Kadeřnictví

Série(2) / Epizody(41)

Malé kadeřnictví nedaleko rušného centra je plné lidských osudů. Co účes, to příběh. Místo, kde se řeší ty nejzásadnější otázky života.  Otevřeně s nadsázkou s vámi hrdinky seriálu sdílí své životní výhry i prohry. (Stream.cz)

Ozz

Žádná velká kinematografie, ale proč ne. Ulici jsem viděl možná tak na návštěvě před 5 lety a ordinaci stejně, ale ty banální problémy a otázky mě bavily. Pět hvězd dávám jen proto abych vyvážil ty odpady. Naprosto odpočinkové a hodně, hodně nenáročné. ()

verrien odpad!

Smutnější, než existence tohoto seriálu, je už asi jen fakt, že takovéhle slepice skutečně žijí mezi námi! ()

marky.04

Takové moje guilty pleasure. Jediný český seriál, který mě baví (možná proto, že je o dost kratší, než např. Ulice). Je to krátké, vtipné a herečky jsou sympatické, např. Solaříková. Sice takovéto typicky české přehrávání. Ale jako krátké vtipné sketche se to dá. ()

Tomas.Jeline odpad!

Pokud náhodou nemáte internet a na seriál se rádi podívali, tak nezoufejte! Velmi jednoduše si můžete kvalitu seriálu doma nasimulovat. Sežerte dvojtou dávku projímadla a chvilku počkejte. Pak se vyserte na zem a pokuste si strčit prsty co nejhloubějí do krku a poblít se na to místo, kde jste se vysrali. A máte to, čas to vyzkoušet jak se nám to povedlo. Hmm.. mňam, mňam úplně stejně dobré jako tenhle seriál. ()

tehol odpad!

Tohle je skoro lvl soukupuv premiér.. Zlatá ulice a ordinace tam je ten cringe aspoň nějak stravitelny ()

Kat_u_lik

Nechápu tohle velmi podprůměrné hodnocení. Seriál je skvělý! Ma velmi příjemný dej, skvělé herecké výkony, krátké epizody, prostě takový oddechový seriál ke kafíčku :) silně návykový!! Shlidla ksem vsechny dily za dva dny 😅 ()

peter4

velmi vtipný seriál, vysíla se na Tv Seznamu v čase tv zpráv, určitě tuto možnost volby vítám, určitě lepší než koukat na zprávy, seriál Kadeřnictví se mě moc líbí někdy i pro svůj černý humor ()