Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petra (L. Krobotová) ví, že nadělala spoustu chyb. Teď už si může vybírat jen mezi špatnou a ještě horší variantou. Hrozí jí trestní stíhání, možná i vězení. Má děti a nechce o ně přijít, tak se snaží dopídit pravdy, ať už je jakkoli nepříjemná. David (C. Dobrý) je na dně, svým chováním její pozici ještě zhoršuje. Petra neví, jestli mu může ještě věřit, ale v každém případě si to už nemůže dovolit. V její situaci by to byl příliš velký luxus. Je dočasně postavena mimo službu, ale i bez pomoci kolegů se dostává ke svědkovi, který by celý obchod s pervitinem dokázal spolehlivě potopit. Ale jedna věc je znát pravdu a druhá věc je dokázat ji. Je to stejné dilema, jaké řešil Blažek (V. Neužil) na začátku. Ale Blažek je mrtvý. Policie věří, že David je jeho vrah, Petra věří, že ne. Ale vlastně ani tím si už není tak jistá. Jisté je jenom to, že každý si nese svou vinu, každý na chvíli zradil svou morálku a ani zjištěná pravda nikoho neosvobodí… (Česká televize)

(více)

Recenze (20)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krobotové Petra by měla rozhodně změnit profesi, viděl bych ji spíš na školní psycholožku. Tohle jsem pochopil, za tím si stojím. Dále se po mně chtělo, abych si spoustu nevyřčených věcí uzavřel po svém. V některých případech to jde, v některých hůř, v něčem se nechytám. Ta svoboda, kterou mi tihle maximálně svobodní tvůrci poskytli, mi nemusí úplně vyhovovat. A to patřím k tvrdému jádru diváků, kteří vydrželi a budou tvrdit: Jo, Zrádci měli koule! ()

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední díl mne zklamal...že Blažka nakonec odprásknul David, to mne sice překvapilo - tipovala jsem tu jeho vdovu. A Krobotová měla stále jen perfektní účes a barvu.. kam se vytratili všichni kolegové z týmu? Reného hrob, to bylo opravdu místo,co by vybral slaboduchej...každej zvědavej,se tam přece při projížďce na lodičce chce podívat..... jediný,co se mnou otřáslo,bylo to zastřelený vietnamský dítě... ()

Reklama

Germanicvs 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po Vodníkovi jde o druhý seriál, kde jsem hned po prvním dílu odhalil hlavního pachatele. Člověk je pak vláčen dalšími pěti částmi, kde si jen svoji domněnku potvrdí. Tahle naředěná omáčka mohla být klidně koncentrována do dvoudílného televizního filmu. Bohužel už si dovedu vizualizovat další seriálový počin pana režiséra Tauše: obsazení herců z Dejvického divadla (sázka na známé tváře), světelné a kamerové tiky a nekoordinované rozjezdy a rozostření ruční kamery, protahování děje do více dílů ... ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tým kolem režiséra Viktora Tauše diváka pokouší. Volí zcizovací prvky, sází na kontrasty, nebojí se nepříjemných pohledů a situací. Prostě kašle na ustálené televizní zvyklosti a jde si svou vlastní cestou. Za mě nakonec fajn látka, celkově tu energii a snahu se lišit je třeba ocenit. Stejně jako herce. Cynického Cyrila Dobrého v roli udavačského dealera lehce zastiňoval bezstarostný Miloslav Pecháček, moc se vyvedl i manželský pár Lenka Krobotová a David Novotný. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestli je to teďko v České televizi trend mrvit konce jinak dost ambiciózních projektů nebo se jedná jen o další tvůrčí chybu, je ve hvězdách a já ani nemám chuť se nad tím moc pozastavovat. Po perfektní náloži efektivního děje ve čtvrté a páté epizodě jsem měl vůči finále asi moc velká očekávání, tudíž se musím jen a pouze spokojit s odpovědí na nejdůležitější otázku, kterou vystavila už finální scéna pilotu. S Cyrilem Dobrým po Zrádcích do budoucna rozhodně počítám. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Rodné číslo Davida Frýdla (Cyril Dobrý) 990123/3281, čtené při jeho výslechu, není platné, neboť nesplňuje ověřovací pravidlo dělitelnosti jedenácti. (Martin_L)

Reklama

Reklama