Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petra (L. Krobotová) ví, že nadělala spoustu chyb. Teď už si může vybírat jen mezi špatnou a ještě horší variantou. Hrozí jí trestní stíhání, možná i vězení. Má děti a nechce o ně přijít, tak se snaží dopídit pravdy, ať už je jakkoli nepříjemná. David (C. Dobrý) je na dně, svým chováním její pozici ještě zhoršuje. Petra neví, jestli mu může ještě věřit, ale v každém případě si to už nemůže dovolit. V její situaci by to byl příliš velký luxus. Je dočasně postavena mimo službu, ale i bez pomoci kolegů se dostává ke svědkovi, který by celý obchod s pervitinem dokázal spolehlivě potopit. Ale jedna věc je znát pravdu a druhá věc je dokázat ji. Je to stejné dilema, jaké řešil Blažek (V. Neužil) na začátku. Ale Blažek je mrtvý. Policie věří, že David je jeho vrah, Petra věří, že ne. Ale vlastně ani tím si už není tak jistá. Jisté je jenom to, že každý si nese svou vinu, každý na chvíli zradil svou morálku a ani zjištěná pravda nikoho neosvobodí… (Česká televize)

(více)

Recenze (21)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tým kolem režiséra Viktora Tauše diváka pokouší. Volí zcizovací prvky, sází na kontrasty, nebojí se nepříjemných pohledů a situací. Prostě kašle na ustálené televizní zvyklosti a jde si svou vlastní cestou. Za mě nakonec fajn látka, celkově tu energii a snahu se lišit je třeba ocenit. Stejně jako herce. Cynického Cyrila Dobrého v roli udavačského dealera lehce zastiňoval bezstarostný Miloslav Pecháček, moc se vyvedl i manželský pár Lenka Krobotová a David Novotný. ()

farky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak to bola pecka. Celý čas som sedel so zatajeným dychom. Záver bol skvelý a prekvapivý. Vedel som, že David je hajzlík (aj keď celkom sympatický), ale že to je taký smrad sa ukázalo až vo finále. Čakal som otvorený koniec (čo vôbec nie je na škodu, pretože potom môže človek ešte ďalej o filme rozmýšľať), ale nakoniec (skoro) všetko do seba zapadlo. Hodnotenie minisérie som musel vychrliť už po minulom dieli. Tak len zopakujem, že Zrádci sú pre mňa najlepšia miniséria ever. Netradičné filmárske postupy, kamera, hudba, strih, interiéry aj exteriéry a neposledom rade herecké výkony, všetko je to absolútna pecka. Klobúk dole pred tvorcami. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jestli je to teďko v České televizi trend mrvit konce jinak dost ambiciózních projektů nebo se jedná jen o další tvůrčí chybu, je ve hvězdách a já ani nemám chuť se nad tím moc pozastavovat. Po perfektní náloži efektivního děje ve čtvrté a páté epizodě jsem měl vůči finále asi moc velká očekávání, tudíž se musím jen a pouze spokojit s odpovědí na nejdůležitější otázku, kterou vystavila už finální scéna pilotu. S Cyrilem Dobrým po Zrádcích do budoucna rozhodně počítám. ()

Anubiska 

všechny recenze uživatele

Viktor Tauš je excentrický režisér a drogová tématika je mu blízká. Seriál hodnotím vysoko, 4 hvězdičky, a mohlo to být i víc, jen to chtělo ještě trochu víc odvahy. Lenka Krobotová předvedla opravdu výborný výkon a překvapil i mladý Dobrý,který evidentně podědilpo tatínkovi hodně talentu. Na rozdíl od ostatních,kamera mě nerušila a taky se mi hodně líbily surrealistické exteriéry. Netypická detektivka, která zůstane v hlavě, a to je moc dobře! ()

pirduch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jo, bylo to skvělý. Jiný, zajímací, originální. Skvěle vybrané lokace,at už Krobotové byt, nebo ten vestavěnej byt snachy Danga, protidrogovej kostel...člověk nesmí přemýšlet nad reálností,je to jen seriál... I ten Reného hrob byl fotogenickej,ač nepraktickej... Chvíli jsem tedy trochu z vraždy Blažka podezříval toho poldu,co měl být na umělém oplodnění s ženou, pak Vietnamce, o Davidovi jsem pochyboval... Oproti mnohým mne ta originální kamera neiritovala, naopak zrovna tady mi sedla, třeba k Místu zločinu Ostrava by se nehodila, ale tady vše bylo takové houpavě pomotané... ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Rodné číslo Davida Frýdla (Cyril Dobrý) 990123/3281, čtené při jeho výslechu, není platné, neboť nesplňuje ověřovací pravidlo dělitelnosti jedenácti. (Martin_L)

Reklama

Reklama