Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

frankie27

tri hviezdicku su asi moc, ale ja som si pri tom celkom oddychla. pohodovy filmik, ja som celkom spokojna. cakala som horsie....pacilo sa mi ako sa chlapci vyhrali s prechodom z Johnnyho v Ghost Ridera... ()

TheMe

Komentář, který napsal dobytek, naprosto zastavil mou snahu cokoli k filmu psát.. Bohatě postačí, když se zasměju a podepíšu pod ten jeho.. ()

DansteR

Bohužel, celý film je o chabém příběhu a nějakých těch efektech. Nicolas nehraje nic moc a nezachrání to ani jeho kaskadérské kousky na motorce, které mu celkem jdou. Záporáci taky nestojí za nic a Eva Mendes nemá nějak moc prostoru. Koukatelný akční film, který ničím nepřekvapí. Dívat se na to samozřejmě dá a je to i zajímavé, ale jednou to bohatě stačilo. Děsím se dvojky. 50% ()

Pavlosos

Musím jít s hodnocením dolů. Protože opakující se hlášky z např. Batman Begins nebo momentky např z Terminátora prostě potom celý dojem filmu jen kazí. Nebylo to ale jinak špatný. Není to na každodenní koukání, ale jednou za čas to rozhodně neuškodí. 55% ()

Optical

Jestli toužíte vidět pitvořícího se Nicolase Cage s příčeskem, nyní máte tu možnost. Vedle Punisherů a Hulků se jedná o další srajdu od Marvelu, kterou nezachrání ani pohled na Evu Mendez. Krásná ženská to je, ale hrát neumí. Za to Nicolas Cage hrát kdysi uměl, ale to je už hooooooodně dávno. Cage si mermomocí chtěl zahrát superhrdinskou postavu a když mu to nevyšlo u jeho nejoblíbenější (Superman), vzal za vděk i béčkového Ghost Ridera. Že se mu tohle jeho rozhodnutí nepovedlo, ví dnes už každý. ()

LencaN

Tupé Nicolase Cage mě bavilo :D a i když jeho hlava začla pro změnu hořet, i tak mě to bavilo. Je to oddechový film, u kterého nemusíte vůbec myslet a jen si užíváte jízdu. Akorát, že u mě na konci stejně převládl kritik a vidím v tom podivný scénář, vtipné triky, kýčovité dialogy a celkovou průměrnost. Eva Mendes měla sakramentsky naducané halenky a upnuté šaty, takže chlapi se měli na co dívat a ženská část diváků zase co závidět. Ale to nepřidávalo na filmových kvalitách. ()

Franki69

Před relativně nedávnými časy, než se kina zalidnila avengery a jinými superhrdiny, přišlo občas nějaké studio s nápadem natočit film podle comicsu. A občas to dobře nedopadlo. No a z comics filmů, které dobře nedopadly byl podle mého Ghost Rider ten vůbec nejhorší. Nicolas Cage je v roli pekelníka s plápolající lebkou ukrutně špatný! Někdejší hrdina z Conair nebo 60 sekund je tady prostě jen zoufale trapnej. Režie to zjevně zachránit nemohla, film se tvůrcům tak nějak vymkl kontrole a i momentálně zavostalýmu Otíkovi je jasné že mnoho scén je ve filmu jen proto, aby vůbec měl stopáž delší než videoklip. Třeba s scéna s poslední proměnou…proč ve filmu vůbec byla? !! A takhle je to v Ghost Riderovi pořád.. Jestli vás tohle dílko ještě nedohnalo, rozhodně si ponechte zapnutou původní zvukovou stopu. Český dabing už nebohý obraz jen milosrdně dorazí. Ode mne je to 30%. Polovinu z nich pro tým Ghost Ridera vybojovala svým pózováním Eva Mendes. P.S. Sluší se dodat, že minisérii dorazil Ghost Rider II. Ten byl opravdu ještě horší! ()

Muf911

Slabší, jak po stránce efektů, které dnes, po sedmnácti letech působí velmi zastarale, tak po stránce režie, která nezvládá vypointovat zásadní scény. Cage mám rád, ale tohle mi přijde mrhání talentem. ()

numan

Jipijahéééj, jipijahooou... Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že s mnohem větším nadhledem od všech zúčastněných to mohla být báječná komedie, ovšem všichni a všechno se tu bere tak vážně, že by z toho jeden s*** mramor. Pardon. Efektní podívaná to je, od komiksu těžko můžete očekávat nějaké intelektuální erupce, ale tohle je místy skoro stejně blbé jako Rocky 6. Apropos - zdá se, že motorkáři maj novýho boha. Ještě mi někdo vysvětlete, jak je možný, že těm Ghost Riderům neuhořej vlasy. :o) ()

ExecutorQ3

Uf... Je vidět, že ne každý dokáže podle komixové předlohy natočit snímek, který by za to stál... Tohle je bohužel jeden z těch nepovedených. ()

MTE

Skoda ze sa Cage dal na taku vec. Mohli radsej obsadit nejakeho stroskotanca ako Travolta v Punisherovi. Pekna bola aj super motorka, ktora dokaze plavat jazdit po budovach a ako bonus dostanete vrtulnik na retazi ;). No nekup to ()

Švédy

Mám rád filmové předělávky komiksů. Tahle se ale opravdu nepovedla.Je to prostě nuda, zápletka je podivná, něco jsem vůbec nepochopil a Cage nebyl zrovna vhodným kandidátem na ghost ridera.Co se dá dělat. ()

Vital

Záporná většina lidí usuzuje,že je to špatně natočené,ale je to comix,chcete aby tady byl dokolnalý scénář,triky a kdoví co všechno,tohle ale není spider-man který je lákadlo na speciální efekty,do kterého byly investovány miliony dolarů,navíc i u spider-mana nejsou všechny pavučiny rozpleteny o jeho původu,např.že pavučiny nestřílí z rukou,ale že má pod rukavicí přístroj,že když dá ty 2 prsty k dlani,tak vystřelí tekutou látku,která na vzduchu tuhne,tohle najdete v comixu,stejně tak i u Ghost rider nenajdete všechny odpovědi na otázky,ale dozvíte se základní věci o filmu,a mě se moc líbil,vzlášť motorka a i samotnej Nicolas Cage byl dobrej.. ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)