Reklama

Reklama

Recenze (9)

22matelko 

všechny recenze uživatele

Myslím že akta x na tento seriál nemala škoda krátkosti seriálu. bohužial pozeral som ho iba po anglicky s anglickymi titulkami takže môj dojem trocha zbrzdilo ze niet nikde na internete česká vercia alebo aspoň české titulky k tomuto seriálu a hlavnú myšlienku som pochopil a pointa mi neušla. Super seriál ()

nessbeal

všechny recenze uživatele

Co když globální oteplování mění naši DNA? A co když tyto změny nejsou k lepšímu? Bio-antropoložka Sloan Parkerová objevila, že by se v tom mohla uplatnit Darwinova teorie - lidská rasa v sobě ukrývá alternativní rasu velmi inteligentních sériových vrahů, jejichž cílem je zničit lidstvo, aby oni, silnější, přežili. ()

Reklama

LudkovaLevaRuka 

všechny recenze uživatele

Poměrně originální myšlenka a odvážné nápady totálně ubíjí (některé postavy i zabíjí) vražedná naivita, špatné herectví a nezáživný scénář. Rvačky jsou k smíchu, milostná zápletka k pláči a Adam Storke mluví jako po mrtvici (nejspíš nářečí Homo dominant). Poslední dvě epizody se výrazně zlepší jenom aby jste se nikdy nedozvěděli, jak to skončí. Že by spiknutí "nadlidí"? 4 hvězdy za nápad, 2 za zpracování. ()

Jinny 

všechny recenze uživatele

Slušný seriál, který ovšem Nova zabila špatným vysílacím časem. Formálně připomíná Akta X, ale je mnohem kompaktnější. Hlavní myšlenka se totiž jako červená niť prolíná do každého dílu: homo sapiens sapiens mají konkurenty, kteří si říkají homo superior. Ne nadarmo. P.S. V češtině seriál možná znáte jako Lovnou zvěř. ()

Jimmi 

všechny recenze uživatele

...tentokrat my sme korist....tak nejako sa koncila uvodna znelka tohto celkom zaujimaveho serialu.Vysielali ho dost davno na Markize a vtedy som ho sledoval dost casto,skoda len ze bolo natocenych iba 1 seria("jestli se nepletu").Ale musim uznat ze napad to malo dost dobry...homo sapiens uz nieje v kurze(ale bojuje statocne):)) ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama