Pět let potom, co strašlivá, nevídaná síla většinu lidí přiměla k sebevraždě, se jedna z přeživších se dvěma dětmi odhodlává k zoufalému pokusu o útěk do bezpečí. (Netflix)

LenaSovi

Sandra Bullock opět jako vždy TOP.. příběh je napínavý a do poslední chvíle nevíte, kam se to vše posune.. pro mě velké překvapení, film je napínavý a dost děsivý, na konci i na slzy došlo.. doporučuji vidět opakovaně. ()

Keywee

Za mě možná o malinko slabší než tématicky podobné Tiché místo. Rozhodně jeden ze snímků, který byste si neměli nechat ujít🙂 ()

anniclare

Jediné, co mi tam chybělo, tak vysvětlení "tajemných sil", odkud se vzaly, popřípadě kdo je vytvořil, jak vznikly. Zajímavé byly časové smyčky, díky kterým se postupně odkrýval celý příběh. Hodnotím 75% ()

krasava

Bohužel víc jak 3 hvězdy nedám, nápad vcelku dobrý, ale nedotažený do konce, navíc se mě to prostě nedotklo. Trochu osolit, opepřit, trochu chilli. Takhle to byl jen instatní pokrm v přehnaně slibujícím barevném obalu. ()

JerryPilsen

Parádní kousek ve stylu Mlhy.chvílemi sociální drama o nejnižších pudech a chvíli zas nervydrásající okamžiky boje o přežití.Sandra skvělá i v této poloze. ()

abanek

Neco jako Quiet Place...Zajimavej namet, nicmene trochu odflaklej (rodim potichu/beham po lese poslepu, popr. jedu po rece 2-dny poslepu...)Sorry,me to trochu vadi... ()

floppy4

Bohužiaľ aj tieto netflixovské filmy majú tú smolu, že tie príbehy majú rovnakú šablónu ako klasická produkcia z hollywoodu. Začne to vo veľkom, ale postupne to ide dole a je to slabšie a slabšie až samotné finále úplne len tak umelo sa snaží pumpovať napätie pritom každý už dávno vie ako to dopadne. Dá sa pri to pozerať celé bez pocitu nudy, ale žiadný wow efekt sa v konečnom dôsledku nekoná. ()

stuj

Sandra Bullock umí i drámo. :) Nevím ovšem, proč je v popisu napsáno horor, když to hororové vůbec není. Koukalo se hezky, i když jsou tam samozřejmě výmysly, který by člověk se zavázanýma očima rozhodně nezvládl. Ale jako film dobrý. ()

pornohavo

Áno, zjavná podobnosť s Tichým miestom tu je, ale... Predsa si film ide vlastnou cestou. Miestami postrada tempo aj logiku ale aj tak ma držal v napetí takmer celý čas. Sandra klasicky podáva dobrých výkon. Koniec dobrý, všetko dobre 👌 ()

angelle

Dej filmu super, nenudil a perfektne vyvážený, no koniec mi prišiel po tom celom deji až príliš pozitívny. Preto strhávam piatu *. ()

slemrovka

Rozhodně jeden z nejlepších hororů. U filmu jsem se nenudila, bála jsem se, což je dobře a vyvolalo to ve mně velice dobré pocity. Jak film nakonec dopadl mě zaujalo, ještě dlouho jsem o tom přemýšlela. Herecký výkon Sandry Bullock samozřejmě skvělý. Thriller velice podobný filmu Tiché místo. Výborná atmosféra. Netflix poslední dobou přivádí pořádné filmy, takže spokojenost. ()

sophianne

Thriller, který vás udrží v napětí až do konce. Nic víc, nic míň. Nápad neviditelného zla, které vás buďto zabije nebo z vás udělá loutku, která se postará, aby ostatní "viděli" a tedy zemřeli, je opravdu zajímavý a potenciál toho příběhu mi přijde velmi dobře využitý. Nicméně mne fakt zklamal závěr, ale asi to tak Hollywood má rád... ()

Hornet.CZ

68% / Netflix je jedna z mála platforem u které vím co mám již dopředu očekávat a tady tomu tak také je, faktem však je, že to není naprosto dokonalé, po celkově slušně nabitém začátku jde film do kytek a nemá co nabídnout, ono před tímto filmem jsem viděl dosti podobný, "Tiché Místo" a ten mě osobně zaujal více a to jak v ději, tak po vizuální stránce, dokonce ani atmosféra tomu moc nedává, protože tu jsem asi po hodině skoro přestal vnímat a to hlavně kvůli silné monotónnosti. Jinak ale jde o slušnou podívanou, kterou snadno 2 hodiny zabijete. ()

zanet.r

Zajímavý film, ale bez vysvětlení kdo nebo co způsobilo smrt postav, takže mám pocit zbytečně strávených 2 hodin u filmu. ()

KcarlosK

Tak to byla čirá tragédie. Totálně nesmyslná a trapná napodobenina Tichého místa. Pointa jasná ihned. Dvě ze slušnosti k Sandře. Jinak žádné napětí, žádné vysvětlení, žádná myšlenka. ()

lineker

Jeden z mnoha postapokalyptických kousků, se kterými se v poslední době nešetří. Plné hodnocení je z naprosto jednoduchého důvodu. Film mne snad ani minutu nedokázal nudit a to potom úplně jednoduše odpouštíte žánrová klišé, či markantní nedomyšlenosti. Susanne Bier, dokázala do klasické rovnice zanést pár neznámých, které to celé vkusně oživili. Mám tím hlavně namysli, osobní rovinu hlavní postavy no a potom vždy spolehlivě fungující děti. Nevím, zda jsem si někdy více přál klasicky hollywoodský konec. Protože oni si ho vážně zasloužili. ()

Xlop

4 a půl. 5 bych dal při odpovězení několika otázek který mě u tohoto filmu žerou, super film kdy až do úplného konce nemáte páru jak to dopadne. ()

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

29.05.2021

V pasti dostane španělský spin-off

V pasti dostane španělský spin-off

15.03.2021

Thriller Bird Box neboli V pasti od streamovací služby Netflix zaznamenal v roce 2018 ohromný úspěch. Snímek se Sandrou Bullock tak okamžitě dostal objednávku na sequel, jenž bude adaptací knižního… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)