Vojtěch je městská komedie, které dominuje příběh „ztraceného" čtyřicátníka. Vojtěch prožívá krizi středního věku. Přijde mu, že je na tomto světě nepotřebný v každém ohledu. Přišel o ženu, o práci, s rodinou se nestýká. Průvodcem jeho života se stane jeho soused - svérázný taxikář Laco. Jejich výlety však většinou končí fiaskem. Vojtěch chce žít normálním životem, ale jeho neschopnost čelit uspěchané moderní době přináší mnoho komediálních zápletek. Neumí si užít společnosti lehkých žen, každodenní pokusy o alkoholické opojení a rady, jak sbalit ženskou, také končí katastrofou. On to však nevzdává a věří, že svojí smůlu prolomí. (A-Company CZ)

SAINTS

Vojtech je pribeh o muzovy ktory preziva krizu stredneho veku.Na tuto temu uz bolo natocenych vela filmov (Americka krasa je jeden z vrcholov)ten slovensky nie je marny pokus aj ked ide evidentne o lacnejsiu produkciu.Film je obstojny ale mohol dopadnut ovela lepsie.Takto je z neho "len"oddychovka plna vulgarnych vyrazov a celkom dobrych hereckych vykonov. ()

chesterko

Prekvapivo milé a vtipné. Kľudne by som podobných výstrelkov zvládol viac a keďže to s točením začínajú u nás myslieť vážne, možno sa napokom dočkáme. Landl dokazuje, že je jeden z najlepších ak nie najlepší vôbec a nie len v tojto komédii. ()

nula87

Místy milé, místy dokonce i vtipné, nicméně rozhodně ty fajn momenty neutáhnou celovečerák. A to co je tam vlastně nejlepší, totiž Laco a parodie na bigotní křesťany, je ve výsledku stálým opakováním laciné. 45% ()

javlapippi

Prekvapivo vtipná slovenská komédia. Lúzri, frajeri, pánbožkári, ľahké devy, nedočkavé dôchodkyne a zamaskované hviezdy populárnej hudby sú namiešaní v príjemnej zmeske. Plusom pre mňa je kopa dobre hrajúcich mne neznámych tvarí, ale to bude skôr spôsobené tým, že súčasné seriály a stendapy idú mimo mňa. Pobavil som sa viac, než som čakal. ()

Mire

Celkom dobrá komédia, i keď ten Landl hraje až obludne hrozného ťuťmáka. Talianske manželstvo Šebovej a Miezgu ako jeho susedov odvedľa paráda :D Za mňa v poho. ()

Enelya

Slovenský humor mám velice ráda, ale dle mého názoru se hodí spíše do krátkometrážní tvorby než do celovečerního filmu. Dvě odřené hvězdičky. ()

blondboss

Celkom milé slovenské filmové prekvapenie, ktoré síce malo naozaj slabý marketing, avšak je to jeden z tých lepších filmov. Párkrát som sa zasmial, postavy boli uveriteľné a zopár scénok bolo naozaj skvelých. Miezga so Šebovou úplne super a Horkýže Slíže v tomto filme boli totálny úlet. Marcinková neskutočne nádherná. Celkovo musím hodnotiť nadpriemerne v rámci žánru. 60 % ()

baclajean

Celkovo asi blbosť, ale pozrel som to večer a nezaspal som pri tom, takže v poriadku. A Miezga vo svojom živle, super mu sadla postava. ()

Der Jaaasne

Hned 2 hviezdy davam za synergicky efekt z tandemu "Velky respekt vs Vojtech", vid. komentar a ebenso za šialeny outfit Mateja Landla :) to celkom vychytal ()

rigby

Překvapivě velmi zábavný a odlehčený film, na který se příjemně dívá. Není potřeba přemýšlet nad složitostmi života, jen se lehce nechat unášet přehledným příběhem, kterým jasně promlouvá život. Nejedná se o nic zásadního, ale jako zábava to funguje a není to balancování na hraně vkusu, protože se to na té kladné hranici ještě s přehledným odstupem drží. ()

hony23

Komedie, při které rozhodně nedostanete záchvat smíchu, na druhou stranu ta směska komických postaviček diváka spolehlivě pobaví. Zatímco postava outsidera Vojtěcha s ponožkami v sandálech je spíše k pláči, jeho kokotský soused Laco je gejzírem vtipných situací. Přijemným bonusem byli i Horkýže Slíže, kteří si kromě závěrečné písně střihli i minirole muzikantů z náboženské sekty. ()

bonovox

Čisto slovenský film sa v kinách tak často nevidí , horšie je to s výsledkom. Občas je to síce vtipné, ale ako celok to pôsobí príliš televízne. Aj herci hrajú tak ako ich poznáme z prázdnych televíznych seriálov. ()