Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí. (Netflix)

poet

Chces mať zápletku daj tam tehotnu ženu :)... To čo fungovalo v tichých miestach tak tu to šlo mimo mna. Nenudil som sa ale akosi sa to napatie vytratilo niekam do vetra. ()

TheSpearCZ

Mně ten film prostě přijde jako špatně okopírovaná náhraška již tak průměrného Quiet Place. To střídání časových linek začne být po nějaké době velice iritující, Sandra Bullock je tu pěkně otravná a sjet peřeje s páskou přes oči, no kam se hrabou všichni nesmrtelní herci á la Segal s Norrisem. Jak tohle může být nejúspěšnější film Netflixu mi hlava nebere, stejně jako zdejší hodnocení. Čisté 2* ()

Hernycztek

Srovnávání s A Quiet Place, které to u mě nakonec při finálním ročním zúčtování vyhrálo, je na místě. S tím, že to od úvodních minut vypadalo na slušného konkurenta v boji o první místo. Bird Box disponuje výborným tajemnem a skvělými efekty, při akčních scénách a mě především potěšilo velké množství postav, kde exceluje Sandra Bullock, která rozhodně nevypadá na svůj věk, protivný Malkovich a objev z Predátora, Trevante Rhodes. Ačkoli všude odsuzuji prolínání minulosti s přítomností, tak tady funguje výborně a dodává potřebné napětí a pochválit musím žaludek svírající momenty, kterých nebylo málo. Na plné bodové hodnocení to nakonec určitě není. Pro někoho to bude málo hororové, pro někoho moc klišé ve vztazích postav a finálním zakončení, no já srážím procenta hlavně za nezodpovězené otázky, kdy jsme se nedozvěděli co se přesně stalo a hlavně proč jsou někteří vůči této ,,nákaze'' imunní. ()

petikacka

Sorry jako, ale to mě moc neoslovilo..Co jsem viděla TICHÉ MÍSTO,které je fascinující a novátorské, je toto taková slabá kopie...Za mě 75% ()

Kroupa

Poslední dobou se mi přejídají recyklace a reiterace známých, prověřených schémat, ve kterých získává nový háv pořád stejný příběh, snad jen s několik dílčími obměnami. Post-apo zombie survival možná lze zpracovat jako skutečný filmový zážitek, ale toto není ten případ. ()

johnymdoe

No nazdar, už podle upoutávky to nebude mít s knihou skoro nic společného. Z komorního příběhu ženy obklíčené samotou a strachem a vnitřními rozpory jak zachránit sebe a děti je akční spektákl s autokaramboly. Ale tak uvidíme, Bullocková by to mohla zahrát dobře a Malkovich jakbysmet. Tak o měsíc a deset dní později nasledováno. Film nemá s knihou nic, krom jmen hlavních postav, společného. A ač je dobrý, fajn zahraný atd. ,tak nedokážu od tohoto odhlédnout. Pro mě tedy 50% a tři hvězdičky. ()

Fifer

Apokalyptická klasika. Nečekejte nic převratnýho, jen slušnou thrillerovou jízdu. Bohužel, nejpůsobivější je ta první půlka, tedy rozjezd apokalypsy ve městě a krvavé boje mezi přeživšími v domě. Samotné finále je asi nejméně zajímavé. ()

warrenur

Paradicka. Sandre to opat mimoriadne svedci a maminu, i ked nie prave zanietenu, hra vyborne. Pominiem to, ze mi to pride ako doplnok ku "The Quiet Place", kedy podstata tkvela v tom, byt tichucko. ;) Charaktery nastastie tiez nie su vysmechom a vsetci zucastneni su v pohode.. Prijemne prekvapenie. Niekedy sa sice tlacilo na pilu az prilis, ale malo to atmosferu a vtiahlo ma to do deja. A to je podstatne. Odporucam. ()

Bozvav

Takové Tiché místo ve slepé variantě. Docela mne štvalo, že tam není zřejmý původ, ani záměr síly, co způsobila to, že se všichni zcvokli a navíc tak rychle. Jinak Sandra výborná, napětí, režie, kamera vše fungovalo dobře. Jsem asi hnidopich, ale nemám moc ráda děje, u kterých musím hledat "nesmrtelnost brouka". To je jediné, co bych vytkla. Za mne 70%. ()

Gašpar

Castingovej přešlap. Jak shrnula moje žena, Sandra začíná vypadat trochu jako Michael Jackson. Ale jinak tomu nemam co vytknout. Musim říct, že mi při sledování filmu bylo velice nekomfortně a místy až fyzicky špatně. ()

Saur.us

Cesta k mateřství ve výtečném, velmi napínavém postapu. O hvězdu lepší než už tak povedené a velmi podobné Tiché místo. Kde Shyamalan pohořel se Stalo se, tam S. Bier zazářila. ()

Mona-Lisa

Téma dobré, obsazení ještě lepší a kdyby to nad průměr vyčouhlo jen díky zdařilým lekačkám a povedeným zvratům, byla bych spokojená. SPOILER: Ale Bird Box nabízí víc- Sandru, která nepřehrává, nervydrásající scénu s autem a v supermarketu a v neposlední řadě excelentní výkon Toma Hollandera přidal sám osobě hvězdičku. A to, že neukázali hlavní padouchy také moc oceňuji. Zkrátka a dobře mi to sedlo a mínusy si nechci a ani nemůžu vybavit. ()

Chundys

Že si s těmi mimozemšťany ale vyhráli v tom roce 2018 :-)... Parádní nápad, jen mě asi jen trošičku mrzí, že žádný z mimozemšťanů nebyl vidět, ale je to fakt nepatrný detail. Jinak Tiché místo si stále drží 1. místo, ale toto byl parádní snímek také :-) ()

Lukin413

Námět je dobrý, Sandra Bullock taky, ale filmu chybí napětí. Když se takový strašpytel jako já nebojí za celý film ani jednou, není to pro horor moc dobrá vizitka. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

29.05.2021

V pasti dostane španělský spin-off

V pasti dostane španělský spin-off

15.03.2021

Thriller Bird Box neboli V pasti od streamovací služby Netflix zaznamenal v roce 2018 ohromný úspěch. Snímek se Sandrou Bullock tak okamžitě dostal objednávku na sequel, jenž bude adaptací knižního… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)