Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V ostravském klubu je zavražděn protějovský podnikatel Čihák. Vyšetřování případu se ujímá major Hrubý (J. Bartoška) a jeho kolega Vébr z ostravské kriminálky. Podezření padne na dvojici protějovských podnikatelů, kteří stejně jako Čihák obchodovali s lihem a v poslední době mezi sebou vedli konkurenční boj o zakázky do zahraničí. Mezitím se celý Protějov připravuje na tradiční Sousedské slavnosti. Major Hrubý osloví Topinku (R. Mikluš), aby byl kriminalistům nápomocen při jejich sledovací akci během slavností. Do průběhu Sousedských slavností ale zasáhne nájemný vrah, který chce zabít dalšího z dvojice podezřelých podnikatelů. A je to právě Topinka, který se odhodlá zasáhnout a za dramatických okolností nejen zneškodnit vraha, ale i zachránit milovanou pošťačku Lucii (J. Boková). (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příjemné vybočení od předešlých dílů. Vraždy, akce, střelba,... Nechyběl ani humor a jsem rád za Irenu na scéně. Dr. Elinger se tu jen mihl, což je škoda, ale i přesto nadprůměrná epizoda v rámci seriálu. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl začíná netradičně drsně - vraždou podnikatele v Ostravě. Pak se už vracíme do Protějova, kde se chystají místní tradiční slavnosti. Topinka nenechává nic náhodě a "rázně" pomáhá s organizací. Do toho přijede Bartoška se svým týmem, aby hlídal další dva protějovské podnikatele, kterým by mohl nájemný vrah jít po krku. Tentokrát se dočkáme i trochu netradičně poctivé akce, po delší odmlce se do děje vrátí Miloš Tomáše Měcháčka a trochu si i zarepuje. Rozhodně lepší průměr, dobrý díl. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (3)

  • V čase 9:19, když si Tomáš Topinka (Robert Mikluš) prohlíží noviny, je na úvodním listu uveden datum 18. března 2018 a den končící písmeny „tek“ (den není vidět celý). 18. března 2018 byla ale ve skutečnosti neděle. (David7)
  • V čase 23:33 je čas na hodinách 6:58. O pár minut později, když Tomáši Topinkovi (Robert Mikluš) přijde SMS, je čas na mobilu 6:27. (David7)

Reklama

Reklama