Epizody(3)

Posádka Červeného trpaslíka se po desetileté odmlce vrací s třemi novými díly. Lister, Rimmer, Kocour a Kryton se setkají s hologramem bývalé vědecké pracovnice Kateriny Bartikovské, která zbaví Rimmera velení a objeví způsob, jak otevřít dimenzionální bránu a poslat Listera do jiné dimenze pro ženu, s jejíž pomocí by obnovil lidskou rasu. Náhodou se celá parta dostane branou na Zemi. Tam její členové zjistí, že jsou hlavními postavami seriálu Červený trpaslík... (Weissik)

Kryton

Nu dobrá hvězdy dávám už jen za název. Trpaslík se i po těch letech drží kvality. Ted k věci. Naši hrdinové jsou starší, tu pár vlasů ubylo, tu pár kil přibylo a tu pár věcí je nových. Než budete, ale už se ušklíbat tak se zamyslete. Toto vzniklo né pro peníze, ale protože to fanoušci moc chtěli. Mám tady vše vykecat jako někteří?..............ale co jen se podívejte. Nebudete zklamání a osobně druhý a třetí díl rulují tím humorem, na který jsme zvyklý. Uvidíte většina, že až se to nadabuje tak se tu budete rozplývat. Viděno v krásné britské angličtině. Výborné díly nadplán a pokud je to konec tak není tak zlý. Jsme to co jsme! ()

Korbitch

No tak nevim, mám z toho jaxi rozporuplné pocity. Strašně sem se těšil a to byla asi chyba. Moc sem tomu nerozuměl,prže anglicky umím jen lehce,ale to hlavní sem pochytil.Nepochybně to chce dabing, jenž doufejme bude co nevidět. Jen aby byli stejní dabéři,v to se modlím nejvíc.PS: Scénka s psacím strojem mě totálně rozmlátila :-))) Hodnocení se však ještě pozdržím,opravdu jsem na vážkách.KOMENT PO TITLÍCH DVOU DÍLŮ: Ano,slovní obraty stále brilantní, s přichozím dabingem jdu ještě o stupen výše,předem upozornuji.KOMENT PO TITLÍCH 3.DÍLU: Poslední díl je jednoznačně ve starých kolejích série Red Dwarf a ať si kdo chce, co chce říká a všichni škarohlídové at táhnou do prdele......jsou zpět a doufám,že na delší dobu,prže tohle prostě jako konec neberu a návrat na Zem rozhodně ne!Takže jedna za Listera,jedna za Rimmera,jedna za Kocoura a jedna za Kryťáka.Takže další díly a fofrem vole nebo mi selže pistole :-))) LIDI!!!!!!!! YOUTUBE.CZ.....ALTERNATIVNÍ KONEC K 8. SÉRII,KTERÝ NEBYL NIKDY A NIKDE ODVISÍLÁN.........TÍM SE VYSVĚTLUJE VŠE!!!!!!! ()

zlabus

Hodnocení po prvním díle. Smutná křeč a 40% PS: Posléze jde kvalita ještě níž, přeci jen, abych se u svého milovaného trpaslíka nezasmál za celých 20 minut víc jak jednou, je tragédie. Totální tragédie a hořké rozloučení s jedním kultem. 35% ()

Hannibal92

I když je to rozhodně slabší série, tak pro každého alespoň trochu lepšího fanouška trpaslíka je povinnost to vidět. Během koukání na první díl jsem přemýšlel jestli jsem mezi koncem osmé a devátou sérii něco vynechal, nebo jen něco nepochopil, ale prostě mi to nenavazuje a pořád jsem se ještě nezorientoval. No.....asi si k tomu budu muset pořádně sednout a dávat pozor. ()

havLord

Zas je tu v tom maglajz, na imdb nemá "Back to Earth" vlastní profil, ale je součástí původního "Trpaslíka" ... nevadí. Já, jakožto pouze občasný divák původního seriálu, jsem byl novými třemi díly potěšen, samozřejmě jsem si všiml, že je to něco docela jinýho, než původní série a mě se to tak veľa líbilo. I můj roommate, kterej mě do toho právě natlačil, velkej to fanda, byl spokojenej, takže myslim, že se celkem objektivně dá tvrdit, že se návrat povedl. 85% ()

Jillen

R.I.P. R.D. ...imho, Naylor není ten, kdo držel po celá léta Trpaslíka nad vodou...pár vtipných chvilek nevytáhne ty tři zbytečné epizodky ani o ždibíček nahoru :(( ()

GodComplex

Red Dwarf se vratil v plne sestave zpet a kupodivu i po letech vsichni vypadaji a chovaji se naprosto stejne. Jen scenar a element vtipnosti uz neni tak stavnaty jak byval. Prvni dil je v podstate bida, ale zbytek trilogie je po navratu na zem uz jen lepsi a odkazy na Blade Runner jsou vicemene dokonale. Dale stoji za zminku hudba, ktera je misty mnohem lepsi, nez v puvodnich seriich, je to ale bohuzel to jedine vylepseni, predevsim na prvni serie se tohle samozrejme nehrabe. 6/10 ()

Luke7

Za orginál verzi s titulky 1.díl 3*; 2.díl 2*; 3.díl 4*; Lepší je brát tuto mini sérii jako jeden díl ve třech kouscích (silné 3*). Kvalitu zde nebudu rozebírat v rámci nostalgie. Ještě se podívám na dabing verzi na ČT a uvidíme. ()

Mr. Filuta

No dobře, ono je to jiné... Ale rozhodně to není špatné. Hlavně je to takové dost ze života a nechápu, jak někdo, kdo dokázal nahlédnout za nálepku sitcomu starého Trpaslíka, to najednou nedokáže tady. A přitom je to vlastně prosté jak bulharská striptérka. Na Zpátky na Zemi je vidět, že to tvůrci dělali z velké části sami pro sebe, ale myslím že z toho vylezl velice střízlivý a vyspělý hold seriálu a žánru celkem. Velmi trefný koment napsal novoten. ()

zipper111

Bez dabingu to není ono...Zatím 3*. Už to prostě celé není co to bývalo, všechno je pojato spíš sentimentálně, chyběl mi Holly. Tak trošku jako červený trpaslík z nového světa. Pro mě osobně ten Nejlepší trpaslík s velkým N končí sedmou serií. Osmá je hodně dobrá ale už to není ono, a tato devátá...no kdyby přibylo více dílů. Hrozně rychle to uteklo, a ještě mi tam scházel ten smích. Proste rozporuplné pocity převládají... ()

gogos

Zajímavý, ale zbytečně komplikovaný a místy moc vážný. Je to uplně jinak natočeno, fůra digi efektů, nekvalitní hudba....Přesto jsem celkem spokojen... Ale starý dobrý Red Dwarf to není ()

Naslund

Víc než původnímu seriálu se to podobá knížkám. To znamená vážnější nota, víc bizardních a zamotaných situací, méně sitcomáckého vtipu a pokus přimět k přemýšlení. Knihy jsem měl rád, ale zlatá původní série. Pár vtipů je tu tak dobrých, že si možná poprskáte obrazovku, ale jejich hustota by chtěla víc nadupat. Jen nechápu, proč se tam měli setkat s nějakým neznámým chlápkem (O'Callaghan), když stvořitel je Doug Naylor. Už jsem se těšíl, že ho konečně uvidím. Ale i tak to stálo za to... See you, space dropout ()

Tony.cs

Naylor na to bez Granta nemá. Není to ani polovičně vtipné, spíše dramatické. Počítačové prostředí na začátku se mi nelíbilo. Starý Trpaslík je pryč, leč nezapomenut a tyto 3 díly ho alespoň vkusně doplňují, protože špatné to zase není, jen mimo můj vkus. ()

suicide

Chápu důvod proč: od fanoušků pro fanoušky, ale někdy by se fanoušci měli zabývat vážně jenom obvyklými fanouškovskými věcmi jako je společně sledování seriálu a netočit jeho pokračování. Pro mě zůstane koncem seriálu asi už napořád úžasný "Jenom sympaťáci..." ()

Vampireman

Červený trpaslík měl velice krásný a zároveň smutný konec. Nové díly na něj sice vůbec nenavazují a ani ho nedořeší, ale jsou stále kvalitní a "trpaslíkovsky" prostoupené typickými záhadami. Škoda jen, že míra superoidních hlášek klesla téměř k bodu mrazu. ()