• Jinny
  ***

  Slušný seriál, který ovšem Nova zabila špatným vysílacím časem. Formálně připomíná Akta X, ale je mnohem kompaktnější. Hlavní myšlenka se totiž jako červená niť prolíná do každého dílu: homo sapiens sapiens mají konkurenty, kteří si říkají homo superior. Ne nadarmo. P.S. V češtině seriál možná znáte jako Lovnou zvěř.(27.2.2004)

 • Trillian
  ****

  jeden z nejlepsich sci-fi serialu, kterej bohuzel pred lety zazdila tv nova, jelikoz ho vysilala (pod nazvem lovna zver) v nedeli po desate hodine vecerni.(4.2.2010)

 • Felisr
  *****

  V době, kdy se seriál u nás vysílal, to byla moje srdeční záležitost. Nebylo od té doby zrovna moc chrismatických herců v hlavní roli, mezi kterými by tak uvěřitelným způsobem fungovala chemie. Z nešťastného konce jsem se musela pár dnů vzpamatovávat - nedivím se, že fanoušci v USA založili kampaň za natočení další série nebo alespoň ještě jednoho dílu, který by děj zvrátil, ale bohužel, holt to není Bobby z Dallasu :o)(17.12.2012)

 • Seattleman
  ****

  U tohto seriálu s Homo Dominus som ani nedýchal. Teda až na neukončený záver, ktorý som nerozchodil doteraz. Nikdy som nepochopil, prečo vznikla iba jedna séria. Tento seriál je ako stvorený na remake.(22.12.2015)

 • HoneyBunny
  ***

  Skvělá hlavní myšlenka, dobré herecké obsazení, mrazení a la Akta X. Škoda, že tenhle seriál na Nově kdysi zazdili.(29.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace