Slušný seriál, který ovšem Nova zabila špatným vysílacím časem. Formálně připomíná Akta X, ale je mnohem kompaktnější. Hlavní myšlenka se totiž jako červená niť prolíná do každého dílu: homo sapiens sapiens mají konkurenty, kteří si říkají homo superior. Ne nadarmo. P.S. V češtině seriál možná znáte jako Lovnou zvěř.(27.2.2004)

jeden z nejlepsich sci-fi serialu, kterej bohuzel pred lety zazdila tv nova, jelikoz ho vysilala (pod nazvem lovna zver) v nedeli po desate hodine vecerni.(4.2.2010)

V době, kdy se seriál u nás vysílal, to byla moje srdeční záležitost. Nebylo od té doby zrovna moc chrismatických herců v hlavní roli, mezi kterými by tak uvěřitelným způsobem fungovala chemie. Z nešťastného konce jsem se musela pár dnů vzpamatovávat - nedivím se, že fanoušci v USA založili kampaň za natočení další série nebo alespoň ještě jednoho dílu, který by děj zvrátil, ale bohužel, holt to není Bobby z Dallasu :o)(17.12.2012)

U tohto seriálu s Homo Dominus som ani nedýchal. Teda až na neukončený záver, ktorý som nerozchodil doteraz. Nikdy som nepochopil, prečo vznikla iba jedna séria. Tento seriál je ako stvorený na remake.(22.12.2015)

Skvělá hlavní myšlenka, dobré herecké obsazení, mrazení a la Akta X. Škoda, že tenhle seriál na Nově kdysi zazdili.(29.7.2006)