu. Trochu velkej úlet… ()