Příběh o tom, co dětem může způsobit obyčejné brouzdání po internetu. A rodičům změnit život… (Televize Seznam)

jiri.twist

Velmi dobrý filmový počin, což na české poměry je co říci. Myslím, že film je právě takový, jaký je. Na jiném serveru si někteří stěžují, že jim chybí závěr. Ale závěr tam je tak, jak to tvůrci chtěli - poukázat na tento problém, ne řešení, to by zase jiní stěžovali, že se jedná o výchovný film ... 8888 ()

goodnic

Jak je i z komentářů pod videem patrné, každý si z toho odnese něco jiného. Pro mě byly na celém videu nejděsivější postavy rodičů. Děsivě realistické. ()

marek29

Tady mám fakt dilema. Řemeslně a tématicky super věc která má 17min.. Ale asi nejsem cílovka. Takže za to ubírám a na 5 to nikdy nebylo - co si budeme. ()

Petule3

Drsne! Ale souhlasim se Salahadinem...chybel tomu i alternativni dobry konec, aby to dite vedelo, ze kdyz se sveri, da se vse resit a neni to ostuda. Je fakt, ze mit takovehle rodice, taky bych asi nic nerekla. Ale jo, varovani super, mela jsem husinu. ()

MartinTerran

Dobrý kraťas, ale jestli si někdo z toho vezme ponaučení to fakt nevím. Konec dost drsný. Jelikož jsem z pohledu filmu za zenitem tak ty "mládé" nepochopím. Hodnocení: 60/100. ()

rigby

Dost hustá reklama na škodlivosti sociálních sítí. Ten konec mě fakt posadil na zadek, hodně drsně natočené. ()

julie_mie

Myšlenka a záměr jsou určitě chvályhodné. Je třeba upozorňovat na nebezpečí ve virtuálním prostředí. Jen některé scény mi přišly, v už tak úsporném filmu, zbytečné. Lukášovi + za herecký výkon. ()

DžejPý

Sice na aktuální a vážné téma, ale příliš dlouhé, příliš průhledné, s nějakými chybami a nevhodně apelující... Dvě hvězdy jsou tak akorát. ()

Macinkacz

Jako jo, dobrý to je. Ale vadí mi, že je to spíš upozornění pro mládež, jak by se měla zachovat. Ale Teda o chování rodičů ve videu už není řeč. Přitom si myslím, že v tomhle videu to spíš ukazuje na problém v rodině. Komunikace je na bodu mrazu. Tohoto otce bych snad ani za otce nechtěla a kdybych se mu měla s něčím takovým svěřit, tak si asi raději hodím lano. Video postrádá radu, jak na to, když nastane takováhle situace. Ale ono to asi ani nejde ukázat, právě díky přístupu těchto rodičů... ()

Igwar

"Na hory" je krátkometrážny film so šokujúcim koncom, ktorý má i edukatívny charakter. Nemyslím, že v ňom niečo chýba, ako uvádzajú niektoré komentáre. Kedže pri krátkometrážnom filme nie je dostatok priestoru, autor vybral tú zlú možnosť, aby apeloval ako to nemá byť (vrátane neempatických a nesympatických rodičov). Ak by mal film inú (dlhšiu) formu, dalo by sa polemizovať o miernejšom konci s návodom na riešenie. Inak je film natočený veľmi dobre po hereckej i režisérskej stránke. Čo sa týka zobrazenia nahoty, celé je to natočené v tomto smere pomerne vkusne, bez jej zbytočného explicitného zobrazovania. Dôkazom je aj to, že jedna z dvoch takto "chúlostivých" scén filmu je zachytená aj na bežne verejne vystavovanom filmovom plagáte. Ak niečo láka úchylákov na tento film, tak určite prehnaný komentár aký napísal napr. Vikki O erotike (alebo dokonca o autoerotike) nemôže byť ani reč - absolútne žiadna vo filme nieje. ()