Série(2) / Epizody(26)

Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů. (Atypfilm)

Joll

Čáryfuk, Tačúd, Adamkos, nezapomenutelná trojka která střídala kluky jež je zrovna schovávaly :) Vynikající a originální seriál z produkce BBC. ()

HyneX

Nejdřív jsem chtěl hodnotit aspoň čtyřmi hvězdičkami, ale pak jsem si uvědomil, že mě ten seriál v dětství děsně rozčiloval. Sice tam bylo pár dobrých nápadů, ale v podstatě byl každý díl stejný a vždycky mi i jako osmiletému klukovi bylo jasné, jak to dopadne. Ale přesto dosahuje Čáryfuk určitých kvalit... rád bych to teď s odstupem viděl.... ()

Axident

Těžko mohu hodnotit objektivně a nezaujatě, páč je to, stejně jako pro mnohé i pro mě klasika mého dětství a když jsem to letos (2008) viděl po letech na DVD spolu se svymi dětmi, bavilo mě to stejně hodně. Čáryfuk, Touchwood, joj, poctivá a zábavná věc, ač o tři roky starší než já. ()

Kirman

Čáryfuk a Touchwood = mé dětství. Pro mne, co by dítko malé, to byl tedy popravdě „Čáryšuk a Kačůd", nerozlučná a podivná to dvojice. A i jsem se toho vousatého a bláznivého staříka trochu bál, vždyť měl kouzelný Adamkos. Kompletní seriál mě neurazil ani před 5 lety. ()

waska

Pro dnes již kultovní seriál. Dnes by působil zřejmě již jinak, ale Čáryfukovo scénka se žárovkou je nezapomenutelná a určitě pobaví i dnes. ()

Karp

Asi to byl dobrý seriál, ale coby malému mně lezlo na nervy, že když už je to seriál o kouzelníkovi je zapomnětlivý a kouzlí jen samé nesmysly:-) A pak Tačůd respektive Touchwodd:-) - Jak ten byl protivnej:-) ()

Jozka7

Potrhlý čaroděj Čáryfuk, jeho věrná ropucha Tačvůd a jejich nebohý novodobý průvodce Kerot. Legendární dětský seriál 80. let, tedy alespoň v rámci ČSSR. ()

Scraffy

Dobrý seriál, ktorý som videl veľa krát ako malý smrkan. Bavil som sa kráľovsky a o to predsa ide. Koniec koncov je to pre deti. ()

xxlch

Když tohle sleduju dnes,obdivuji jednoduchost tohoto seriálu.Milé, jednoduché a zábavné.Co více chtít? ()

walkingdead

Spolu s Robinem Hoodem patřil Čáryfuk k nejoblíbenějším seriálům mého dětství. Při opakovaném shlédnutí na DVD už to sice taková pecka nebyla, ale červené hodnocení si určitě zaslouží. ()

Danulinda

Jako malý prcek jsem byl tímto seriálem naprosto uchvácen a tehdy bych určitě dal pět bodů, nyní však zjišťuji, že jsem spíše zklamán, protože celkový nápad o cestování časem je sice výborný, zpracování je taktéž bez chyby, ale situace jsou místy nudné, nedopracované - jinými slovy, dalo se z toho scénáristicky vytěžit mnohem více. Za hlavního představitele, za jeho špičkového dabéra Ferdinanda Krůtu a za perfetkní hudbu dávám průměrné tři kousky. Být lepší scénář, neváhal bych to zvednout i na plný počet. ččč ččččč ;-) ()