Vysloužilý člen speciálních jednotek se ocitá v časové smyčce, v níž musí znovu a znovu prožívat den své smrti. (Filmbox)

noriaki

Chybí tomu lehkost, nadhled a vtip. Pokusy byly ale čím víc se o ně film snažil, tím křečovitěji působil. Nakonec jsem byl vděčný za každou scénu v níž Frank Grillo vypnul svůj nekonečný vnitřní monolog a nechal za sebe mluvit pěsti a pistole. Joe Carnahan ze slibného námětu natočil přestylizovanou mlátičku s necharismatickým hrdinou a záporákem, co se ve filmu sotva mihnul. Líbila se mi hudba. Má náběh na klasický rock z osmdesátek, ale vždycky se vyvrbí do něčeho modernějšího a dynamičtějšího. Takhle si asi režisér představoval celý Boss Level. ()

TKKMR

Milujem tému časovej slučky a scény, v ktorých si hlavný hrdina tento prapodivný úkaz začne užívať, vychytá tomu všetky muchy a stane sa pre neho každodennou, humorom okorenenou rutinou. Toto kedysi na jednotku zvládli Bill Murray v Groundhog Day či Tom Cruise v Edge of Tomorrow a Frank Grillo v Boss Level od nich veru nebol horší. Záver filmu síce považujem za neuspokojivý a trochu zrazil moje dovtedy výborné dojmy, na druhej strane to však výborný Grillo a mnohé silné momenty nakoniec u mňa predsa len dotiahli do zdarného päťhviezdičkového záveru. ()

VanTom

Na to, jak moc se opakovaný postup "levely" uvědoměle komicky shazuje, vysvětluje scénář nepochopitelnou zápletku s až příliš vážnou tváří. Přitom je to celé taková blbost, že? Rozhodně našlapaná, nápaditá a odlehčená, nicméně také viditelně podvyživená, s nehezky šedým vizuálem a příšerně digitálními explozemi. ()

JohnSmith

Nečekejte žádnou extra myšlenku ani herecké výkony, tady Oscar nepokvete. Je to jednoduchá akční jednohubka, která pobaví při dlouhých zimních večerech. Akce výborná, vtip nechybí a Grillo je opravdu borec. ()

sskrblik

Jářku, už je to nějaký pátek, kdy naposledy byla Mela a Grillovalo se - bez klobouku Boss. Ta doba jistě brzy zase příjde, jen možná budeme mít pořád ten kus hadru na xichtu. Každopádně celkem povedené akční béčko, na jedno slušné pokoukání ideál. Byť jsem za poslední dobu viděl hodně filmů s časovou smyčkou a trochu mě to přimělo k otázce, proč se všichni snaží udělat časovou osu vždy na 24 hodin..?! Proč né déle..? Dalo by se třeba těžit více z takového tématu. Ikdyž u tohoto je více jak jeden den asi zcela zbytečnej. ()

lykan9

Čekal jsem to sice mnohem lepší, ale ve výsledku se jedná o nadmíru slušný akční film, který místy i pobaví. Škoda, že Naomi Watts a Mel Gibson nedostali trochu více prostoru, ale Frank Grillo to zvládnul na výbornou i sám. Boss Level tedy vyloženě nenabízí něco dokonalého, ale jako odpočinková zábava neurazí. ()

Trustme

Další rádoby cool akčňák, jaký si zkouší Carnahan občas sestavit a úplně mu to nejde. Zápletka, děj, scénář vhodný pro deadpoolové fanoušky. Střelba z minigunu, asijská amputační šavlovačka, umírání na vyžádaní, ne to ještě nedělá z akčního filmu dílo, kde by divák mohl být nasycen vzácnými elementy. Sympatický je Leoš Mareš v hlavní roli a nesympatický Mel Gibson ve své x-té variaci na zlotřilého bosse. Slabé tři hvězdičky. ()

Timak

Správná macho verze Na hromnice o den více. Je to taková zábavná blbinka, která prostě dělá to, co má. Nehraje si na nic jiného, než je. Proto v tom hledat něco sofistikovanějšího, by bylo čiré bláznovství, proto mi ani nevadil ten (ne)konec. ()

Jaro.Krafcik

Takú akčnú odreagovačku som teda nečakal, ešte k tomu na Black friday. Nenudilo, plus ten výber hercov bol na výbornú. Ja som sa veru nenudil, ale zase plny počet dať nemôžem, sú podstatne lepšie filmy. Ale tie červene čísla sú fakt zaslúžené. Inak po očistách asi Grillov najlepší snímok 4* ()

ghatos

Slušná, neurážející jednohubka. Akce, sympatický hlavní hrdina i antihrdina, přímočarý děj...dobrý film. 70%. ()

vyfuk

Zajímavá originální snaha. Něco jako tajný vládní komplot, Ready Player One a nějaké Hromnice šoupnuté do další nekonečné smyčky. Když nad tím člověk víc a víc přemýšlí, tak zjistí, že asi neviděl nic extrémně originálního nebo převratného. Plusovými body je asi nějaké své pojetí, které nakonec dokázalo přeci jen i příjemně zabavit. Jinak si ale říkám, že jsme měli tu čest už několikrát. A asi i lépe. ()

Herzeleid

Po dlouhé době jsem se náramně bavil :-)) Skoro bych měl chuť dát plný počet, ale na to je to zase volovina. Každopádně parádní béčkovej gamesovej akčňák. Lahůdka! ()

WincKruspe

Bylo by to daleko lepší, kdyby si film udržel to tempo, které si nastavil na začátku. Bohužel veškerou akci a tempo úplně zmrazily nekonečné minuty kecání, které kdyby byly nahrazeny další akční sekvencí a epickým závěrem, tak to mohla být parádní a nenáročná akční oddychovka. ()

m.a.t.o.

„Som Roy. A toto urobil Roy.“ Ak by som v záverečných titulkoch nevidel Carnahanovo meno, tak by som dal ruku do ohňa, že Boss Level režírovali Neveldine a Taylor. Táto adrenalínová jazda mi totiž hlavne svojím tempom pripomenula Crank. Páčil sa mi aj námet s časovou slučkou, kedy sa hlavnému hrdinovi opakuje ten istý deň (takýto druh filmov mám rád už od Zdrojového kódu). Jasné, nie je to najgeniálnejší film o cestovaní v čase, ale to zbesilé tempo toho veľa kompenzuje. Jediné, čo by som vytkol je, že z tých výbuchov a palieb guľometu bolo strašne cítiť (vidieť) lacné CGI. Ale áno, uznávam, že ak by sa všetky tie nákladné akčné scény mali točiť v reále, asi by rozpočet musel byť niekoľkonásobne vyšší. Čiže podčiarknuté, sčítané, ak máte radi akčné filmy, ktorým nedochádza dych, je Boss Level tá správna voľba. 60 % ()

Danikaa

Mám rada časové slučky a zvlášť keď sa hlavný hrdina zo dňa na deň zlepšuje vo svojich schopnostiach, aj  tentokrát hlavne v zabíjaní. Akčný film s prvkami humoru, celkom dobre sa to pozeralo. Naomi Watts asi nestarne a s Frankom Grillom tvorili príjemnú dvojicu. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (více)