Body (E10) (epizoda)

 • Velká Británie

  Points

 • USA

  Points

Válečný / Drama / Historický

Velká Británie / USA, 2001, 59 min

 • Loki_Six
  *****

  "Men, it's been a long war, it's been a tough war. You have fought bravely, proudly, for your country. You are a special group who found in one another a bond that exists only in combat among brothers of shared foxholes. Held each other in dire moments. Have seen death and suffered together. l am proud to have served with each and every one of you. You deserve long and happy lives in peace."(30.9.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "Nezapomenu na chvíli, kdy se mě můj vnuk jednou zeptal: Řekni mi dědo, byl jsi za války hrdina? A děda řekl: Ne, ale sloužil jsem v rotě plné hrdinů." ... aneb každá cesta jednou končí. Neexistují dostatečná slova chvály. Úchvatné zakončení tohoto válečného klenotu a eposu... (PS: Zrovna dnes, 10.6.2017, jsem navštívil Hitlerovo Orlí hnízdo - neskutečný zážitek)(3.1.2017)

 • Volodimir2
  *****

  Seriál z obdobia 2. svetovej vojny zachytáva osudy amerických výsadkárov začínajúc tvrdým výcvikovým táborom v Georgii v roku 1942, cez vylodenie v Normandii v Deň – D, potlačenie fašistických vojsk pri Rýne až po dobitie Hitlerovho Orlieho hniezda v Berchestgadene v roku 1945, cez smrť Adolfa Hitlera až po bezpodmienečnú kapituláciu Japonska. Každá z desiatich epizód je obohatená výpoveďami priamych účastníkov týchto bojov. Najlepší vojnový seriál všetkých dôb.(28.9.2018)

 • Se7enteen
  ****

  8/10(3.10.2018)

 • Tumbik
  *****

  Dokonalé, bezchybné a neskutečné zakončení tohoto výjimečného seriálu, který nemá obdoby... Úplně nejlepší je ale podle mého názoru posledních pár minut na konci, kdy mluví skuteční veteráni a postupně se odhalují jejich jména... Úžasné, něco takového jsem ještě nikdy neviděl a z ničeho jsem už dlouho nebyl tak nadšený...Ještě jednou (protože chvály není nikdy dost) - dokonalé zakončení, neskutečný emocionální zážitek.(27.12.2016)

 • - Keď rota E vchádza do Berchtesgardenu, v okne je vidieť človek s kamerou. (Stefan_M)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace