Rambo: Poslední krev

• USA Rambo: Last Blood (více)

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, v tomhle případě ale měli obrovskou smůlu. (Bontonfilm)

Archee

Když by se ten film nejmenoval Rambo, asi by se mi to líbilo víc, ale i tak by to bylo dost slabé. S Rambem to mělo společného asi jen Stalloneho, hudbu a pár nostlagických scén. Kombinace 96 hodin a Sám doma ... :-D ()

baron156

Sylvester Stallone vždy bude pro mě buď Rocky a nebo RAMBO. Chci vydět nějakého jiného herce, který bude za padesát let natáčet akčňáky stejně jako S. Stallone dnes v 73 letech. ()

Jarda68

Daleko komornější a pomalejší než čtvrtý díl.Loučení s ikonickou postavou 80.let (parádní nostalgické titulky) si ale rozhodně nezaslouží vlnu hejtů,která se na něj snesla.Ano,nemá zběsilé tempo jako předchozí díl.Je to horší film než předloňský Logan,kterému se chvílemi snaží podobat i kvalitativně vyrovnat. Postrádá také naléhavost prvních 96ti hodin,z nichž kopíruje základní zápletku..Poslední patnáctimutovka je dospělácká,erková verze Sám doma.Pořád souhlasím. Odmítám však naříkání nad přílišnou jednoduchostí děje,John Rambo je přece dokonale vycvičeným strojem na zabíjení,který nic jiného neumí,nikoliv spasitelem světa...Dejte mu rozhodně šanci a ukáže vám,k čemu se dají použít naprosto obyčejné vidle nebo hasičské kladívko:-). A to cool stylem:-).Velký respekt Slyeovi,který po Creedovi zvládl i loučení s druhou nejslavnější rolí své kariéry velmi důstojně a navíc vypadá zatraceně stylově i v 73 letech.! Zaslouží si poctivých 80% ()

DeLonge

Tak a dost. Musím to tu trochu srovnat. Tu vlnu pozitiva, která se tu line, jako pach z přejetý veverky. Chápu, že nenáročný divák se spokojí se stoletým veteránem, který zlikviduje vše co mu stojí v cestě a ještě mu u toho hraje drsná hudba. Je to výsměch. Rambo byl fajn. I Sly mi přijde fajn. Ale ne tenhle film. Každý má vědět, že v nejlepším se má přestat. Sly to neudělal. Bohužel. Místo toho točí filmy o gerontovi, kterého bych nejraději něžně ubičoval k smrti růžovou tkaničkou od boty a jehož obličej vypadá jako nedojedený corn flakes. A mladý namakaný týpky tam rovná jen tak z plezíru. Ale co už. Peníze a sláva hýbou světem. A Sly si chce ještě vrznout. Takové pozérské a sebestředné splácanině uvařené z toho co dům dal (respektive nedal) nemohu dát víc jak jednu*. A i z toho mám husí kůži. Třikrát tfuj a jednou zdrávas. Nikdy Víc. ()

michalkop

Ach jo, někdo tu byl přehnaně originální. Rambo se nechá zmlatit a pak v Mexiku ani USA nemají nemocnice? Co k tomu napsat víc. Ano, závěrečná řežba ve sklepích je fajn, ale co z toho, když to nedrží pohromadě? ()

Lukkyn

Těžko říct co tímhle chtěl Sly vlastně světu sdělit. Zápletka je stupidní a bohužel hodně stupidní. Jenže bohužel Slyovi je už 73 a nedá se čekat , že přiběhne plukovník Trautman a řekne Johne všichni naši mariňáci jsou k hovnu zase ty vietnamce, rusáky, severní korejce, islamský stát musíš pokosit jen ty. Nu dobrá odpustíme si debilní zápletku a hurá zachraňovat dceru. Tady se Sly asi spletl a myslel si , že točí dalšího Rockyho , protože se nechá dobít jak prašivej starej pes. No každopádně dobrá teď jste ho nasrali. Naštěstí proti němu stojí jednotka skládajíc se z zfetovaných stupidních členů jakési mexické mafie. I ten jejich velitel je těžký vemeno a nebaštím mu , že by vedl takovej byznys. Inu dobře co tu funguje je jednoznačně Sly prostě i v tomhle věku mu věřím, že by ty frajery rozsekal. Domácí prostředí a spousta pastí k tomu stupidní protivníci ano tohle trochu dává smysl. Mohlo to dopadnout daleko horším průserem. Dávám 4 hvězdy za posledních 15 min a konečné vzpomínání na celou sérii. Na Rambovi jsem vyrůstal a dnešní digitální bitky ala Rychle a zběsile číslo 25 ho těžko někdy nahradí.Díky Johne za dobrou službu vlasti!!!!! ()

Monditrade

Jako fanoušek RAMBA dvě hvězdy jen a proto, že tam stále hraje Stalone a je tam trošičku akce. Ale vidět celý film v trailer u je dost strašný. Celý film je o ničem a posledních pár minut je nějaká jaká si akce. Hlavně, proč by nějaká tlupa blbejch Mexikánů ho neodpráskla hned, když měli tu možnost. A proč by celý gang jel za Rambem domů? Proč by na to hlavní kápo neposlal další blbý Mexikány a jel tam s nimi? Tolik proměnných, které se mohli stát, ale stalo se přesně to co Rambo chtěl.. no nevím.. je to jen marketingový trik jak ještě naposledy vydělat nějaký prachy na jménu Rambo. Nic víc. Jinak je film o ničem.. škoda.. úplná zbytečná tečka za celou ságou.. ()

Sansnom70

Nikdo už nemůže čekat že v sedmdesáti letech bude Rambo akční od začátku až do konce. Těch top scén je tam již o hodně méně než v předchozích dílech ale závěrečná honička po podzemí nemá chybu. Jedná pastička za druhou. ()

RavenSpector

Trojka s bídou. Nuda, šeď, nuda a zase nuda. Snad posledních 10 minut se vcelku dalo. Většinu snímku jde o totální klišé a úsměvné momentky ze života staříka co vypadl z okna... ()

Peter.Guba

Absolutne nedostojne zakoncenie serie. To je tak, ked sa potrebuju vytrieskat prachy do poslednej kvapky krvi, kym este Stallone zije. Otrasny scenar na urovni stredoskolskeho amaterskeho filmarika. Otrasna dejova linia, otrasni zaporaci, otrasne prostredie nehodiace sa k Johnovi Rambovi. Spominate si na Ramba 1? Genialna myslienka, posolstvo, jediny mrtvy clovek v celom filme. A predsa o 3 levely vyssia kvalita ako tato zlatanina. Este dvojka bola nadherna akcia a potom to slo z kopca. Bohuzial. 3 hviezdicky jedine z ucty k celej serii a k ikonickej postave. PS: ak sa chcete zasmiat, precitajte si komentar miestneho posuka Verbala, ktory vo svojej zakomplexovanosti a uchylnej povahe dokazal dat 5 hviezdiciek tomuto filmu. No ale kedze ma IQ pod bodom mrazu, netreba sa mu cudovat a treba ho brat s humorom. ()

Trescha

Jak zpívá ostravský Jaryn,"mohlo to byt horší, nebylo to špatné.... " Kurva ale Sylvestře, co to má být??? Neakční hoďka,kde si válečný motherfucker Johhny hraje na Taken taťku Liama je v pohodě,hlavně že jak je starej,tak je drsnej. Nenudí to a i přes veškerou absurdnost,je to cool ... Ale jakmile stařík naklade Jigsaw pasti do tunelu ve kterém je lautr piču vidět,tak je celý ten závěrečný desetiminutový nadupaný gorefest celkem k hovnu.... Sorry Sláji, čekal jsem větší peklo.... Ovšem na druhou stranu jsem se bál, že to bude větší průser. ()

Ajfist

Sly má prostě ten zlozvyk oprašovat zašlou slávu svých starých rolí dalším nastavováním kaše.V případě Ramba to měl nechat maximálně u toho třetího dílu a udělal by nejlíp.Rambo je kultovní klasika,ale jen ty první dva filmy,ten třetí už byl slabý,ale tohle už je křeč.Doufám,že nenatočí ještě Ramba 14 dní před smrtí.Vzhledem k tomu,že jeho hvězda pomalu zapadá a nových kvalitních filmů s ním valem ubývá,tak se snaží vracet k postavám co mu zajistily slávu,ale to je nešťastný krok zpět.Spíš by se měl smířit s tím,že už má holt věk kdy by mohl být v akčních rolích trapný a přeorientovat na jiný žánr.Dřív než spadne do hnoje špatných filmů a trapných rolí jako se to stalo Stevenu Seagalovi. ()

Pavelkedar

Hodnotím to hlavně jako potravou pro systém DK. Skvělý obraz,kamera( viděno na plátně) a luxusní zvuk 7.2 v DTS Neural:X . Prostě to nemělo! chybu. Jinak rozhodně lepší scénář ve všech ohledech, než předchozí Rambo,tam si už vůbec napamatuji ani o čem to bylo. ()

Ronnie92

No, za to, že je to Rambo, dávám 3 hvězdy. Finále je dost krvák, lidi tam pěkně lítají na cucky, ale celkově nic moc. ()

ouki81

Četl a slyšel jsem spoustu "hejtů" na nového Ramba. Já se na něj těšil jak babka na důchod. V kině jsem seděl a ani nedutal. A nebyl jsem zklamán. Stallone i se svým koženým obličejem a minimální mimikou má tolik charismatu že by mohl zásobovat jednu hereckou třídu a za jeho postavu v jeho věku bych denně děkoval komukoliv kdo by mne jí obdařil. Příběh místy pravda drobet pokulhává (nevěřím,že by se armádní veterán jen tak na pac blink vydal do favel) ale není špatně napsaný. A ta Rambova podzemní kovárna (neznáte někoho kdo by mi půjčil bagr k jejímu vybudování?) je naprosto fenomenální.Nejvíc je poslednímu Rambovi vyčítáno,že v podstatě veškerá akce se smrskla do poslední cca půl hodiny.K tomu se dá říct jediné: Rambo si konečně vzpomene co jej u Zelených baretů učili.Vybrat si bojiště,připravit léčku(y) a smáznout nepřítele jedním jediným zničujícím útokem. Rozhodně je to reálnější než aby se starý John naháněl s bandou mexů po favelách s červeným šátkem na kebuli. Za mne plných pět hvězdiček ()

zekon

20minut dívatelných a zbytek vata. Tohle se vůbec nemělo jmenovat Rambo, je to jen další tuctovka když taťka hledá děcko. Navíc styl banda blbů honí namachrovaného blba tu opravdu taky už byla. Čekám příjezd několika aut, proč bych zaminoval cesty že? Vím že všichni vlezou do tunelu, proč bych nezaminoval tunel. Nemám čas tak budu střílet do mrtvol. Raněné blby nepoužiju jako vábničku. Jsem elitní voják proto čím víc druhů zbraní tím líp. Tohle je těžké zklamání a po úžasné čtverce jen zvratky. Tohle bych čekal od Segala. ()

blendak1313

Hvězdičku jen za 100 a 1 brutálních způsobů jak se zbavit nevítaného mexikánce na pozemku. Jinak naprosto zbytečné pokračování, které nedává smysl a je neskutečně hloupé od prvních minut až po konec. Aspoň, že to má jen hodinu třicet. ()

Zlaté maliny 2020 – nominace

Zlaté maliny 2020 – nominace

09.02.2020

Tradičně se Zlaté maliny aka ceny pro nejhorší filmy roku udílí noc před Oscary. Letos tomu tak není, pořadatelé se dosud ani nerozhodli, kdy ceremoniál vlastně proběhne, místo toho však dnešek… (více)

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

08.05.2019

Produkční společnost Sylvestera Stallonea (Rambo, Rocky) Balboa Productions získala práva na remake jihokorejského thrilleru The Gangster, the Cop, the Devil, jenž bude debutovat letos na filmovém… (více)

Opuštěný Rambo projekt stále žije

Opuštěný Rambo projekt stále žije

19.10.2018

Sylvester Stallone (Plán útěku, Creed) momentálně natáčí pátého Ramba, který se bude odehrávat v Americe a stárnoucí hrdina John Rambo ve filmu bude válčit s mexickým kartelem. Kdybychom se ale… (více)