Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

Lachtaan

Strašně hloupá, přesto jakýmsi způsobem odsýpající a místy zábavná nevinná komedie, absolutně dostačující na večer, kdy člověk potřebuje jen a jedině vypnout a na film se téměř nesoustředit. V záplavě množství především amerických romanťáren, které se tématem nevěry zabývají ve velkém, mi tahle jednohubka nijak nevadila. Ale na dlouho dobu už zase podobné dílo nechci vůbec vidět. ()

pytlik...

Plouhar si svými výkony zaslouží bezesporu nějakou cenu, třeba Nobelovu, zkrátka nějakou, která je spojena s vysokou finanční odměnou. To aby měl peníze na to, přihlásit se nejmíň do patnácti hereckých škol najednou, aby byla alespoň minimální šance, že něco pochytí. Neboť to, co předvedl v tomhle filmu, byl jeden z nejpříšernějších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl. A jak se říká, exempla trahunt, takže ostatní spoluúčinkující se mu přizpůsobili. To se furt říká, jak je dobrý žít zdravě, ale kdybych hulil třeba dvě stě cigaret denně, byla by šance, že bych už umřel a nemusel být svědkem něčeho takového. ()

oveckaoa

To je snad zázrak, že v Čr vznikla po delší době česká komedie co není trapná a dá se na ni bez problémů dívat. Navíc v produkci sluníčkářské sračkovité Čt. Jediné mínus je konec, který je strašně na náhodu (že byly zrovna všechny 3 těhotné). Zasmál jsem se cca 4 krát což se v rámci českých komedií rovná zázraku většinou se zasměju max 1. Tohle mělo jít do kin místo těch tupých sraček od Renče. ()

noriaki

Dají se udržovat dva paralelní vztahy? Dají, pokud jsou obě ženy hloupé jak troky a nemají ani špetku sebeúcty. Já vím že jde o odpočinkovou komedii, ale děj je nepravděpodobný a prostoduchý i na standardy žánru. Použitelných vtipů je minimum. Občas jsem se zasmál, ale většinu času mi bylo trochu trapně. Jako nechtěný bonus je hlavní hrdina slizoun bez šarmu, takže o nějaké sympatii se nedalo mluvit. Víc mě zaujala vedlejší linie zahraná slušným Jiřím Hánou. Vágnerová & Kubařová předvedly zapomenutelný podprůměr a Plouhar má nejspíš na víc, ale vynikl jen v osamocených scénách, speciálně když mu scénář neházel klacky pod nohy. ()

Autogram

Ako nápad na komédiu to mohlo byť celkom fajn. Ale v dnešnej dobe založiť zápletku na tom, aké sú ženy naivné a nechápavé? To by mohlo fungovať niekedy za prvej republiky. Tak som sa snažil to nakoniec zobrať ako propagáciu netradičnej novodobej rodiny. Ale ani to veľmi nefungovalo. Až to zistenie, kto szuka Marka. ()

Kacounek

Holky dobrý, ale zbytek hereckých výkonů, i scénář nic moc. Některé scény jsou taková slabota, až se podivuji, že je autoři vůbec pustili ven. ()

Koryntos

Eh, taková ta milá blbůstka , když zjistíte, že na ostatních programech dávají to co jste viděli už milionkrát a vy náhodou máte volnej večer, protože nějakou záhadou všechny děti vytuhly brzo a vy přemýšlíte jestli během 2 volných hodin do dalšího kojení si máte z nenadálého návalu euforie z nabité svobody a zároveň čirého zoufalství, že nevíte co lepšího s volným časem. Jestli si během té dvouhodinové relaxačky radši vypíchnout oko nudou... No a pak zvolíte druhou možnost a koukáte s hubou do kořán na to co to zase dávaj, aby jste o týden později nevěděli o čem to bylo. Tak přesně takový je to film. ()

zsn

Po dlouhé době příjemný český film s důstojným obsazením. Nevěřím, že tak vysoce hodnotím. ()

klukluka odpad!

Přišlo mi to jako odložený bakalářský příběh. Absurdní smyšlenka scénáristy amatéra. Hlavní hrdina vodil za nos svoje dvě přítelkyně, místy se mi ale zdálo, že někdo vodí za nos mě. ()

MareT.

Tu druhou hvezdu davam ciste jen za poslednich 5 vterin celeho filmu (kdo videl, pochopi). Jinak je to dost prepalene ze vsech stran, i kdyz je snaha videt. ()

spageta

Mám ráda absurdní humor, ale musí být trochu inteligentní. Rádoby styl americké crazy komedie, jenže těm jde toto téma lépe. Také asi proto, že od nich moc neočekávám. Můj šálek abusrdna, humoru, komedie.... zkrátka filmu tohle opravdu nebyl. ()

mira007

Pokus o jakousi crazy komedii by to byl, ale výsledkem je něco, co vypadá jako ukřičená divadelní hra, u které se herci opravdu vyřádili ( přehrávání, grimasy na sto způsobů,...), ale v televizi to vypadá dost uměle a ne úplně vtipné. Myslel jsem, že dám slabší dve hvězdy, ale posledních 15 minut to zvedlo na tři. Klidně bych dal deset hvězd a nechal zvýšit koncesionářské poplatky na dvojnásobek, kdyby ve vrcholné scéně režisér svlíkl do naha ten dívčí dream team Vágnerová, Kubařová a Rojková, protože by to bylo logičtější k situaci," která má vypadat jako". Takže i ta vrcholná scéna nakonec vyzněla tak nějak uměle ( a puritánsky po americku). PS: Co to je zase za romantizaci vztahů s věkovým rozdílem 20+ ? Linka Rojková vs. Hána byla nejvíc zábavná ale těžko věřit, že by se dvacetiletá holka zamilovala do čtyřicetiletého poplety, který neřekne kloudnou větu. ()

bobstock

Obrovská snaha stále vkládat do příběhu něco překvapivého, protože ta romantická omáčka kolem je standartně nezáživný a né moc vtipný guláš televizní zábavy pro žehlící ženy a některé muže. PS: Všiml si někdo jak je Jiří Hána v paruce mrtě podobnej obtloustlému Javiéru Bardemovi? :) 45% ()

filipvrbik

Docela vtipná komedie. Škoda, že tomu chybí příběh, bylo by to ještě lepší.. I tak ale herci mile překvapili (zejména Jan Plouhar, kterého vůbec neznám) a člověk se docela nasměje, a tak to má u komedie být. No a ten konec, to je samozřejmě taková třešnička na dortu...60% ()