Bažináč (TV seriál)

Swamp Thing

Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2019, 9 h 38 min (Minutáž: 48–60 min)

Komentáře uživatele Filip.Kazi k tomuto TV seriálu

Tak to vypadá,že jsem přišel na chuť i DC.Čím dál víc zajímavých seriálů...ale to není na škodu.Tak nám na scénu nastoupil pan Větvička neboli Bažináč.A jak příhodné místo si pro to vybral....menší vidlákov jehož dominantou je obrovská a zarostlá bažina.Ideální to prostředí..obzvlášť,když vám tam někdo pouští nějakou chuťovku.A tak musí na scénu nastoupit doktorka a přijít tomu na kloub.Temnější atmosféra tomu rozhodně prospívá.Mrtvolky se nám hromadí....nečeká je zrovna moc pěkná smrt.Obzvlášť,když v bažině a ve městě řádí něco horšího než pan Větvička.A tak začíná snaha najít lék,odhalit pravdu,chytit Bažináče a objevit přelomový objev,odhalit svůj osud a mnoho dalšího.A celému tomu šéfuje rodina Sunderlandů v pozadí.Avery je teda pěkný zmetek,kterému přejete smrt...a jeho ženuška není o moc lepší.Ona ani ta policie není zrovna moc svatá...A z doktora se teda vyklubal solidní zmetek.Bylo hned jasné,že ten jeho přehnaný zápal a nadřazenost nejsou dobrým znamením...a nějak nám chlapec zezelenal na konci.Škoda,že to dopadlo takhle...uvidíme,jestli se toho někdo ujme a dá tomu další šanci.*S01-85%(14.8.2019)