poster

Braddock: Ztracen v boji

 • anglický

  Braddock: Missing in Action III

 • slovenský

  Braddock: Nezvestní v boji 3

Akční

USA, 1988, 101 min

Režie:

Aaron Norris

Kamera:

João Fernandes

Hudba:

Jay Chattaway

Scénografie:

Ladislav Wilheim

Kostýmy:

Tami Mor
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  To lepší z filmografie nezničitelného Chucka Norrise. Je to akční film, který se svým pojetím nehodí do dnešní předimenzovaně digitální akční tvorby, ale atraktivita prostředí a nonstop akce mě dokázaly zabavit. Chuck se svým bratrem Aaronem spojili několikrát bratrské síly a společnými silami upletli poctivé akční opusy, které hlavního hrdinu ukázaly bez slabin psychických i fyzických. Chuck kosí, co se v korunách palem pohne, s nekonečným zásobníkem, je to tak snadné. Jen se tenhle film nesmí brát vážně. Pak je možné prožít nezničitelné akční peklo. 60%(5.5.2013)

 • Terva
  ****

  CHYBA VE FILMU - Záběr okolo šesté minuty, kdy si muž obléká zelenou košili a vedle stojící děti si berou zbraně a kolem právě projíždí džíp z Braddockem, byl ve filmu již vidět na začátku z jiné kamery, Braddock ale v té době ještě ve městě nebyl......... DIALOG - MALÝ JOHN - Varuju tě, nešlapej lidem na kuří oka. BRADDOCK - Na kuří oka nešlapu, já šlapu jen na šmejdy. Braddock tentokráte na záchranné misi své ženy. CHYBA VE FILMU - Příběh se časově neshoduje z dílem druhým. V druhém díle je totiž Braddock z dalšími vojáky vězněn od roku 1972 a podle některých dialogů dokonce až do roku 1982. Tento příběh se ale odehrává těsně po ukončení války v roce 1975. Další CHYBA VE FILMU - Ve 30 minutě má Braddock připevněno bezpečnostní lano padáku k lanu v letadle, po opuštění ( skoku ) letadla se lano napne a uvolní pojistku padáku, jenže při venkovním záběru už má Braddock modernější padák a po pojistkovém laně není ani stopa. Ale něco o filmu. Je to smutný příběh. Braddock už zase řádí, dejte mu do ruky pořádnou zbraň a vyhraje pro ameriku válku. A i když to má tolik chyb je to prostě akční klasika. CITÁT - Braddockůůůůůů !!!........ Ve filmu zazní " Freedom again " a " In your eyes " oba songy od Rona Blooma. http://www.youtube.com/watch?v=cCqUcMmzjpc Hudba - Jay Chattaway. Kamera - Joao Fernandes.(30.9.2011)

 • c.tucker
  **

  Dle mého míňení je to asi nejlepší film Aarona Norrise, ale i tak je to dost podprůměr. Vememe-li v úvahu béčkovost scénaře, tak režíjně to odvedeno celkem zdatně. Jenže pekla v ději jsou neodpustitelná - Chuck opět setřelí vrtulník skoro za pomocí svou prstů a slovem BUM. On je opravdu asi robot: 1. je nezničitelný, 2. neprojevuje jakékoliv emoce (ať nahuzuje drsňácké hlášky nebo se poprvé setkal se synem).(16.8.2008)

 • Mol
  ****

  BRADDOCK I'M WARNING YOU, DON'T STEP ON ANY TOES! I DON'T STEP ON TOES, LITTLEJOHN, I STEP ON NECKS!!! Třetí díl jsem viděl dnes poprvé a je pravda, že je trošku slabší než předešlé dva. To už tak bývá, když dáte do akčního filmu děti. I přesto mi hned úvod filmu vyrazil dech, protože úvodní scény s hudbou jsou prostě špička a ještě v nich voják stihne roztrhat chlapíka z 3 metrů M60kou. Směle bych tento úvod zařadil do top nejlepších úvodů filmů ever! Pak film trošku uvadne, ale akce ke konci to vynahrazuje. Vidět Braddocka jak napíchne vojáka na bajonet a potom mu ještě střelí granátometem do břicha, to je prostě maso. Nebo scéna, kde na letišti přeskočí plot a sundá v doskoku týpka? Nebo závěr na mostu, kde proskočí oknem a všechny vykuchá samopalem? To je to proč jsou tyhle filmy tak wow. Braddock toho moc nenamluví a když něco řekne, tak je to drsný a to mu dodává na pořádně drsném hrdinovi. Skvělé, skvělé, skvělé.(5.7.2018)

 • Lacike
  ***

  Prve dva diely sa este snazili tvarit seriozne, ale po druhom Rambovi aj Chuck pochopil, ze tento typ bezmysliekovych akcniakov jeden muz vs. cela armada sa vazne brat neda. A tak stavil na velkolepu cheesy akciu. Lenze Chuck si nemohol dovolit nonstop akciu a musel vyplnit dve tretiny nejakou omackou. A ta prilis zaujimava nie je. Prva tretina behom ktorej sa nacrtne pribeh je doslova vrazedne nudna. V druhej tretine je to uz trochu lepsie. Linia medzi Chuckom a jeho zenou je celkom zaujimava, ale je prekvapivo razne utnuta a Chuck absolvuje dalsiu davku originalneho mucenia. Do tejto chvile sa jednalo o zbytocny film s ktorym nema cenu stracat cas. Lenze potom konecne nastupuje velkolepe akcne inferno v starom dobrom neskutocne prehnanom 80s style, kedy Chuck stoji uprostred tabora jak skala a co gulka, ktoru vystreli, to zasah. Ved krytie je len pre zbabelcov. A to je len zaciatok. Vypravou to sice na neskutocne drahu trojku Ramba, ktora vznikla v tom istom roku nema, ale v ramci beciek je to sakra velkolepe a neskutocne zabavne. Tato posledna tretina dostala film do kategorie: za jedno pozretie to rozhodne stoji. Ale fakt skoda tej nudnej neakcnej omacky. Pretoze to mohol byt ukážkový predstaviteľ priblbleho akcniaku 80tych rokov. 5/10.(24.5.2012)

 • - Vo filme možno vidieť upravenú helikoptéru Sikorsky S-62, ktorá bola použitá aj v snímke Červený škorpión (1987). (m.a.t.o.)

 • - Ve scéně, kdy Braddock skáče z letadla, má na padáku připevněno bezpečnostní lano. V jednom z dalších záběrů má však modernější padák, u kterého není po pojistce ve formě lana ani stopa. (Terva)

 • - Příběh se časově neshoduje z dílem druhým. V tom je totiž Braddock (Chuck Norris) z dalšími vojáky vězněn od roku 1972 až do roku 1982. Tento příběh se ale odehrává těsně po ukončení války v roce 1975. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace