Bažináč (TV seriál)

Swamp Thing

Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 9 h 38 min (Minutáž: 48–60 min)

Komentáře uživatele MadyDollar k tomuto TV seriálu

Bažináč pro mě byl úplnou novinkou. Přiznám se, že starší seriály ani filmy jsem nevidel. Hlavním a asi největším lákadlem pro mě byla značka James Wan, na co dohlíží tenhle člověk mě nesmí minout. Když se na scéně objevila Crystal Reed (a.k.a. Sofia Falcone z Gothamu), byl jsem maximálně spokojen. V Gothamu jsem ji zbožňoval a ani tady mě nezklamala. Abych neříkal samou chválu, výtek bych měl hned několik. Co mi vadilo nejvíc, byly rozhodně strašně plochý a uspěchaný dialogy. Hlavně v prvních dílech, kdy si Alec povídá s Abby, na mě celá konverzace působila jako "musíme tam nějaký ty kecy nacpat, aby se neřeklo". Se CGI jsem místy měl taky pocit, že to pořád není ono.. hlavně u očí Bažináče, nebo třísek vylitavajicich ze stromu. Celková zápletka a plot twisty mi přišly overall fajn, jen některý věci tam byly už moc navíc a nezbyl na ně asi čas nebo nebyly dotažený do konce (blue devil a smlouva s ďáblem? ellery?). Možná mi chybí ty 3 zrušený díly. :) Ještě abych nezapomněl, Jason Woodrue pro mě jednoznačně nejlepší postava celé série. Jak herecky, tak charakterem si mě získal už od příjezdu a spolu s Caroline pro mě byli naprostou špičkou. Jsem rád, že jsem koukal, určitě nelituju, ale přiznávám, že druhou řadu tolik neopláču. Za mě 65%(15.8.2019)