Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  1. série - 100% - Ve své jedinečnosti téměř nepopsatelné - a dost možná neopakovatelné. Pose funguje jako nejprimárnější rodinné drama, jako obraz doby, jako specifická sociální studie, jako kompilace skvělých songů a v neposlední řadě jako pravý seriálový milník. Rozesměje, rozpláče, šokuje množstvím hereckých objevů (Pray v podání Billyho Portera je už teď ikona) a diváka zkrátka nepustí. Proto nechápu, že právě takhle extravagantní událost proplula televizí nemožně potichu. Obvyklý kabelovkový hype by právě sem seděl jako nikdy předtím.(6.9.2018)

 • Tom Riddle
  *****

  POSEdlost.(21.9.2018)

 • Sagara
  *****

  Urcite kazdy komentar bude obsahovat hlasku 10's across the board! a tento serial si to aj zasluzi. Instantna serialova laska. MJ Rodriguez a Billy Porter hraju uzasne, Indya Moore a Dominique Jackson si kradnu sceny pre seba. Serial kde cis belosi hraju druhe husle a naozaj dava priestor minoritam. Ale predovsetkym atmosfera balovej subkultury new Yorku 80tych rokoch naznacena v skvelom dokumente Paris is Burning prevedena do dokonalosti a s laskou. Ono cely serial ma obrovske srdce.(26.7.2018)

 • halogenka
  **

  Nejzabavnejsi jsou na tomhle serialu balls, zbytek je bohuzel jenom klise a pochybne herecke vykony.(3.8.2018)

 • Botič
  *****

  Pose má slušný náběh k tomu stát se klasikou podobně jako Angels in America nebo Rent. V "morem" zamořeném New Yorku hlavní postavy věří v lepší zítřky, jdou si za svými sny, vogujou a pomáhají si navzájem, protože rodina především. Tady si sedlo snad úplně všechno od soundtracku přes herecké výkony až po syrovou 80's atmosféru.(27.7.2018)

 • - Seriál drží rekord s největším počtem transsexuálních herců jakéhokoliv hraného seriálu. (hansel97)

 • - Původně si v seriálu měla zahrát Tatiana Maslany. Její role ale byla přepsaná na Damonovu učitelku tance, kterou si poté zahrála Charlayne Woodard. (hansel97)

 • - Herečka Indya Moore v seriálu hraje Angel, tedy trans-ženu před operací, zatímco v reálném životě již žije jako žena několik let. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace