TheSpearCZ

Gentlemani jsou jen další důkaz toho, že Guy Ritchie je v dnešní době velkou zárukou kvality, protože jsem od něho neviděl zatím žádný film, který by se mi nelíbil a měl jsem jistá očekávání hlavně po velkém pozitivním ohlasu, která se, dá se říci, vyplnila. Nejvíce se mi tu líbí samotný scénář, režie a styl vyprávění příběhu, který je rozhodně unikátní, do toho všechny ty skvělé herecké výkony, v kterých vyniká trio Hunnam, Farrell a McConaughey a v neposlední řadě také několik zvratů, které se povedly. Bohužel mě to ale nevtáhlo do děje tolik jak bych chtěl, což ale neberu filmu úplně za zle. Čisté 4* ()

husokachna

Nejsem zrovna fanouškem Gáje, Podfuck si nepamatuju a to o tom balení prachů a vypadávání se mi zase až tak nelíbilo. Zato Gentlemeni se mi líbili docela dost, šlape to, je to pěkně natočený, historka z podsvětí je to fajn, i když nijak objevná a bylo to pro mě docela osvěžení mezi vším tím náročným koukáním, co většinou dobrovolně absolvuju. Zároveň jsem rád, že někdo ještě natočí film, kde se číňanům říká žluťák a kde ještě všechno neposrala politická korektnost a odporná neurážlivost (Disney chcípni). Jediný, co mi opravdu vadilo bylo, že nedostal Colin Farrell víc prostoru. Ten je tak nádherně přepálenej, že jeho scény si určitě zopakuju, i když už Gentlemeny možná znovu neuvidím. Čtyři pěkně vypasený postaru rolovaný pade na pade špeky. PS: Ještě bych si tady chtěl bezvýznamně povzdechnout, že vyhledávání na csfd je horší než svrab, protože když člověk napíše Genlemen, bez The, vyhledá mu to kulový hovno (pokud nechce Gentlemen boys, což jsou mimochodem Páni kluci :-D) ()

Flopik

Originálny akčný film s rozumom a výborným hereckým obsadením. Vyrozprávané je to naozaj perfektne, postavy si hranie užívajú a je nato radosť pozerať. Výborná kamera, a na prvý pohľad slabší príbeh je podaný tak, že nehorázne baví. Hudba skvelá a koniec sa mi ohromne páčil. Jediné mínus, Michelle ktorá je nádherná ozdoba mohla dostať viacej priestoru. U mňa za plný. ()

JM87

Wow. Prostě wow. Můžu často vidět sebelepší film, sebevychytralejší děj a stejně se nudím. Tady si to ale celý nějak sedlo. Film je v podstatě o tom, kdo koho víc přesere a je to fakt zamotaný. Je tam skvělej Matthew Mccounaughey, Colin Farrell a mile překvapuje Charlie Hunnam. Kamera je většinu často super, jakási "výprava" a celková nálada filmu taky pěkná. Díky! ()

M1k9

Ale jo, ujde to. Chtělo se mi napsat něco škaredého, ve stylu, že jednou za pět let se smíchají top herci a jednou za dvacet let z toho vznikne kultovní záležitost. Beru zpět. To by byla blbost. Je to vtipná a osobitá gangsterka. Každá postava má tak trochu svůj styl. GR má svůj styl. A Colin je jako vždy odzbrojující. Je to ok.  8/10 ()

Antaeus

Moj komentar je nudny, suchoparny a pride absolutne nezaujimavy kazdemu grafomanovi (ci ako sa vola ten, co rad cita dlhe patosy?), pretoze obsahuje iba jedno slovo: DOKONALOST! ()

barteca

G. Richie má svůj osobitý rukopis, který mně baví, je rychlý, precizní, zábavný a chytrý. Obsazení výborné, scénář promakaný. Všichni si ty role "gentlemanů" užívají s radostí, nejvíc zaujal Colin v roli Kouče :). Že by byla i dvojka ? ()

Saur.us

Phuc yeah! Britská odpověd na Irishmana a velký návrat G. Ritchieho k, v jeho podání, našemu nejoblíběnějšímu tématu. A to jsem se na začátku trochu bál, protože prvních 20 minut vysvětlování byla neskutečná uspávací nuda. Ale co přišlo potom! Skvěle napsané, plné neuvěřitelně peprných hlášek, samozřejmostí je skvělé finále. Herecký výběr, kterému vévodí M. McConaughey nebo H. Grant nakonec celý převálcoval vynikající consiglieri Ch. Hunman. Kterého ale chvílema rozdrtil macho v teplákách, trenér C. Farrell. Gentlemani se jistojistě stane další filmovou kultovkou, která se bezproblému muže postavit vedle Podfu(c)ku nebo Sbal prachy a vypadni. ()

simon84

Tohle byla teda velka parada. Guy Ritchie zpatky v Anglii, zpatky v podsveti... Skvele obsazene, uzasne zahrane, McConaughey je skvelej uz tradicne, tam to neprekvapi, ale ze i Hugh Grant? A pak, oh, Colin Farrell... ten tu je mozna i lepsi nez Pitt v Podfucku... Slape to od zacatku naplno, je to vtipny, je tam hodne zvratu, proste Guy Ritchie v nejlepsi forme. ()

theSaint

Upřímně moc nechápu nad čím tu všichni tak chrochtají. Ritchie odvedl svůj řemeslný standart- je to svižný, atraktivní a cool. Klasicky. Ale že bych si z toho sednul na prdel to teda ne. Do týdne se mi vypaří z hlavy. Nic víc nic míň. ()

Mackoun

Je to z té lepčí hromádky akčních krimi kousků, ale že bych o tom měl pět ódy, to nemohu říct. Snažilo se to být tak hravě vyprávěno, až mě to chvílemi otravovalo. Navíc mě z nějakého důvodu děsně iritoval fakt, že se (ať cíleně, nebo se jedná jen o můj pocit - a nebo mi uniká nějaká omluvná hlubší souvislost) Charlie Hunnam snaží jak vizuelně, tak projevem zrcadlit osobitost Toma Hardyho. Kdyby v tom byl přeci jen nějaký vyšší záměr, tak budu rád za osvětu! ()

Chundys

Guy Ritchie je zpátky v celé parádě! Jako fakticky jsem to neskutečně hltal a od srdce se několikrát nahlas zasmál. Jednoznačně a to nekecám, i když mám rád jeho další filmové počiny, je tahle gangsterka nejlepší z jeho gangsterek. A Michelle Dockery je sakra kočka a McConaheyovi závidím, taky bych byl zlej :D ()

warrenur

Vahave stvorhviezdie. Filmarcina, kamera a ostatna technicka stranka je bez chyby. Herecke vykony opat velmi slusne. To nemozno Ritchie-mu upriet. Otravovalo ma vsak prave Grantovo rozpravacske erudovane a teatralne vystupovanie a radoby coolove ci "inteligentne" dejove switche. Nie je pochyb o tom, ze sa vsadilo na istotu a postupy, co pracovali i v Ocean-och, ci dalsich "inteligentnych" multi-charakter filmoch. Avsak viackrat videne, nie je pre mna natolko originalne. Napriek tomu kvalitny film s klasickym vykonom od McConaughey-ho a vybornymi Hunnam-om a Farrell-om (jeho rodeny prizvuk a scenka z restiky s bandou vyrastkov je pecka). 70% a tesim sa na dalsi Guy-ov film. Odporucam, pri spomenutych vyhradach. ()

drozdy1

Yes! Tak tohle si teda nechám líbit! Guy Ritchie se vrací v té nejlepší formě v žánru, pro který se narodil. Jistě, je to už po několikáté co Ritchie pracuje s podobným schématem a spoustu lidí by to mohlo označit za sebekopírování. Nicméně - když to dokonale funguje tak v čem je problém? Je to špička žánru, ve které je Ritchie jeden z nejlepších stejně jako třeba Martin Scorsese, který má také na svém kontě pár schématicky velmi podobných snímku, ale skoro pokaždé to funguje. Getlemani skvěle pracují s postavy, diváckým očekáváním, nadhledem a tyto hlavní aspekty jsou skvěle zaobalené do inteligentního příběhu o tom jak se navzájem pár maníku předhání, kdo koho víc “ojebe”. Trochu otrkanější diváci Ritchieho, konec filmu možná trošku prokouknou. Jako se to stalo třeba v mém případě. Nicméně mi to ale vůbec nezkazilo požitek z filmu a já se jenom parádně bavil a čuměl s otevřenou hubou. Všechno dokonale fungovalo a šlapalo tak jak má! Možná budu v menšině, ale Getlemani mne zaujali možná i o něco více než výborný Podfu(c)k. Minimálně bych alespoň řekl, že jsou kvalitativně na stejné úrovni. Hodnocení:97%. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm