Marek (J. Plouhar) miluje Martu (H. Vagnerová) a žije s ní, zároveň ale miluje i Soňu (V. Khek Kubařová) a také s ní žije. Marta a Soňa o sobě nevědí. Markovi se daří jeho dvojí život tajit. Před oběma ženami předstírá, že část týdne tráví pracovně v jiném městě – ve skutečnosti ale zůstává stále v Praze a jen se stěhuje z bytu do bytu. Funguje to perfektně. Každá z žen má svoje pozitiva a díky pravidelným změnám nepropadají Markovy vztahy stereotypu. Marek ale není žádný podrazák. Své dva životy bere seriózně. Obě ženy miluje a s oběma to myslí docela vážně. Zařídil jim stejné útulné byty, protože je spravedlivý (a zrovna měli slevy). Nechtěl být bigamistou, ale nějak se to tak vyvinulo, nějak do toho prostě spadl… Marek věří, že díky dokonalému systému může udržet svůj dobrodružný způsob života v chodu a vyhnout se všem úskalím. Funguje mu to perfektně a on je na sebe pyšný. Až jednou ráno se stane něco, s čím opravdu nepočítal… (Česká televize)

Morholt

Námět je sice x krát viděné klišé, ale v našich luzích a hájích zase ne tak často používané. Občas je to sice přestřelené a herci občas nemístně přehrávají, ale v zásadě jsem neměl nic proti. Zasmál jsem se, na holky se dobře koukalo a potěšil i Plouhar v pro něj ne zrovna obvyklé komediální rovině. Za mě spokojenost a podle mě je to další ze zbytečně podhodnocených českých filmů. 70% ()

argenson

"To sis na to šukání nemoh' najít někoho aspoň s maturitou?" K osvědčenému schématu muž x dvě ženy nejde vymyslet nic super novýho, takže nelze očekávat hlubokou myšlenku nebo morální poselství, ale já jsem se nasmál moc. Jan Plouhar je sympaťák, ale taky kurevník, a zdařilé duo Vagnerová-Kubařová mu to v několika společných scénách dává solidně sežrat. Plus pointa jako víno. Plus poznatek - nepodceňujte alkohol a cizí tlusté děti s hackerskými sklony, ty vám fungující systém můžou pěkně rozložit. ()

Pink.Panther

Slabá režie, mizerné vedení herců, mizerné dialogy, herci bez charismatu, scénaristicky, dramaturgicky pochybné, amatérské, nudná kamera, nezajímavá hudba, humoristicky nevydařené. Jinak vše další dobré :) Produkce: ČT ()

Tryskomyš

Ač jsem tomu ze začátku nedávala moc šancí, posléze jsem byla příjemně překvapená. Ten borec je dost hustý. Několik žen paralelně, to jen tak někdo nezvládne. ()

Una111 odpad!

Musím říci, že veškerou svoji vůli soustředím na to, abych nebyla vulgární! - - - Ale měla bych přece jenom pár otázek: Do jakého kanálu klesla česká filmová tvorba? Jak hluboko upadla sebeúcta herců? Za koho mají tito "tvůrci" diváka? Za úplného idiota? Taková ubohost! (Přiznávám se, že jsem nedokázala vydržet u monitoru až do konce, ba ani do poloviny, ba ani... Vulgární scény, to by nám šlo, že pane režisére? Jenže za ně já bohužel * nedávám. Tfuj tajbl! ) ()

blackrain

Bigamista v nesnázích,chudák malý. Njn, chlapec to měl dost překombinované. Tak čemu se divil. Ukusoval z koláče a chtěl, aby ten koláč zůstal celý. Jedné mé známé nakecal podobný chlapík, že slouží na ponorce. To byla taky parádní jízda, ale po soudech. Jistě, že je tahle komedie přitažená za vlasy a klišoidní. Bavila jsem se a užívala si tu krásnou škodolibost. Bylo to svěží a vtipné. Ale, že si vybíral naprosto odlišné typy ženských. ()

Maq

Řemeslo celkem dobré, ale scénář... Scénář? Kdyby to někdo předložil mně, vzal bych to jako námět a autorovi nařídil: "Tak, a teď větičku po větičce vycizelovat dialogy, vyšperkovat dějové zvraty, a roztrousit tam pár tuctů vtípků a týpků jen tak mimochodem, protože humorista má jistě takových frků v zásobě spoustu." Tak se dělá dobrá groteska. --- Anebo se na to vysereme, protože to je moc práce. Jo, psaní je dřina. I když jste génius. Hemingwayovy texty se dochovaly nezřídka v padesáti verzích. Tolikrát to musel překopat, než všechno konečně "geniálně" sedlo. ()

kajas

Ze synopse jsem byla spíše rozčarovaná, ale nalákalo mě herecké obsazení, a kupodivu se o žádný průšvih nejednalo. Hlavní hrdina musí být pochopitelně všem divákům preferujícím monogamii velmi nesympatický, vše ale zachraňují obě jeho vyvolené a hlavně skvělý Jiří Hána v roli nesmělého kolegy. Ve výsledku pohodová podívaná. ()

sofiapetra

Ze všech možných stran to bylo takový - průměrný. Na komedii málo ftipný, na zasmání příliš debilní, na televizní věc příliš divadelní. A Matěj Dadák prostě není dobrý scénárista, sorry. ()

rakovnik

Dlouho jsem se bál propadáku, ale tato novinka se nakonec ukázala i celkem vtipnou. Nejvíce sice vtip táhl Hána, když film gradoval, přidaly se i hlavní postavy. Věřím, že na papíře vypadal příběh vtipně, ale tvůrcům se jej bohužel nepodařilo přetavit do komedie i na obrazovce. Často jsem měl pocit, že sleduji divadelní hru. Žádný zázrak, který bych si rád zopakoval. ()

Cheeter

Vydržel jsem u toho asi 20 minut, pak jsem to musel vypnout. Jako nápad se to jevilo zajímavý, ale celkově to šlo nějak do kopru. Pár vtipů nebylo nejhorších, ale víc pozitivního o tom říct nemůžu. ()

PROCESOR

Situační komedie, která splnila svůj účel. Dokonce bych řekl, že v některých pasážích předčí made in USA, protože jsou více reálnější, než třeba vyznání lásky na nástupišti v přeplněném metru. Panáček to měl rozjetý celkem slušně a docela mu rozumím, že si chtěl nechat „na hraní“ divokou Martu a pak až se vyřádí, tak chce mít doma spořádanou hospodyňku a klídek ala Sonu. Postava jeho kamaráda byla také v pohodě a nic mi nepřišlo natolik přepálené a tlačení na pilu, jako u jiných již zmiňovaných snímků. ()

Skuby47

Tato komedie mne zklamala a to jednak svým primitivním humorem, amatérismem a také mizernými hereckými výkony. Nízkonákladový snímek postrádal originalitu. Stejné příběhy o dvojím životě je možné vidět v každém delším krimiseriálu nebo i v samostatném dramatu. Komické pojetí příběhu se moc nevydařilo, chyběl tomu vtip a nápaditost. V hereckém obsazení nebyly zohledněny předpoklady herců, protože komiky typu Bohdalové a Menšíka už u nás nemáme. Za jediný klad považuji pouze to, že naše televize konečně něco svého natočila. ()

Mirokukii

Strašná pitominka přitažená za vlasy, ale odsejpala takovým tempem, jak už dlouho žádný český tévé film. Vystupují tu krásné herečky (což byl také důvod, proč jsem se díval), ale jsou tu malinko za husičky, takže mezi ženami tohle dílo asi oblíbené nebude a ač jsem hlavnímu hrdinovi ani za mák nefandil, tak mne jeho přehrávání a patálie vskutku bavily. ()

viperDavid

Docela mě to bavilo i když české filmy moc nemusím. Teda jak který, některý jsou hodně povedený, jiný hrozný. Tohle byl takový zlatý průměr. Neurazilo mě to a bavilo. Tentokrát jsem moc rád, že jsem nedal na zdejší názory ()

Sfinkter

Film není špatný a asi bych se podíval znovu, některé scény vtipné jsou. Kvalitu směrem dolů tahá špatný scénář a trapný závěr, ale herci jsou velmi fajn a musím ocenit kameru, ta je ve filmu perfektní. ()