Celé super, jako "běžná" divačka mimo filmovou branži jsem zcela spokojena. Jako letitá fanynka paní Hlaváčové (i pana Munzara) spokojena nadmíru. Nejvíc mne zasáhla povídka Nenávist ...u Studenta jsem se pousmála a Podvodnice - ta mne tak krásně pohladila po duši - kéž by ti dva byli ve zdraví spolu ještě mnoho let !!! Při hraní jim to jde jak dobře namazaný hodinový strojek ...Díky pane Strach, za moc pěkný zážitek ,-)(29.11.2015)

První storka poněkud odhadnutelná, druhá lepší a vážnější, leč občas patetická a teprve ta třetí to pořádně rozbalila...dala vzpomenout na klasická podvodnická témata ve spojení s vtipnými narážkami na různá klišé (sirotci) a vtipem a lehkostí samotnou. Jen na ten PP si asi nikdy nezvyknu, ale v případě něčeho takového, jako je Café Bajer, to snad Jirko přežiju :-) 70%.(18.12.2012)

Jirka Strach nezapře vytříbený cit pro obraz, pointu i to, co si může ještě dovolit, aby scéna nevyzněla jako kýč nebo sentimentální červená knihovna. V průběhu sledování jsem si říkal, jak by to asi natočili třeba kumštýři z Novy a Ordinace, jak by to celé zabili. Kdežto Strach dokáže svou genialitou vytáhnout i obyčejné, skoro až bakalářské historky, nahoru. Moc mne na závěr potěšilo to O rok později - dokonalý nápad. A co říct na oba herce - manžele, když si vyznají lásku, to už má totiž dvojí rovinu významu, jež je v tom prostě cítit.(26.11.2012)

Bohužel snad jedna z posledních rolí, kde je možné vidět úžasné herectí Jany Hlaváčové. Po letech se zde i mihne v epizodní roličce sestra paní Jany Dana Hlaváčová a velkou radost mi udělala i přítomnost Jany Preissové v roli kamarádky Aničky. Pochopitelně s panem Munzarem v Podvodnici na mne padl sentiment z čistého vztahu těchto dvou našich velkých herců. Velmi mne tento počit potěšil. Krásný koncert krásných dam a pánů.(25.11.2012)

Mam velmi silny pocit, ze na scene sa konecne objavil opat jedinecny rezisersky talent, kto by to pri tom Lotrandovi a Zubejde co i len tusil pan Strach (podotykam ze rozpravka bola super, ale vobec som este netusil, ze ste v prvom rade vynikajuci reziser), len tak dalej!!! K hviezde, ako pani Hlavacova nemam co dodat, klobuk pred nou a v prvom rade pred jej umenim smekam uz od svojho utleho detstva.Prekvapivo - urcite na reziserskej vyssej urovni ako Setkani s hvezdou: Boleslav Polivka, tam boli aj pribehy uplne mimo, najma ten o exekutorovi, kde boli dokonca obrovske chyby v casovom priebehu.(5.12.2012)

• - Ve třetí povídce je spoluhráčem Jany Hlaváčové její skutečný životní druh Luděk Munzar. Režisér Jiří Strach nazval jejích vzájemnou souhru „nejjemnějším švýcarským hodinovým strojkem“. (Olík)

• - V povídce "Nenávist" hráli David Švehlík a Lenka Krobotová manžele, podobně jako v pohádce O Šípkové Růžence (), kde ztvárnili pár. (Anonymka1)

• - V příběhu „Podvodnice“ si Jana Hlaváčová zahrála se svou sestrou Danou Hlaváčovou. (M.B)