Jsem rád , že po třech slabších dílech se dostavil kvalitní díl.(15.2.2019)

Marcinková Svarinská - slovenský dream team v díle topinky, na kterého jsem si definitivně zvykl ( k čemuž pomohly všechny komerční televize, které v tu dobu vysílají samé hlouposti ). Případ vraha na městských slavnostech v důchodcovsky pohodičkovém pomalém tempu vyprávění zakončení akčně.(16.2.2019)

Díl začíná netradičně drsně - vraždou podnikatele v Ostravě. Pak se už vracíme do Protějova, kde se chystají místní tradiční slavnosti. Topinka nenechává nic náhodě a "rázně" pomáhá s organizací. Do toho přijede Bartoška se svým týmem, aby hlídal další dva protějovské podnikatele, kterým by mohl nájemný vrah jít po krku. Tentokrát se dočkáme i trochu netradičně poctivé akce, po delší odmlce se do děje vrátí Miloš Tomáše Měcháčka a trochu si i zarepuje. Rozhodně lepší průměr, dobrý díl.(17.2.2019)

• - V čase 9:19, když si Tomáš Topinka (Robert Mikluš) prohlíží noviny, je na úvodním listu uveden datum 18. března 2018 a den končící písmeny „tek“ (den není vidět celý). 18. března 2018 byla ale ve skutečnosti neděle. (David7)

• - V čase 23:33 je čas na hodinách 6:58. O pár minut později, když Tomáši Topinkovi (Robert Mikluš) přijde SMS, je čas na mobilu 6:27. (David7)