Ženy od hluboké řeky

• Itálie Cannibal ferox (více)

Glorie Davisová píše na univerzitě diplomovou práci, ve které chce dokázat, že kanibalismus jihoamerických indiánů je smyšlený mýtus bílých osadníků. Aby svá tvrzení mohla podložit vlastními zkušenostmi, vydává se Glorie se svým bratrem Rudym a kamarádkou Pat do amazonských pralesů. Na břehu Amazonky potkávají dva americké hledače smaragdů, z nichž jeden je poraněn. Ti jim vyprávějí o přepadení indiány. Glorie však příběhu nevěří a začíná mít podezření, že za historkou se skrývá něco strašného. Nikdo z nich ale netuší, že zanedlouho všichni vstoupí do divokého zeleného pekla... (oficiální text distributora)

Hapretor odpad!

Děs, běs, filmová hrůza a naprostá nuda a stupidita. Herecké výkony hrozné, rádoby brutální scény nechutné a zároveň trapné. Dialogy tupé a nucené. Vůbec nevěřim, že by se podobný osud mohl někomu přihodit. Tedy pro mě absolutně nedůvěryhodné, nepůsobivé. Závěr úplně mimo. A ta hudba? To se skoro nedalo poslouchat! Jediný, co stojí za pozitivní zmínku, je ta příroda Amazonie. Vůbec se nezdráhám říct, že italský film nejspíš stojí jen na dvojici Bud Spencer a Terence Hill a jejich "mlátičkofilmech". ()

Rathalos

Dalsi kanibalsky film,ktory sice nie je zly,ale na Cannibal Holocaust urcite nema,herecke vykony a dialogy radsej nekomentujem,ale dalo sa na to pozerat...:-) ()

Pekisan

Co sa tyka nechutnosti tak to bolo vazne ....hnusne. Neviem ci mam svoje dni, ale tie zabite zvierata plus par uchylnych muceni mi celkom skazili obed. Inak dej je az tak demetny, ze to vadi aj pri takomto druhu filmu a to sa este v nom nachadza mala, ale uplne zbytocna detektivna vsuvka. Asi proste nemali dost filmoveho materialu. V tomto pripade prevazil idiot efekt nad grc efektom. (93 minutova verzia) ()

cerbygerby

Tak po dlouhé době jsem se dokopal do tohoto filmu.. Vůbec se mi do něj nechtělo, protože jsem si říkal že tak starý film nebude mít dobré efekty a celkově mě nebude moc upoutat... a přesně tak se stalo hodně slabé 2* ()

Allan

V jednom dni jsem si půjčil a zhlédl Ženy od hluboké řeky, Sežrána zaživa a Kanibaly. Ke konci už mi šla hlava kolem, nevěděl jsem už ani, na co se dívám. Učinil jsem ale zajímavý objev - v každém tomto filmu musí brutálně zemřít prsatá blondýna a někomu musí být uříznut pindík a domorodci se musejí chovat jako bezduchá individua. Jinak jsou to v podstatě kraviny o ničem. Snad jen pro nostalgickou vzpomínku na italské horory ze sedmdesátých let to stojí za podívání. ()

Forty-

Pekne krvava klasika. Budete potrebovat troska silnejsi zaludok, vlastne je to uplna kravina ale pravych masochistov to bude bavit :D ()

Argondia

Navzdory brutálnímu tématu jsem se většinu času dost nudila a soustředila se především na Lorraine De Selle, její nechutně přerostlé obočí a depresivně přepadlý pohled mastifa. Herecké výkony byly až k zešílení nevěrohodné a nucené. Hudba mi připomínala svolávání drbajících babizen ze Slunce sena. Těch lidských obětí mohlo být klidně více, raději bych ušetřila zvířata. Blonďatý debil Mike si to, co mu domorodci udělali, zasloužil, dobře mu tak. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. ()

Rodin

Celý film směřuje pouze k uříznutí pinďoura a vyvěšení Zory za prsa na háky. To celé na pozadí myšlenek tak hlubokých, že pro jejich vylovení nestačí ani šoufek na sedmimetrové násadě. Sečteno a podtrženo - blbost na kvadrát, kterou jsem si kdysi, já pitomec, pořídil i na DVD. To jsem si ovšem naběhl. 10,0375%. ()

Kozy9

Z počiatku som veril, že by mohol tento snímok poraziť aj legendu medzi kanibalskými snímkami Cannibal Holocaust, no nestalo sa tak, a to len vďaka tomu, že režisér mal nedostatok nápadov, čo sa odrazilo na hluchých miestach, alebo dej nerozvíjajúcich pasážach, ktoré snímok iba umelo predlžovali, no nič nové divákovi nedali. Na druhej strane oceňujem, že tá hŕstka nápadov, čo režisér zasadil do filmu, boli nadmieru uspokojujúce (v celku kvalitné usmrtenia, podarené zábery amazónky a taktiež dialógy neboli až tak amatérske). Ďalej oceňujem, že herci výnimočne nepôsobili umelo a neprirodzene a ich výkony boli uspokojivé, čo však nezachránilo detskú zápletku. 60% ()

AshT odpad!

Nízkorozpočtová sadistická sračka. Z tohohle filmu mi bylo opravdu špatně a můj názor je, že jeho zákaz ve 31. státech je zcela oprávněný. ()

masekjc

Pár brutálně zajímavých a legendárních scén bohužel zůstává ve stínu naprosté debility hlavních herců a dialogů. ()

GameboyNES

Tohle patří k těm lepším kanibalistickým filmům. Navíc potěšili kozičky české herečky Zory Ully Keslerové :) Výborný i synťákový 80. soundtrack. ()

Worry77

Já jsem velmi příjemně překvapen. Asi začínám mít kanibalský horory v oblibě. O inspiraci Deodatem a jeho o rok staršíma Kanibalama není pochyb (např. prolínání scén mezi junglí a New Yorkem, příběh nebo neustále se opakující silný soundtrack, který tomu dodává neuvěřitelnou atmosféru). Tvůrci se možná až moc snažili zaujmout explicitními scénami, ale to mně nijak nevadí. Má to pár opravdu skvělých scén např. ten flashback a vlastně vysvětlení toho proč domorodci nesnáší bílí nebo když se schyluje k uříznutí hlavy toho agresivního týpka. Dneska tenhle snímek asi už moc lidí řešit nebude, ale co se týče mě, je to jeden z těch lepších (nadprůměrných) hororů o kanibalech. (75%) ()

G04T

Extrémně debilní až komediální počin, ale aspoň to není nuda. Lenzi byl asi nejhorší scénárista vůbec. ()

Rattlehead

Můj druhý kanibalský horor a hodnotím o hvězdičku lépe než snímek "Kanibalové" z roku 1980. "Ženy" mi přišly zajímavější. Ano, je to nechutné, ale proboha, to se u podobných snímků snad dá předpokládat. Příběh slušný, krásná (a krutá) příroda, rajcovní Slovenka Keslerová zde ukáže prsa, tak příšerně bych to neviděl. Vhodné ovšem pouze pro otrlé, nesledovat se svojí dívkou ani rodinou. ()