Mamutol

Užvaněná nadhodnocená kravina. Když se smíchá gangsterka s rádoby komedií, tak je to vždycky nepoživatelnej koktejl. Jedna hvězda za Michelle a druhá za Colina, bez nich by to byl čistý odpad. ()

Bajo.

Režie: Guy Ritchie Scénář: Guy Ritchie Hrají: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam,Hugh Grant, Colin Farrell... Už jenom tohle vám napoví že to bude naprostá pecka a taky byla (dokonce lepší než podfuck).Krásné vtipné dlouhé dialogy které se v té britské angličtině tak hezky poslouchají a ještě líp se jim směje,že "FUHCKU"Oba scénáře jak ten filmový tak ten opravdový jsou naprosto skvělé a Ritchiovksy zmatené a celej ten film přikrývá krásna gentlemanská atmosféra + samozřejmě Matthew McConaughey,kterej tomu vládne! ()

Blazis34

Další film od Guye Ritchieho, který prostě musíte vidět. Hvězdné herecké obsazení je zárukou úspěchu. První polovinu filmu jsem se trochu ztrácel, ale poté se začalo vše usazovat, vyjasňovat a vygradovalo to skvělým závěrem. Mám rád sofistikované plány a děje, takže jsem si přišel na své. Gentlemanům dávám jasné čtyři hvězdy - 80%. ()

DonBraso

Čekal jsem velkolepou jízdu a spíš jsem si připadal jak na řetízkáči někde v Horní Dolní.Vůbec bych nebral v potaz,že Guy Ritchie má vynikající Podfu(c)k už 20 let za sebou,ale zde ta jiskra anglického trávníku měla slušný krtince.Ono spíše mě ten film tak vůbec nebral.Občas je to ukecaný neskutečně a kadencí pivního mistra musíte lok co lok hltat,jinak se ztratíte v přemíře hlavně vyprávění,které je tu sice skvěle udělaný,ale vesměs nepřinese úlevu.Co je nejhorší,že jsem se jednou zasmál a tím jsem končil.Hořký to nebylo a jen se drželo různých povah na každodenní situace ve světě.Akční to nebylo vůbec,kromě těch těžký běhů za mladejma,což trochu přípomínalo nejeden film.Takže celý film zachraňují skvělé postavy v podání všech herců,ale příběhově jsem se pomalu až nudil.Na to aby mě McCounaughey tahal za nos jak ty pěstírny má vošefovaný,tak postupem času už jsem byl rád,že druhá strana vyprávění má Hunnama a Hugh Granta,kterýmu už žádný nový film asi nepřiroste jako tenhle .Kromě různorodých postav a dobře napsaných postav,tu mám sucho v puse,ale konec byl fajn.70% ()

baclajean

Je neuveriteľné, aká takmer nedopozerateľná hlúposť to vyzerala byť ešte v polovici filmu, a ako krásne sa to všetko niekoľkokrát zvrtlo a stal sa z toho naozaj výborný filmový zážitok. - Any chance? ()

Raskoslav

Konečně. Konečně něco podobného na způsob Snatch. Tenhle žánr mi neuvěřitelně chyběl. Je to chytré, má to nadsázku, je to místy i vtipné, a přece jen to má skvělý spád a pořád si to dokáže udržet vážnou tvář tam kde má. Herci skvěle vybraní, i přes všechny ty snůšky keců a hlášek jsem se vůbec nepřistihl myšlenkama jinde, na nudu zde nebylo místo. Parádní skvost. ()

Luswani

Dvě hodiny trapných keců teatrálně a málo uvěřitelně vycházející z úst nesympatických postav hrající si na mafiány. Nedokázal jsem to dokoukat na jeden zátah. Dost jsem se u té spousty žvástů trápil. Absolutně netuším o čem byla první hodina. Jen rádoby cool kecy, kecy, kecy. Pak se to trochu rozjelo a začalo být trochu zajímavé - každý vyjebával s každým. Ale k čemu je mi film, kdy hodinu trpím a další hodinu trpím o něco méně? Vysoké hodnocení nechápu. Nikdy jsem nebyl na tyhle filmy plné žvástů. Je mi trapně za herce, že musí říkat kraviny a ještě se u toho tvářit děsně cool, jako že jsou fakt drsní týpci. Jedna hvězda za kameru, druhá za to, že se to v druhé půli aspoň trochu rozjelo. 35% ()

BlondShark

Miluju postavu, kterou hraje Colin Farrell a manželku Matthewa McConaugheyho, ať už je to kdokoliv. A samozřejmě Guye Ritchieho <3 ()

kominik18

Pro mě velké zklamání. Ukecané tak, že se v tom nevyznáte, i když stále mluví jedna osoba. Možná jsem čekala druhý Podfu(c)k. Guy Ritchie je prostě rychlý střih, krátké vtipné dialogy, hlášky a hlavně překvapení. Nic z toho zde nebylo. Bohužel. ()

zdenzo

OLD SCHOOL GANGSTERKA V MEGAVTIPNEM HÁVU Ritchie se vrací ve velkém stylu a žánr jehož je kmotrem upravuje i pro novou generaci. Už se mi zdálo, že GR ztrácí dech poslední filmy byly dost mainstreamové, nicméně v novém počinu oproti dřívějšku mění akční scény za více hlášek a vtipu. A to nesmírně sedí. 4,7* ()

david.babick

Rádoby drsňácká kecací nuda ala Tarrantino..(jeho filmy mě obzvlášť nudí). O co v tym filmu vlastně šlo ? O to kdo je větší drsňák ? A přitom v tom hraje tolik hereckých es..zvlášť Colin potěšil..ale to je tak vše..Tak proč si tu nad tím všeci honíte pérka ? ()

Vito_LePour

Nemůžu si pomoct. Guy Ritchie rozhodně předvedl, že dělat ty správné (moc pěknou angličtinou ovoněné) gangsterky, nezapomněl. Nicméně něco mi tam maličko chybělo. Ten duch Podfu(c)ku a Lock, Stock and Two Smoking Barrels, tam prostě nebyl. Možná to bylo tím, že vsadil na neokoukané obsazení, ze kterého se mi výrazně líbil jen Hugh Grant, za jehož výkon jsem zvažoval 5*. Ale na Guye Ritchieho jsem přísný, zůstane tedy nakonec u čtyř. Update: po několikátém shlédnutí jsem film docenil, a hodnocení měním. ()

kitram71

Příšerně ukecaný a nudný film. Nemůžu se zbavit dojmu, že Ritchieho urputná snaha o napodobení Tarantina se moc nevyvedla. Malé velké plus za Farrella, ten jediný mě bavil ()

TonyHawk94

Inteligentné, drsné, bláznivé, a vtipné. Založené na výborných rozhovoroch (Hugh Grant a Charlie Hunnam rulezzz!). Inšpirácia Pulp Fiction-om nezanedbateľná, ale to vonkoncom nevadí, lebo to stálo za to. Za 5*. ()

Bilky

Hračičky máš tu už nebrali tak ako v Podfu(c)ku ci Lock, Stock... Je to stále solídna ojebávacia gangsterka, ale kopec nápadov už GR recykluje. Potešili nové tváre ako Farrell a Grant ale scenár bol už prevarený. A možno preto sa GR snažil zakryť jeho tuctovosť rôznymi vychytávkami hlavne v prvej štvrtine to bola nálož... 75% ()

PamelaJJK

jedním slovem - geniální. Více slovy? Elegantní akční gangsterka s pořádnou porcí hlášek a černého humoru. Skvělá kamera, hudba a parádní obsazení. Hravá forma vyprávění příběhu je velice povedená, zajímavá i zábavná. Gentlemani od úvodních titulků mají atmosféru, která vás cele pohltí, tempo i příjemnou gradaci. Absolutně nemám co vytknout. Skvěle jsem se bavil a i těch pět hvězd je málo... ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm